Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 13 od 13

MR LS kraljeznice

Raspravljate o temi MR LS kraljeznice u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    20-03-12
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Re: MR LS kraljeznice

Može pomoć? Molim objašnjenje na sljedeće navode; Tarlova cista u spinalnim kanalu na nivou S1-2.
    Na L2,L3 hemangiomi promjera 2cm.
    Vidim da ima kompetentnijih od mene,pa unaprijed zahvaljujem!

Banned
    Datum registracije
    23-05-10
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Svi nalazi koje radi medicina nama nista ne znače jer idu u pogrešnom smjeru. Više informacija mozete pronaći na stranici Utemeljitelja prrodnih metoda Gdina Rimarchuk Michael trenutno u Hrvatskoj na Rimarchuk - the most scientific natural health kao i naše klinike u BIH www.rimarchuk-bh.com Zakazite pregled na kojem se utvrdi stanje Vašeg metabolizma , i onda znamo dal se može ili ne raditi. Ako može znamo koliko dugo i koliko će kostati. Lijepi pozdravi. Dobro došli u jedinstveno putovanje ljudskim zdravljem

Lijepi pozdravi ; bozic.toni@hotmail.com

Početnik
    Datum registracije
    20-03-12
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: tonioko Pogledaj Poruke
    Svi nalazi koje radi medicina nama nista ne znače jer idu u pogrešnom smjeru. Više informacija mozete pronaći na stranici Utemeljitelja prrodnih metoda Gdina Rimarchuk Michael trenutno u Hrvatskoj na Rimarchuk - the most scientific natural health kao i naše klinike u BIH www.rimarchuk-bh.com Zakazite pregled na kojem se utvrdi stanje Vašeg metabolizma , i onda znamo dal se može ili ne raditi. Ako može znamo koliko dugo i koliko će kostati. Lijepi pozdravi. Dobro došli u jedinstveno putovanje ljudskim zdravljem

Lijepi pozdravi ; bozic.toni@hotmail.com
    Bez uvrede,ali nisam ciljala na odgovor u kojem mi se nude određene alternativne metode ili klinike u Bih. Kompetentan mi se čini Dr. Jerkyll koji bi mogao pomoći u ocijeni ozbiljnosti situacije. Hvala

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Lajkaj nas na Facebooku