Stranica 8 od 19 PrvoPrvo ... 34567891011121318 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 71 do 80 od 181
Like Tree16Likes

Maja Morales

Raspravljate o temi Maja Morales u Žene forumu, dio Slike foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    19-03-07
    Starost
    27
    Poruka
    53
    Liked
    2 times

Re: Maja Morales

Hahahhahahaha,'rvacka,'rvacka!
    Kakav smo mi Hrvati debilan narod,takvi se dogode samo jednom u povijesti.Krenimo od Eurosonga na koje šaljemo Feminem i Severinu,normalno - kad nemamo sluha i ne daj Bože da ide neka alternativna vrsta glazbe na Eurosong,bitno da ide afrika paprika,bambuća 'n' sh*t.Da se vratimo na temu - javno informiranje o prostituciji. ^^ lolzlolz.Promoviraju glupačicu/kurvicu koja ima 20 jebenih godina,ne posjeduje baš nikakve kvalitete i masu djevojki je 123576847897697 puta po svemu boljih od nje,te se još daje šakom i kapom,a isusovi mediji to sve fino slikaju i stavljaju na naslovne stranice.Bwahaha^^ Evo tu prije par stranica slikica na kojoj joj neki dedek 'vata sisu,a već na drugoj slici Lupino se bacio na lizanje i grickanje bradavica.
    looooooooooooool,nas Hrvate treba zabranit,majkemi.Treba nas banat sa planete i stavit nam ban na život općenito.
    Još samo kad se sjetim 'ko su nam "celebrity"...namjerno "celebrity" pod navodnim znacima.
    @ Maja Morales - čak i da tražim spolno prenosivu bolest,ne bih ti ni sa mamom spav'o,nemoj se nadat da ću tebe trpat'.
    Danas su svi umjetnici,ali malo tko je zaslužio tu titulu.

Regularni forumaš
    Datum registracije
    19-12-06
    Poruka
    158
    Liked
    3 times

majstore, potpisujem svaku tvoju riječ...

Početnik
    Datum registracije
    26-04-08
    Poruka
    33
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: MadRick Pogledaj Poruke
    Kakav smo mi Hrvati debilan narod,takvi se dogode samo jednom u povijesti.Krenimo od Eurosonga na koje šaljemo Feminem i Severinu,normalno - kad nemamo sluha i ne daj Bože da ide neka alternativna vrsta glazbe na Eurosong,bitno da ide afrika paprika,bambuća 'n' sh*t.Da se vratimo na temu - javno informiranje o prostituciji. ^^ lolzlolz.Promoviraju glupačicu/kurvicu koja ima 20 jebenih godina,ne posjeduje baš nikakve kvalitete i masu djevojki je 123576847897697 puta po svemu boljih od nje,te se još daje šakom i kapom,a isusovi mediji to sve fino slikaju i stavljaju na naslovne stranice.Bwahaha^^ Evo tu prije par stranica slikica na kojoj joj neki dedek 'vata sisu,a već na drugoj slici Lupino se bacio na lizanje i grickanje bradavica.
    looooooooooooool,nas Hrvate treba zabranit,majkemi.Treba nas banat sa planete i stavit nam ban na život općenito.
    Još samo kad se sjetim 'ko su nam "celebrity"...namjerno "celebrity" pod navodnim znacima.
    @ Maja Morales - čak i da tražim spolno prenosivu bolest,ne bih ti ni sa mamom spav'o,nemoj se nadat da ću tebe trpat'.
    potpis

Regularni forumaš
    Datum registracije
    13-08-07
    Starost
    33
    Poruka
    220
    Liked
    38 times

Cijela obitelj se odrekla Maje Morales

Nekad davno svi smo bili u Splitu i svake nedjelje dolazili kod bake i djeda na ručak. Svi bi stariji bili u jednoj sobi, a nas devetero unučadi u drugoj. Bili smo bliski. Maja je bila vesela i slatka, baš dobra djevojčica. A dobra je i danas, samo radi predstavu od sebe, kaže Milo Stavros (32). Bratić Maje Morales (21) i njen krizmani kum danas je jedini od te velike obitelji voljan razgovarati o njoj. Njegov otac Jasmin Stavros (56) kazao je da starletu gotovo ne poznaje.
    - Vidio sam je kad je imala tri godine u Hamburgu i nikad više. Zašto me povezujete s njom? - rekao je Stavros, koji je za rata tri mjeseca s obitelji živio kod Majine obitelji u Njemačkoj. Pokušavši doći do Majina oca, naišli smo na ljutnju i prijetnje policijom čim smo spomenuli njeno ime.
    - Da, ja sam njen brat, ali ne želim razgovarati o njoj - rekao je Tomo Žaper (26), poznatiji kao DJ Makro Polo i bivši dečko Žanamari Lalić (28). Maja za oca i brata ne želi ni čuti.
    - Otac me nazvao kad sam izašla u srpskom Playboyu i rekao da me želi vidjeti. Rekla sam mu da ću mu dignuti kuću u zrak ako me ikad više nazove. Nanio je dovoljno zla meni i mami - govori Maja. Nije baš vezana ni uz majku, s kojom je živjela do 16. godine.
    - Otišla sam od nje kod 30-godišnjeg dečka. Majka je religiozna, ali nema ona meni što prigovarati. Šaljem joj novac. Nedavno

JASMIN JE NE ZNA, A ŽIVJELA KOD NJEGA
    Maja je nakon povratka u Hrvatsku bila prijavljena na adresi tetka Jasmina Stavrosa na zagrebačkoj Trešnjevci. Upitavši pjevača za Majino djetinjstvo, nije nam želio o tome govoriti.
    Rekao je samo da je njegova supruga sestra Majine majke, a Majin životopis ne poznaje.

