Stranica 1 od 4 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 38
Like Tree2Likes

grudi otkrivaju kakve smo u sexu

Raspravljate o temi grudi otkrivaju kakve smo u sexu u Ženski Kutak forumu, dio Društvo foruma; ...

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

grudi otkrivaju kakve smo u sexu

Neobična 'znanost' sternomantija ili, da budemo precizniji, umjetnost proricanja budućnosti prema obliku ženskih grudi pojavila se u Španjolskoj u 18. stoljeću. Otada je znatno napredovala, tako da današnji muškarci mogu mnogo toga saznati o ženi samo prema obliku njenih grud
    i .

Pojam sternomantija potječe od grčke riječi sternon, što znači prsa, a odnosi se na proricanje iz obilježja ili nepravilnosti na prsima ili grudnim kostima (po nekim je izvorima čak uključeno i područje od grudi do trbuha). U davna su je vremena često prakticirali kod obrednih rituala, a usko je povezana s freneologijom (čitanje glave) i hiromantijom (čitanje iz dlana).

PREMA DOLJE

Prsa zakrivljena poput odskočne daske (grudi prema dolje) odaju da dame koje ih nose imaju nordijski temperament i izrazito su oštroumne. Usto su i marljive, što im omogućava da brzo napreduju ukoliko se nalaze u zdravoj radnoj okolini. Ipak, rijetko ćete ih vidjeti na najvišim pozicijama, jer im pomanjkanje ambicija onemogućuje preuzimanje bilo kakvih inicijativa po tom pitanju. No, kako bi rekao Oscar Wilde, ambicija je ionako samo posljednje utočište nesposobnih.

Ovaj tip žena lako će se prilagoditi životu s bilo kojim muškarcem koji smatra da su dobre supruge. No njihove najvažnije karakteristike, koje će zanimati svakog pripadnika jačeg spola, su vjernost te nezasitnost i inventivnost u krevetu.

POPUT JABUKE

Većina žena s okruglim grudima poput jabuke u osnovi je frigidna i potrebno je dosta truda i vremena da ih se dovede do orgazma. Pozitivna je stvar to da su spremne isprobati bilo koji položaj u krevetu da bi usrećile svog partnera. Među ostalim, žene s okruglim grudima ne vole često mijenjati partnere i obično se udaju dosta mlade, nakon čega se orijentiraju na obitelj i dom. Također se često pokaže da su pametnije od svojih muževa.

TROKUTI

Dame s trokutastim prsima ubrajaju se među najuzbudljivije i najsamostalnije pripadnice slabijeg spola. Za njih u seksu ništa nije zabranjeno, a u jednom danu mogu promijeniti i po nekoliko seksualnih partnera. Žene ovog tipa često postanu glumice ili vrhunske prostitutke.

PLAVI PATLIDŽANI

Žene s grudima u obliku plavih patlidžana su prepune ljubavi te su sposobne punim plućima uživati u životu. Za njih se u apsolutno svim sferama života može reći da su jednostavno dražesne. Idealne su u ulozi menadžerica ili direktorica, a svaki muškarac koji se uz njih nađe i ostane neizbježno će dobiti etiketu papučara.

SILIKONI

Silikonske grudi su nekima možda i privlačne, no za većinu se njihovih vlasnica misli da su super za nekoliko dana avanture, no ne i za osnivanje obitelji. Dosta žena koje se odluče na silikonsko povećanje grudi obično se nosi s ozbiljnim psihološkim problemima poput straha od konkurencije i narcizma. Bez obzira na to koliko privlačno izgledale njihove silikonske cice, seks s ovim djevojkama se obično pokaže dosta formalnim i ne pretjerano strastvenim.

BRADAVICE

Stršeće bradavice otkrivaju darežljive, autokratske i dominantne žene. One obično jako vole oralni seks i pozicije u kojima se manifestira njihova nadmoć nad muškarcima.

Povučene male bradavice daju naslutiti da je njihova vlasnica proračunata osoba koja često skriva svoje prave namjere. Za ovaj tip žena seks ne predstavlja ništa posebno, ali su spremne ispuniti svaku mušku fantaziju.

