Stranica 2 od 7 PrvoPrvo 1234567 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 64
Like Tree2Likes

kako smrsaviti najlaksim putem?

Raspravljate o temi kako smrsaviti najlaksim putem? u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    10-05-08
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

Re: kako smrsaviti najlaksim putem?

baš čitam vaše savjete za brzo mršavljenje. slažem se s time da se treba dosta gibati i vježbati.
    ja bi vam samo preporučila nešto što je meni uz to dosta pomoglo, a da se nisam držala nekih striktnih dijeta, a to su flasteri trim 24 seven, koje sam naručila od neke firme optatio plus. reklamu sam vidjela u areni, i naručila. nisu škodljivi za zdravlje, i jako su praktični.
    moraš piti dosta tekućine.
    moram reći da sam jako zadovoljna, iako sam na početku bila skeptična, flasteri?? ali vjerujte, pomažu:-)

jeli imao još tko iskustva s time? ja ih koristim dva tjedna, pa me zanima da li je dovoljno to pakovanje od 30 kom, za 30 dana?

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    27
    Poruka
    17,163
    Liked
    74 times

svi ti preparati su u neku ruku nezdravi, jedan jedini savjet je smanjiti unos hrane, tj malo promjeniti prehranu, povecat unos povrcai voca. pocet se vise kretat i rezultati se vide, svi ti preparati koji djeluju preko noci su vecinom gluposti kojima dehidrirate svoje tjelo i vidite samo lazne rezultate kad se stane na vagu, popijes malo vise vode par dana za redom i kile su opet tu + jako je nezdravo to raditi tjelu. izbacite sokove i pijte samo vodu, za dorucak, voca i povrca, i balansirat prehranu... sretno.
    ili se mozete jako puno zivcirat, opet dobro za mrsavljnje, sa skinija 7kg u misec dana...

Regularni forumaš Avatar od korisnika Saitek
    Datum registracije
    24-02-07
    Poruka
    427
    Liked
    15 times

Jel ti to reklamiraš. Ma najbolje pomaže izglanjavanje (jest da te pshihicki ubija).

Starter
    Datum registracije
    10-05-08
    Poruka
    4
    Liked
    0 times

to izgladnjivanje- da super je za brzo skidanje kilograma i ležanja u bolnici. to sam jednom napravila i nikad više, jer su me 4 dana držali u bolnici na infuzijama. s ovim normalno jedem. reklamiram samo zato jer je meni pomoglo

prof. Foruma Avatar od korisnika _tea_
    Datum registracije
    19-04-08
    Starost
    38
    Poruka
    1,190
    Liked
    616 times

prepolovi količinu u tanjuru,ubaci koju čašu vode više u dnevni meni,umjesto popodnevne kave zeleni čaj i to je to
    Neko to od gore vidi sve...

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    27
    Poruka
    17,163
    Liked
    74 times

zeleni čaj koji sami skuhate, jer onaj u ducanu je prepun secera i sladila raznoraznih... izbaciti voce sirupe "sokove" i umjesto njih iscjediti samo limun bez secera

Celebrity Avatar od korisnika deedee00
    Datum registracije
    14-04-06
    Poruka
    1,957
    Liked
    10 times

ja trcim svaki dan,ne veceram i pijem puno vode i zadovoljna sam kako napreduje
    Dont like me? sit with the other bitches waiting for me to give a fuck

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    27
    Poruka
    17,163
    Liked
    74 times

nemoj izbacivat obroke, samo ih reduciraj... nije bas zdravo preskakat veceru, neka bude oko 7 sati zadnji obrok i boli te briga ja imam malo poremecen bioritam sto se tice toga u biti samo slusam svoje tjelo sto znaci da si katkad u 2 ujutro skuham obrok i pojedem posteno hrane ako sam gladan jedem

Starter Avatar od korisnika kklaudio
    Datum registracije
    05-04-07
    Poruka
    40
    Liked
    0 times

Najlakši način da smršaviš je da dobiš rak. Prema tome ne umaraj se s dijetama i uživaj u životu!

V.I.P. Član Chuck Norris - Attack of the Massacre Ni Champion Avatar od korisnika Ive_ri
    Datum registracije
    22-03-07
    Starost
    26
    Poruka
    11,861
    Liked
    653 times

Citat Pravi autor: Saitek Pogledaj Poruke
    Ma najbolje pomaže izglanjavanje (jest da te pshihicki ubija).
    Nije istina. Izgladnjivanje ne vodi ničemu. Samo kasnije dolazi do tzv. jo-jo efekta, vrate se kilogrami i još se dobije više.

Izgladnjivanje je loše jer ono zapravo govori organizmu da je došlo do manjka hranjivih tvari i da mora napraviti što veće zalihe. I onda, kad se opet počne jesti, sve se sprema u zalihe masti i ne iskorištava se, te dolazi do još većeg debljanja.

Inzulin je jako bitan u cijelom tom procesu, jer on stvara osjećaj gladi, a isto tako on je glavni hormon za pretvaranje hrane u masne zalihe. A kod dugotrajnih gladovanja povećava se njegovo izlučivanje.

Ako ga imamo previše u krvi, sprečava topljenje masnih zaliha, odnosno mršavljenje.

Treba uskladiti prehranu, jesti više manjih obroka, i uloviti se fizičkih aktivnosti. Kilogrami neće tako brzo padati, ali neće se ni vraćati.

Lajkaj nas na Facebooku