Stranica 9 od 9 PrvoPrvo ... 456789
Pokazujem rezultate 81 do 90 od 90
Like Tree32Likes

Trudnoća ili menstruacija?

Raspravljate o temi Trudnoća ili menstruacija? u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Hercegovka sa Neretve Avatar od korisnika zavodnica no.1
    Datum registracije
    10-01-09
    Poruka
    7,229
    Liked
    8330 times

Re: Trudnoća ili menstruacija?

Tako je Tendre, ali nije to nikakvo dušebrižničko nametanje mišljenja, ta cura je to stavila na internet, jednu tako intimnu ,privatnu i važnu stvar i pitala za mišljenje i naravno da svatko ima pravo reći svoje mišljenje. Ako je već znala što će, čemu upiti na jednom forumu , ja se sigurno o tome ne bih raspitivala na forumu..ona očito o tome nije popričala ni sa kime ozbiljnim,a djeluje mi kao vrlo neozbiljna i neodgovorna osoba..

Hajde sad me ubijte , nisam nikakav moralista,ali mi još više na qurac idu ljudi koji prozivaju "moraliste"..Da najbolje se danas praviti da je sve normalno iako ni oni sami ne bi nešto takvo vjerovatno napravili, barem velika većina sigurna sam..

I kao što reče cura je odlučila, već sam poručila da joj želim sreću..to je njen život
    Zadnji Uredio zavodnica no.1 : 14-10-13 u 22:38
    teica, dorina and istrošeni like this.
    Nemoj se zbuniti između moga karaktera i moga ponasanja. Moj karakter je ono tko sam ja , a moje ponašanje ovisi o tome tko si ti.

http://youtu.be/E8Ms56gX-Tc

Početnik
    Datum registracije
    02-10-13
    Poruka
    11
    Liked
    0 times

Ma nije samo stvar u tome hoću li nać posao ili ne i ono vezano za školu. Jednostavno nisam spremna i jako se bojim svega toga. Ne mogu se zamislit da već sad budem majka djetetu, kad sam praktički ja još dijete. Znam da je puno cura uspjelo uz podršku kakvu takvu obitlelji. Evo meni su oba roditelja umrla, imam tri starije sestre i to je sva moja rodbina. Jedna niti ne zna šta se događa jer bi poludila da zna u to sam sigurna, mislim da bi me se odrekla istog trena. S dečkove strane on ima majku i oca koji nikad nije kod kuće jer radi. al opet ne mogu se oslanjat na njegovu obitelj jer nije moja.

Početnik
    Datum registracije
    02-10-13
    Poruka
    11
    Liked
    0 times

Da ste odrasli u obitelji u kakvoj sam ja, možda bi me i razumijeli. Znam da većini izgleda da sam jako nezrela, neodgovorna, nemoralna , vjerovatno i glupa ali nisam baš takva jedino ne zrela. Netko je spominjao da ne znam ništa o kontracepciji, ne bi vjerovali kolko toga znam. Znam svaku skoro kontracepciju znam kako djeluju stvarno dosta toga znam, ali eto jebeni kondomi su stalno pucali i onda smo krenuli ovako jer su mi pričali kak puno njih tako nije zatrudnilo i to me sjebalo. Pogriješila sam za drugi put znam

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    9,987
    Liked
    6160 times

Ma proći će i to Evo ja ti dajem podršku kada već nemaš nikog drugoga i nadam se da će sve biti na kraju uredu
    Smeštaju mu oni koji mrze sve rvacko

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Hm, problem zavisi od promatrača. Vidim u svome okruženju. Ono što je meni sitnica, drugi od toga rade dramu.
    Recimo, ono što vidim oko sebe-roditelji koji ispisuju djecu iz vrtića ili škole i sele ih u druge, zbog nečega što oni vide kao veliki problem. I tako redom mjenjaju vrtiće i škole , jer ni jedno nije dovoljno dobro za njihovo djete.
    Ja isto drugačije gledam. Ako je djete zadovoljno, ide sa osmijehom u vrtić ili školu i ako nakon toga kaže da mu je super bilo, svi problemi koji se roditeljima čine velikim, su krajnje nebitni. Smatram da je tako i sa tvojom trudnoćom Bimbo2 .
    Ako ste ti i tvoj momak zajedno u datom problemu i ako donesete konačnu odluku, onda tako neka bude.
    PS. uključi u problem svoju a bome i njegovu rodbinu, može ti poslje biti žao.
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

Početnik
    Datum registracije
    02-10-13
    Poruka
    11
    Liked
    0 times

Hvala beta. Znaju njegovi, meni znaju dvije sestre ova jedna ne zna. Znam da je ružno što joj to tajim ali ne želim da se živcira još je i bolesna bojim da joj se ne pogorša tako da joj neću ništa reći. Već smo donijeli odluku znate svi koju, i neću je mjenjat mislim da je tako najbolje.

Forumaš Plave Krvi Avatar od korisnika GajbaPive
    Datum registracije
    04-01-06
    Starost
    36
    Poruka
    5,147
    Liked
    667 times

mene samo zanima kaj je decko rekao, zasto je on uopce svrsio u tebe?
    pobjeglo mu nije kad si ti to maramicama mogla vaditi, znaci da je namjerno svrsio u tebe.
    izradjujem i prodajem sprave za vjezbanje. mail: drasko2002@gmail.com

Početnik
    Datum registracije
    02-10-13
    Poruka
    11
    Liked
    0 times

Zanio se i nije ga izvadio na vrijeme tj mislio je da će svršit malo kasnije al je svršio prije nego šta je trebo nije skužio odmah nezz kak da točno objasnim valjda si skužio kaj hoću reć.

Regularni forumaš
    Datum registracije
    05-11-12
    Poruka
    427
    Liked
    467 times

Nego, ne znam kako da ovo pitam nonsalantno, ali zasto je tebi nadimak bas... bimbo?
    Hills to climb, sights to see, seas to cross, Friends to make, hands to shake, the world is yours, Foods to taste, sounds to hear, love to feel... What do you mean "I want more"?

Forumaš Plave Krvi Avatar od korisnika GajbaPive
    Datum registracije
    04-01-06
    Starost
    36
    Poruka
    5,147
    Liked
    667 times

Citat Pravi autor: Bimbo2 Pogledaj Poruke
    Zanio se i nije ga izvadio na vrijeme tj mislio je da će svršit malo kasnije al je svršio prije nego šta je trebo nije skužio odmah nezz kak da točno objasnim valjda si skužio kaj hoću reć.
    kao muskom koji ima saznanje sta je svrsavanje, ne, nisam skuzio.
    Citat Pravi autor: Mrs.SweeneyTodd Pogledaj Poruke
    Nego, ne znam kako da ovo pitam nonsalantno, ali zasto je tebi nadimak bas... bimbo?
    i to bimbo2, jel tova dvojka u biti kvadrat?
    izradjujem i prodajem sprave za vjezbanje. mail: drasko2002@gmail.com

Stranica 9 od 9 PrvoPrvo ... 456789

Slične Diskusije

1. Prva menstruacija
    By MiniMu in forum Teens
    Odgovora: 13
    Zadnja poruka: 03-01-15, 12:11
  2. trudnoća
    By Mr Sasa in forum Ljubav, Erotika, Sex
    Odgovora: 57
    Zadnja poruka: 16-02-12, 21:28
  3. Menstruacija