MAJA S MAMOM, A DJ MAKRO POLO S TATOM
    Putevi Maje i Tome Žapera razišli su se prije deset godina. Roditelji su im se rastali preselivši se iz Hamburga u Zagreb. Tomo je pripao ocu, inženjeru brodogradnje i dobrostojećem vlasniku građevinske tvrtke, a Maja majci kućanici.

PLESALA OKO ŠIPKE U NARODNJAČKOM KLUBU
    Napumpala sam usnice i grudi, ali nisam pretjerivala. Ovo su fine 'petice’, kaže Maja, koja je nedavno promijenila prezime Žaper u Morales. Bliska obitelj kaže da je oduvijek imala novca jer joj ga je davao otac poduzetnik.
    - Plesala je u klubu ne zbog novca nego zato što voli plesati, a i znala je da će tamo upoznati poduzetnike i utjecajne ljude jer oni slušaju narodnjake - kaže prijatelj Krunoslav Grgić. Maja pak tvrdi da ocu ne duguje ništa.
    - Sve sam u životu zaradila sama - ističe starleta. Prijateljice Maja Paola Sestrić, bivša sudionica “Big Brothera”, i Eleona Berlajolli kažu kako ljudi svašta govore o Maji samo zato što se oskudno odijeva.
    - Ona je jako draga i dobra cura - kažu. Maja je nekoliko godina maštala da se razodjene za Playboy. Uzor joj je Nives, koja je tako započela karijeru, a sad je pjevačica i spisateljica.
    - Ako sad umrem, sigurno ću ići u raj. Skidam se i radim to što radim, ali nisam zla. Uvijek se prekrižim prije jela - kaže Maja.

MAJA LAŽE ANTI, IMA DRUGOG DEČKA?
    Ante Gotovac (41) upoznao je Maju Morales (21) nakon što ju je vidio na televiziji. Ubrzo su obznanili da su u ljubavnoj vezi.
    - Darovao mi je narukvicu sa slikama svetaca da mi se prosvijetli pamet. Stalno je nosim - kaže Maja. Prijateljica Maja Paola tvrdi da ona zapravo ima drugog dečka.
    Izvor : 24sata

Regularni forumaš Avatar od korisnika Meshtar
    Datum registracije
    15-12-08
    Starost
    28
    Poruka
    321
    Liked
    79 times

Citat Pravi autor: MadRick Pogledaj Poruke
    rep za ovo, majstore!
    You run into an asshole in the morning; you ran into an asshole. You run into assholes all day; you're the asshole.

Početnik
    Datum registracije
    16-04-07
    Poruka
    27
    Liked
    0 times

užas na kotačima. gica. ono morales je asocijacija na "debeli meksikanac".

mamita Avatar od korisnika teica
    Datum registracije
    14-08-06
    Starost
    30
    Poruka
    9,728
    Liked
    375 times

Ja sam svojevremeno bila jako dobra s njenim bratom i mamom. I ne mogu vjerovati da je to ona!!! Nisam ju vidjela 5 godina i kad sam neki dan čula čija je to sestra skoro sam pala na dupe

A bila je baš slatka i draga curica. Ne mogu vjerovati
    Da je šutnja snaga, a govorenje slabost, vidi se po tome što starci i djeca vole pričati.
    Ivo Andrić

Regularni forumaš
    Datum registracije
    13-08-07
    Starost
    33
    Poruka
    220
    Liked
    38 times

@teica
    Roditelji su krivi za njen odgoj. Kad sam cuo da je rekla da je probala sve droge dok je jos u osnovnoj bila i da ja imala prvi spolni odnos od 12 godina uopce me ne cudi u sto se pretvorila. Ne bi me iznenadilo da u buducnosti strada u automobilskoj nescreci ili da pocini samoubojstvo jer ta osoba je skroz poremecena.

mamita Avatar od korisnika teica
    Datum registracije
    14-08-06
    Starost
    30
    Poruka
    9,728
    Liked
    375 times

Gle, u to se zbilja ne bi upuštala tko je kriv i za što. Najlakše je roditelje okriviti za djetetovo loše ponašanje. Mene uopće ne bi čudilo da ona pola toga izmišlja kako bi privukla pozornost na sebe i izazavala sablazan.
    Da je šutnja snaga, a govorenje slabost, vidi se po tome što starci i djeca vole pričati.
    Ivo Andrić

V.I.P. Član Avatar od korisnika ally
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    10,959
    Liked
    6913 times

slažem se s tobom teice..i ja mislim da ona pola toga izmišlja i da je pod utjecajem drugih ljudi koji je upučivaju što če raditi i govoriti
    zapivajmo noćas u konobi našoj srići dignut čemo čaše
    i onda kad nebude nas bilo pivat če se pisme naše

Lajkaj nas na Facebooku