Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

Trazim pomoc

Raspravljate o temi Trazim pomoc u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; Pozdrav,prije otprlike 2mjeseca uganuo sam zglob/glezanj i isao sam na snimanja cak i magnetnu sam radio ali evo prije 2-3 ...

Početnik
    Datum registracije
    27-12-14
    Starost
    24
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Trazim pomoc

Pozdrav,prije otprlike 2mjeseca uganuo sam zglob/glezanj i isao sam na snimanja cak i magnetnu sam radio ali evo prije 2-3 dana poceo sam sa trcanjem laganim i jos osjetim jaku bol,a doktori su rekli da nema nikakvog loma nista samo jako uganuce.Bio sam 2 sedmice u gipsu.Pa sad me zanima u cemu je problem?
    Da li se jos nekome ovo desavalo?

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    10,109
    Liked
    6194 times

Re: Trazim pomoc

Onda ostavi trčanje još neko vrijeme, vježbaj nogu na druge načine. Valjda i sam znaš da noga treba ojačati posebno nakon takve ozljede.
    Just import a few slaves, uh, I mean: Just help some refugees integrate into the economy, so we can use tax payer money to reduce corporate expenses, uh, I mean CO2 emissions.

3. 27-12-14, 14:30

antijunak

dr.sc. Foruma
    Datum registracije
    12-11-13
    Poruka
    2,266
    Liked
    2383 times

na krivom mjestu tražiš pomoć ali ak tebe nakon dva mjeseca noga boli...onda nešto jest uzrok tome...znaju doktori i fulati, itekako....i meni su kazali za moju kvrgu na nozi da me ne može boljeti a boljela me....samo kod mene je to nestalao bez liječenja jer sam bila lijena ići stalno na snimanja...bol upozorava da nešto nije u redu...kakv je to doktor...ama mene je moj zamalo ubio...traži dalje pomoć...drugom doktoru!!!!!

prof. Foruma Avatar od korisnika Sukim
    Datum registracije
    13-04-12
    Poruka
    1,365
    Liked
    887 times

Nikakvo trcanje nakon 2 mjeseca! Samo lagano pravocrtno hodanje bez naglih pokreta. Nakon nekog vremena moze i brze hodanje. Sve postepeno radi. ja sam imao taj problem.
    Zadnji Uredio Sukim : 29-12-14 u 22:06

Slične Diskusije

1. trazim pomoc, kako fabricirati kotlovinu
    By karfiol in forum Gastronomija
    Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 22-09-11, 15:47
  2. pomoc pomoc pomoc ODMAH
    By damodar123 in forum Računala
    Odgovora: 8
    Zadnja poruka: 20-07-09, 14:04
  3. trazim malu pomoc
    By Sethos in forum Hardware