Stranica 15 od 36 PrvoPrvo ... 5101112131415161718192025 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 141 do 150 od 357
Like Tree123Likes

Jelena Popović Volarić ex Veljača

Raspravljate o temi Jelena Popović Volarić ex Veljača u Žene forumu, dio Slike foruma; ...

prof. Foruma
    Datum registracije
    28-06-08
    Poruka
    1,323
    Liked
    3 times

Re: Jelena Veljača

počašćeni smo što se jelena veljača registrirala na ovaj forum da obrani svoju čast
    ali još uvijek je glupa ko kurac,ma šta god baljezgala na forumu.

Akademik Avatar od korisnika kale
    Datum registracije
    07-10-06
    Starost
    33
    Poruka
    5,180
    Liked
    274 times

smirimo strasti
    Čini dobro

prof. Foruma Avatar od korisnika ZvoneM
    Datum registracije
    18-06-06
    Poruka
    1,058
    Liked
    115 times

Citat Pravi autor: posavac31 Pogledaj Poruke
    ,ma ljudi glupi ste svi od reda da ne možete biti gluplji.prvo,vaše javljanje ovdje je znak čiste nemoći-za razliku od jelke koja svoja zapažanja o svijetu govori kroz izgrađen stil,pismena djela-kakva-takva,koja radi,muči se ulažuci u sebe,svoje postojanje,koja je pročitala na onoj akademiji više knjiga NEGO ZA koje VI ZNATE DA POstoje i koja sve što kaže kaže pod svojim imenom i identitetom i tako automatski stoji iza svog recenog i učinjenog-još jednom vas navodim na to da ste vi,koji se na ovj način javljate-bez mogučnosti da javno iskažete svoj sud pa ovdje trkeljate uprazno i mlatite slamu dok jelena svoj stečeni kapital ulaže u prave stvri i vjerujte mi sigurno ne sjedi na forumu i ne čita ove bljezgarije jer apsolutno nemaju nikakve veze s njom.Žena je sposobna,lumen,draga i puno je napravila za malo vremena.nije ni neka glumica,ni ljepotica ni čudo od djeteta al ni Madonna to nije bila i još uvijek nije-no ima x faktor.a to je smart brain.dosta o Veljači.pozdrav s najljepše i največe jahte na Jadranu,naime,još bih malo komentirao-al imam puno,puno pametnijeg posla u životu.
    Kad se skines sa "najvece i naljepse" jahte na Jadranu, tecaj opismenjavanja stavi kao prioritet.
    "When I looked for good, then evil came unto me; And when I waited for light, there came darkness." Job 30:26

Uvaženi forumas Avatar od korisnika rebecca brandon
    Datum registracije
    07-03-08
    Starost
    46
    Poruka
    622
    Liked
    0 times

ajme mene stvarno nervira ta žena, i to njeno držanje mislim-da-ću-pasti-u-nesvijest

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,494
    Liked
    199 times

,ma ljudi glupi ste svi od reda da ne možete biti gluplji.prvo,vaše javljanje ovdje je znak čiste nemoći-za razliku od jelke koja svoja zapažanja o svijetu govori kroz izgrađen stil,pismena djela-kakva-takva,koja radi,muči se ulažuci u sebe,svoje postojanje,koja je pročitala na onoj akademiji više knjiga NEGO ZA koje VI ZNATE DA POstoje i koja sve što kaže kaže pod svojim imenom i identitetom i tako automatski stoji iza svog recenog i učinjenog-još jednom vas navodim na to da ste vi,koji se na ovj način javljate-bez mogučnosti da javno iskažete svoj sud pa ovdje trkeljate uprazno i mlatite slamu dok jelena svoj stečeni kapital ulaže u prave stvri i vjerujte mi sigurno ne sjedi na forumu i ne čita ove bljezgarije jer apsolutno nemaju nikakve veze s njom.Žena je sposobna,lumen,draga i puno je napravila za malo vremena.nije ni neka glumica,ni ljepotica ni čudo od djeteta al ni Madonna to nije bila i još uvijek nije-no ima x faktor.a to je smart brain.dosta o Veljači.pozdrav s najljepše i največe jahte na Jadranu,naime,još bih malo komentirao-al imam puno,puno pametnijeg posla u životu.
    predlažem da joj se negdje podigne spomen ploča u ime svih knjiga koje je pročitala.

