Stranica 13 od 20 PrvoPrvo ... 389101112131415161718 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 121 do 130 od 197
Like Tree11Likes

Malina Grahek

Raspravljate o temi Malina Grahek u Žene forumu, dio Slike foruma; ...

irm
    irm je offline
    V.I.P. Član Avatar od korisnika irm
    Datum registracije
    16-01-08
    Starost
    39
    Poruka
    12,478
    Liked
    1926 times

Re: Malina Grahek

meni nije... ima ono nešto
    "Praviš se finjaka, a više si jaja stukla od dupe nego od tavu..."

Starter
    Datum registracije
    14-02-08
    Poruka
    21
    Liked
    0 times

...
    Dodane Slike Dodane Slike
    Zadnji Uredio F4U Corsair : 19-08-09 u 19:45

prof. Foruma Avatar od korisnika petrica_
    Datum registracije
    21-03-07
    Starost
    30
    Poruka
    1,097
    Liked
    4 times

hm...
    Dodane Slike Dodane Slike
    ......""Ljubav je kao šah...uvijek te zezne neki konj dok osvajaš kralja""......

ljubeki
    Gost

Koliko ljubomornih ljudi. Bas me zanima tko ste I sto ste i da bolje to vrijeme koje provodite vrijedajuci druge ulozite u nesto drugo I pametnije nebi bili tako jalni I nezadovoljni. To je problem hrvatskog primitivnog naroda da nikad nece bit sretni zbog nekoga nego izvrijedati zato sto ONI to nemaju ili bi sve Dali da su na Tom mjestu, zasto nikad uspjesni ljudi ne komentiraju druge I vrijedaju? Zato sto nemaju vremena I ne zamaraju se stim I ne zele drugima lose, jer sve Ono sto radis to ce ti se I vratit!!!!

Početnik
    Datum registracije
    23-03-09
    Poruka
    44
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: ljubeki Pogledaj Poruke
    Koliko ljubomornih ljudi. Bas me zanima tko ste I sto ste i da bolje to vrijeme koje provodite vrijedajuci druge ulozite u nesto drugo I pametnije nebi bili tako jalni I nezadovoljni. To je problem hrvatskog primitivnog naroda da nikad nece bit sretni zbog nekoga nego izvrijedati zato sto ONI to nemaju ili bi sve Dali da su na Tom mjestu, zasto nikad uspjesni ljudi ne komentiraju druge I vrijedaju? Zato sto nemaju vremena I ne zamaraju se stim I ne zele drugima lose, jer sve Ono sto radis to ce ti se I vratit!!!!
    O čem ti pričaš?Komentiramo jebe*** Malinu Grahek, a ne Bermudski trokut!
    Kaj ti briješ, ako se nekome pica ne sviđa, ne sviđa mu se, i to je to.Kakve to veze ima s ljubomorom?
    O Bože.Da, naprosto sve žene u Hr žele imati Šelendića za dečka, ili divne plave oči, ups, pekinezer oči.Kaj je tebi.

Hrvatski narod je debelo primitivan, ali to nema veze s Malinom Grahek...buah.Više ima veze s tim ko im sjedi u Vladi.
    Ja sam npr. super sretna zbog Blanke Vlašić ili Marina Čilića, kaj bi bila sretna zbog Grahekice?O jebate di ti živiš.

I zapamti, to kaj nekome neka manekenka bilo gdje nije lepa, ne ide dublje od toga da mu nije lepa.To nema veze s ljubomorom, jalnošću i slično.
    Ak mi je lepa, lepa mi je. Ak nije, nije.
    Isto ko ak mi je lep ovaj auto, lep mi je.Ak nije, nije.

To nema veze s uspjehom, ljubomorom i hrvatskim narodom. :
    Recimo Adriana Lima, Arlenis Sosa Pena, Emiliy Didonato su mi lepe, Grahek mi nije.Simple as that.

PS.Dam se kladiti da je po tvom kriteriju Grahekica
    uspješna. buahahaha
    Yeah right, trea se ugurat u Šelendić kruzer.....san svake Hrvatice. I slikat se za FHM gologuza za tisuću kuna.:

Čujem da bu na naslovnici Voguea skoro izašla, ko npr. uspješne manekenke.Eto, malo jel matematike -logike tipa kaj je to uspjeh ili ljubomora, a kaj ne.
    pusač u nosač.
    Zadnji Uredio Baby E : 22-08-09 u 01:58

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika eone
    Datum registracije
    17-04-07
    Poruka
    838
    Liked
    150 times

ima nesto pokvareno u nasem mentalitetu, ja npr. u 8. osnovne sam imao najboljeg prijatelja, decko bio iz vukovara, i sad rasturao je njemacki, uvijek bio bolji od mene, ali je zato na hrvatskom govorio "vislji", "najgoriji" itd.
    i ja sam bio presretan kad je on zajebo i prof. ga opominjala.

Ne znam jesam bio zla osoba ili sta (naravno promijenio sam se), ali gledam ljude danas kad sam odrastao, radio na kiosku jednom, i ljudi ce izmedu dva zuta casopisa izabrati onaj na kojem je "krvavija" ili negativnija vijest. Svaki put.
    Tako je to, nikog ne zanimaju tudi uspjesi, osim kada je to clanstvom u mafiji postigao

prof. Foruma Avatar od korisnika kevinkuranyi
    Datum registracije
    30-09-06
    Poruka
    1,166
    Liked
    9 times

Citat Pravi autor: ljubeki Pogledaj Poruke

Hahahaa zato sto oni nemaju ili bi sve dali da su na tom mjestu hahaha, pa covjece pricamo o jebenoj malini grahek ili kako se vec zove. Nisam bas siguran da joj iko normalan zavidi na tome sto se mora jebavat sa kojekakvim nadripoduzetnicima za koktel ili crtu bijelog.. i sto posjeduje takav mentalni sklop i kapacitete da misli da je to nekakav uspjeh na koji bi neko trebao bit zavidan
    A to da joj neko zeli lose proizlazi iz cega??? Mislim ako je ismijavamo ne znaci da joj zelimo nesto lose, dapace ako i ona uskoro spozna da je stoljecima cekala đikana radeljaka mi smo tu da je podrzimo!

Moderator Foruma Avatar od korisnika Oglaq
    Datum registracije
    22-08-08
    Starost
    11
    Poruka
    8,778
    Liked
    3223 times

Početnik
    Datum registracije
    11-03-09
    Poruka
    28
    Liked
    3 times

bamu sunce scena kad joj gačice popravlja... a mala se zasrala pa nako ka rukon "provjerava" jel sve u redu

Akademik Avatar od korisnika Vidolinho
    Datum registracije
    16-03-07
    Starost
    36
    Poruka
    5,550
    Liked
    148 times

Ma ima facu kao neispavani pekinezer.

Lajkaj nas na Facebooku