Ružičasta područja oko bradavica ukazuju na nježnu ženu, ljubaznu i otvorenu, dok je tamnija koža oko bradavica obilježje strastvenih i avanturistički nastrojenih žena.

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

Re: grudi otkrivaju kakve smo u sexu

Velike ili male, skrivene ili otkrivene, grudi su predmet divljenja koji ne prestaje raspirivati mušku maštu, a o veličini ženskih grudi raspravlja se jednako kao i o veličini penisa.

Muškarci obožavaju sise u svim veličinama. Prema nekim statistikama, dva posto muškaraca voli male grudi. Malene dvojke voli četiri posto, a za solidnu trojku odlučilo se njih 32 posto. Četvorku pak preferira nešto veći broj muškaraca, njih 38 posto. S peticom bi bilo zadovoljno 19 posto muškaraca, a tri posto vrlo rado bi se izgubilo u šestici.

No, bez obzira na veličinu, svi će oni rado zuriti u par najprimamljivih ženskih atributa. Gledanje opravdava i jedno zanimljivo istraživanje s pomalo seksističkim zaključkom. Prema tom istraživanju, gledanje u ženske grudi blagotvorno utječe na zdravlje muškaraca, a može im čak produžiti život. Tako bar tvrde njemački znanstvenici koji ispitivali 200 muškarca i došli do zaključka kako desetominutno gledanje u ženske grudi ima isti učinak kao i pola sata gimnastike.

Muškarcima koji netremice promatraju ženske grudi snižava se krvni tlak i opasnost od srčanih oboljenja. Dakle, slobodno buljite. Bit ćete zdraviji i definitivo raspoloženiji.

Deset minuta gledanja u ženske grudi ima učinak kao pola sata gimnastike

Osim tog iznimnog utjecaja na zdravlje, ženske grudi podsvjesno su i podsjetnik na vrijeme kada su muškarci bezbrižno uživali, na majčinim prsima zaštićeni od cijelog svijeta. One su simbol plodnosti, ženstvenosti, erogena zona koja napaljuje muškarce i žene podjednako.

Talijanski seksolog Piero Lorenzoni tvrdi da veličina i oblik grudi ženama definira osobnost, baš kao i astrološki znakovi.

Lorenzoni je izradio cijelu kategorizaciju različitih tipova dojki, nazvavši ih prema voću, a na temelju njih muškarac može znati osnovne crte karaktera 'ponosne vlasnice'.

Grudi su simbol plodnosti i ženstvenosti te erogena zona koja napaljuje mušku, ali i žensku maštu

Kategorizacija počinje s lubenicama – žene koje imaju jako velike i okrugle grudi su razmažene, sklone jedenju i ne vole seks.

Grudi u obliku limuna označavaju ženu punu života i humora, ovalne grudi znak su romantike, vjernosti i inteligencije, a žene koje imaju grudi u obliku grejpa također nisu sklone dobrom seksu, kao ni one čije grudi sliče na naranče, a koje su sklone razgovorima i vezi.

Žene s malim grudima, s druge strane, opisao je kao duhovite i inteligentne žene koje su uvijek spremne za seks.

srednje grudi su svakako najčešće. Ne ističu se veličinom(niti su jako male niti su jako velike) pa su ženama definitivno najdraže. U tu kategoriju spadaju "trojke" i "četvorke". 32% muškaraca voli "trojke" a 38% "četvorke". Djevojke sa srednjim grudima su također neograničene odjećom no opet se nemoraju bojati odjenuti dekolte. Dokazano je da muškarci više vole gledati u srednje grudi nego u velike ili male jer se boje da ženama ne postane neugodno ako imaju kakav kompleks.
    Poznata osoba sa sexy srednjim grudima: Jessica Alba.

