Stranica 6 od 337 PrvoPrvo 12345678910111656106 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 51 do 60 od 3362
Like Tree984Likes

Nikolina Pišek

Raspravljate o temi Nikolina Pišek u Žene forumu, dio Slike foruma; ...

Ministar Obrane Foruma Avatar od korisnika CroSoldier
    Datum registracije
    15-09-05
    Poruka
    1,147
    Liked
    3 times

Re: Nikolina Pišek

Citat Pravi autor: jocker969
    Ispravak
    Malo se forsa puno previše
    kak to misliš da se forsa
    .... objasni to malo nemoj samo trabunjat bez veze....

Regularni forumaš Avatar od korisnika bobby_1
    Datum registracije
    17-01-06
    Poruka
    288
    Liked
    6 times

po meni, jedna od najboljih i najljepših kaj ih se može vidjeti kod nas...

Ministar Obrane Foruma Avatar od korisnika CroSoldier
    Datum registracije
    15-09-05
    Poruka
    1,147
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: bobby_1
    po meni, jedna od najboljih i najljepših kaj ih se može vidjeti kod nas...
    istina.... i meni je također jedna od boljih

Piti i ljubiti Avatar od korisnika soul2soul
    Datum registracije
    17-02-06
    Poruka
    497
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: Magic Bob

Nije loša. Sada je poznata. Mislim da se prije par godina slikala za Playboy, ali je kurvetina sakrila sva strateška mjesta.
    WTF!?

kaj te mala odjebala il nesh tak da prichas ovakve pizdarije, ja inache iznimno ne volim i ne pushim ovakv komentare jer prije svega svaka je cura nechija kćerka i nechija sestra...

meni je extra lijepa, zavrshila je fax i that's it, zasigurno ima dovoljno klikera u glavi ako je to sve bila kadar napraviti.

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    8 times

Evo da i ja nešto kažem o Nikolini
    TV VODITELJICA prošlog je tjedna posjetila najpoznatijeg estetskog kirurga u Hrvata, Sinišu Glumičića, koji joj je operirao nos.29-godišnja "špitzerica" nije bila zadovoljna izgledom svog nosa i u posljednjih deset godina ovo joj je već treća operacija."Rekla sam si: Maco, možeš ti to, nije ti prvi put". - kazala je Pišek novinarki Glorie kako se bodrila prije operacije koja košta oko 11.000 kuna.O Nikolini se brinula Snježana Mehun, kuhala joj "krepke" juhe, te joj pomogla da se oporavi. Danas se Nikolina osjeća odlično, riješila se i teškoća s disanjem, te bolje podnosi fizičke napore.Na novinarsko pitanje hoće li do tridesete godine obaviti još koju operaciju, 29-godišnja Pišek je kazala da o tome ne razmišlja."Zasad ne planiram ništa, no živcira me što mi stalno spočitavaju da sam operirala usta i grudi. Neka usporede moje fotografije iz mladosti, kad me Lupino snimio kao 17-godišnjakinju, pa će vidjeti da su i usta i grudi ostale iste." - zaključila je zagrebačka voditeljica.

Datum registracije
    17-02-06
    Poruka
    497
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: eowyn
    Evo da i ja nešto kažem o Nikolini
    TV VODITELJICA prošlog je tjedna posjetila najpoznatijeg estetskog kirurga u Hrvata, Sinišu Glumičića, koji joj je operirao nos.29-godišnja "špitzerica" nije bila zadovoljna izgledom svog nosa i u posljednjih deset godina ovo joj je već treća operacija."Rekla sam si: Maco, možeš ti to, nije ti prvi put". - kazala je Pišek novinarki Glorie kako se bodrila prije operacije koja košta oko 11.000 kuna.O Nikolini se brinula Snježana Mehun, kuhala joj "krepke" juhe, te joj pomogla da se oporavi. Danas se Nikolina osjeća odlično, riješila se i teškoća s disanjem, te bolje podnosi fizičke napore.Na novinarsko pitanje hoće li do tridesete godine obaviti još koju operaciju, 29-godišnja Pišek je kazala da o tome ne razmišlja."Zasad ne planiram ništa, no živcira me što mi stalno spočitavaju da sam operirala usta i grudi. Neka usporede moje fotografije iz mladosti, kad me Lupino snimio kao 17-godišnjakinju, pa će vidjeti da su i usta i grudi ostale iste." - zaključila je zagrebačka voditeljica.
    oh Bože pa ova informacija, odnosno kopirani članak je stariji od babilonske kule.....

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    8 times

Citat Pravi autor: soul2soul
    oh Bože pa ova informacija, odnosno kopirani članak je stariji od babilonske kule.....
    što ne mijenja činjenicu da je "poradila" na svom nosu približno ko i Kralj popa

Datum registracije
    17-02-06
    Poruka
    497
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: eowyn
    što ne mijenja činjenicu da je "poradila" na svom nosu približno ko i Kralj popa
    U biti ne, i operacije nosa danas se rade iznimno chesto kao i operacija ušiji u usana shto njoj recimo nije bilo potrebno jer su joj prorodno usne pune a uši nisu klempave...

however, ja sam zato da se svaka žena operira ako misli da ce time poboljshati izgled, dapache

Najveći car foruma
    Datum registracije
    11-11-05
    Poruka
    14,926
    Liked
    120 times

evo još jedna
    Dodane Slike Dodane Slike
    [sigpic][/sigpic]