Uvaženi forumas Avatar od korisnika rebecca brandon
    Datum registracije
    07-03-08
    Starost
    46
    Poruka
    622
    Liked
    0 times

ne vjerujem da ona ne razlikuje č i ć, i da ne zna da iza znakova interpunkcije ide razmak

Uvaženi forumaš Tower Defence Champion, Word For Word Champion Avatar od korisnika mate_jeb@te
    Datum registracije
    09-12-07
    Starost
    35
    Poruka
    908
    Liked
    4 times

,ma ljudi glupi ste svi od reda da ne možete biti gluplji.prvo,vaše javljanje ovdje je znak čiste nemoći-za razliku od jelke koja svoja zapažanja o svijetu govori kroz izgrađen stil,pismena djela-kakva-takva,koja radi,muči se ulažuci u sebe,svoje postojanje,koja je pročitala na onoj akademiji više knjiga NEGO ZA koje VI ZNATE DA POstoje i koja sve što kaže kaže pod svojim imenom i identitetom i tako automatski stoji iza svog recenog i učinjenog
    a sta ona to govori pod svojim imenom i identitetom? mozda je progovorila o krizi u gruziji ili je iznjela svoju teoriju o naftnom soku? tv i novine nisu bas pune njenih izjava. naprotiv, nema ih uopce.

-još jednom vas navodim na to da ste vi,koji se na ovj način javljate-bez mogučnosti da javno iskažete svoj sud pa ovdje trkeljate uprazno i mlatite slamu dok jelena svoj stečeni kapital ulaže u prave stvri i vjerujte mi sigurno ne sjedi na forumu i ne čita ove bljezgarije jer apsolutno nemaju nikakve veze s njom.
    jeli ti bas mora neko pokazivat kako i ti "trkeljas" uprazno i mlatis slamo i kako ti se sad svi smiju.

Žena je sposobna,lumen,draga i puno je napravila za malo vremena.

nije ni neka glumica,ni ljepotica ni čudo od djeteta
    tocno i ako mogu nadodat: nije nikakva glumica ni ljepotica

al ni Madonna to nije bila i još uvijek nije-no ima x faktor.
    madona je picketina kakva ova nikad nece bit

a to je smart brain.dosta o Veljači.pozdrav s najljepše i največe jahte na Jadranu,naime,još bih malo komentirao-al imam puno,puno pametnijeg posla u životu.
    buahahahahahahahaha

pozdrav i tebi na najljepsoj i najve"Č"oj jahti na jadranu i kad uvatis vrimena posalji jos koju poruku da se nasmijemo. i btw jeli ovo ta najljepsa i najveca jahta i jesi li ovo ti sa svojim kompicima na njoj
    Dodane Slike Dodane Slike
    Zadnji Uredio mate_jeb@te : 01-09-08 u 14:27
    I know that I was born and I know that Ill die.
    The in between is mine.
    I am MINE

Najveći Car Foruma Avatar od korisnika F4U Corsair
    Datum registracije
    24-04-07
    Poruka
    6,698
    Liked
    346 times

Citat Pravi autor: mate_jeb@te Pogledaj Poruke
    a sta ona to govori pod svojim imenom i identitetom...

Starter Avatar od korisnika monopol.
    Datum registracije
    26-03-08
    Starost
    31
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

meni je ok

Regularni forumas
    Datum registracije
    02-06-07
    Poruka
    327
    Liked
    1 times

tako je ljepa, a zamislite si ju da se udeblja 5 kg koja bi to bila sexy bomba

Slične Diskusije

1. Janko Popović Volarić
    By M.a.y in forum Muškarci
    Odgovora: 15
    Zadnja poruka: 02-02-19, 22:56
  2. Jelena Veljača u posjetu Indiji
    By Toni7624 in forum Humor
    Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 15-02-06, 19:59
  3. Jelena Veljača
    By pikso123 in forum Recycle Bin
    Odgovora: 5