Male grudi
    Male grudi ne privlače veliku pažnju no puno su "praktičnije". Žene s malim grudima mogu odjenuti bilošto a da na njima izgleda profinjeno i decentno. Muški rod ih voli jer su veoma ženstvene. Na "jedinicu" se pali 2% muškaraca a na "dvojke" 4%. Djevojke s jedinicom ili dvojkom mogu obuć bilokakav badić jer se ne moraju bojat da će im grudi ispasti ili pak da vise.
    Poznata osoba sa malim a opet sexy grudima: Adriana Lima

Velike grudi
    Velike grudi su uvijek atraktivne. Prođe li kraj vas na ulici djevojka s "peticom" ili možda čak sa "šesticom" teško da vam pogled neće "pasti" na njena dva atributa. 5 preferira 19% muškaraca a 6 3%. Djevojke s velikim grudima nemaju velik izbor odjeće jer na njima majica s dubokim dekolteom izgleda vulgarno. Također se moraju i jako potruditi da ih dečko zaista ne voli samo zbog njihovim grudi nego i zbog osobnosti. No prava poslastica za vlasnice tih brojki jest to da one nikada neće biti same u nekom bircu bez pića.
    Poznata osoba s velikim grudima: Jessica Simpso
    Zadnji Uredio neukrotiva_031 : 26-07-08 u 13:33

Akademik Avatar od korisnika vibica
    Datum registracije
    28-05-07
    Starost
    10
    Poruka
    4,977
    Liked
    5 times

Copy-paste je zakon, jelda?
    Syntax Error

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: vibica Pogledaj Poruke
    Copy-paste je zakon, jelda?

Datum registracije
    02-08-07
    Poruka
    9,871
    Liked
    2616 times

Pola sata gimnastike?!
    Yet in our ashen cold is fire yreken...

Datum registracije
    28-05-07
    Starost
    10
    Poruka
    4,977
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: neukrotiva_031 Pogledaj Poruke
    Ah, kako nadasve originalan i dobar odgovor

OT: Kako se uopce moze postati seksologom i raditi te studije?
    Syntax Error

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

@vibice- mislim da sam ti dovoljno rekla,a ako ti misliš da nisam slobodno reci.

ot.

što se tiče teme,nisam znala da grudi otkrivaju kakvi smo u sexu dok danas nisam pročitala na pojedinim stranicama,zato sam to odlučila i s vama podijeliti,a pošto sam odma napadnuta da sam išla na copy paste jebiga...
    išla sam na copy paste s više stranica,i onda sam sve zanimljivo spojila. nisam valjda zbog toga učinila veliki grijeh? stvarno mi je više pun k.... takvih komentara!

da si ti stavila nešto tako što si našla i podijelila s nama,ja bi to cijenila ne bi sigurno bila tako bezobrazna i omalovažavala

GospodiČna maČki sliČna Avatar od korisnika Arylin
    Datum registracije
    12-07-07
    Starost
    28
    Poruka
    8,303
    Liked
    46 times

Kad se nešto copy/pase-a, uvijek treba stavit' izvor.

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

pa nisam ba'š primjetila da i ostali stavljaju izvor,zato ne planiram ni ja.
    šta trebam stavljati 100 izvora možda?!

Datum registracije
    28-05-07
    Starost
    10
    Poruka
    4,977
    Liked
    5 times

@vibice- mislim da sam ti dovoljno rekla,a ako ti misliš da nisam slobodno reci.
    Vec si mi poslala pm, nepotrebno je sada to povlaciti po temi.

što se tiče teme,nisam znala da grudi otkrivaju kakvi smo u sexu dok danas nisam pročitala na pojedinim stranicama,zato sam to odlučila i s vama podijeliti,a pošto sam odma napadnuta da sam išla na copy paste jebiga...
    išla sam na copy paste s više stranica,i onda sam sve zanimljivo spojila. nisam valjda zbog toga učinila veliki grijeh? stvarno mi je više pun k.... takvih komentara!

da si ti stavila nešto tako što si našla i podijelila s nama,ja bi to cijenila ne bi sigurno bila tako bezobrazna i omalovažavala
    Ono nije bilo bezobrazno, prihvati salu na svoj racun zeno! Đizs..
    Syntax Error

Stranica 1 od 4 1234 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku