Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2

Pomoc

Raspravljate o temi Pomoc u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    15-04-11
    Poruka
    9
    Liked
    1 times

Pomoc

Prije tri dana pao sam na ledu. Malo ozljedio lakat ali to je prošlo u toku dana, dok me trtica još uvijek malo boli. Pao sam na leđa. Jučer sam počeo da osjećam bol ispod lijeve dojke kada želim da udahnem vazduh pri položaju kada se nagnem naprijed u nekom polu položaju za vježbu trbušnjaka.Kada ležim na leđima, na trbuhu, sa strana, kada hodam, sjedim ništa me ne boli. Iskreno trbušnjake nisam radio neke dvije sedmice možda i više. Povremeno osjećam kao neku vrstu boli koja se nalazi ispod lopatice sa leđne strane rebara i ispod lijeve dojke u sjedećem položaju, ali rijetko možda 2-3 puta u toku dana. Također prije 7 dana sam imao bolove ispod desne dojke ( tu su valjda rebra ). Neki koji su imali sličan problem su mi rekli da im se to dešavalo u toku razvoja jer se tada kao kosti razvijaju i da je to normalno, a ja i jesam u toku razvoja. Ali ti bolovi su prestali i nema ih više. Ako neko zna u čemu je možda problem bio bih mu jako zahvalan. I da da li to ima veze sa konzumiranjem alkohola u protekloj sedmici. U 4 dana popio sam 6 deci alkohola. Jučer baš kada me to počelo boliti 2 deca onako an brzinu u 3 sata. Ili je možda neka prehlada. Unaprijed hvala.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Bulldog091
    Datum registracije
    27-11-07
    Poruka
    2,967
    Liked
    959 times

Re: Pomoc

Dojkovitis?

Slične Diskusije

1. pomoc pomoc pomoc ODMAH
    By damodar123 in forum Računala