Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 11

gušća kosa

Raspravljate o temi gušća kosa u Ženski Kutak forumu, dio Društvo foruma; ovak,imam dosta kose,ali što mi više raste,brže se masti i više mi je priljepljena uz facu. koristim onaj nivein šampon ...

Starter
    Datum registracije
    20-12-09
    Poruka
    17
    Liked
    0 times

gušća kosa

ovak,imam dosta kose,ali što mi više raste,brže se masti i više mi je priljepljena uz facu.

koristim onaj nivein šampon za volumen,ali ne pomaže previše..
    kosu perem u mlakoj vodi i sušim ju fenom..tak da okrenem glavu prema dolje..

ima netko kakvu ideju?

thanks

Starter
    Datum registracije
    28-03-10
    Poruka
    6
    Liked
    0 times

Re: gušća kosa

čuj..ja sam tek sada se prijavila ali bih ti savjetovala da kosu kod frizerke malo prorediš i pereš ju sa nekim voćnim šamponom,jer je nivein dosta masan..

Starter
    Datum registracije
    20-12-09
    Poruka
    17
    Liked
    0 times

na kakv točno šampon misliš?
    fructis il kak se ono zove?

Starter Avatar od korisnika Blair
    Datum registracije
    04-04-10
    Starost
    21
    Poruka
    27
    Liked
    0 times

.
    Zadnji Uredio Blair : 05-04-10 u 15:12
    rules are made to breake

Starter Avatar od korisnika Blair
    Datum registracije
    04-04-10
    Starost
    21
    Poruka
    27
    Liked
    0 times

vichy je najbolji šampon za masnu kosu ,malo je skup ali kolko platiš tolko muzike
    rules are made to breake

Akademik Avatar od korisnika carica
    Datum registracije
    17-05-07
    Starost
    31
    Poruka
    3,976
    Liked
    14 times

moje iskustvo - prala sam kosu sa svakojakim šamponima, redovito se šišam i farbam i opet mi se kosa masti (iako manje kad ju pofarbam nego kad ne), jbg, nema tu neke prevelike pomoći

meni se još jače i brže masti kad sam pod stresom i kad stavljam regenerator.....
    I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Starter
    Datum registracije
    23-04-10
    Poruka
    18
    Liked
    0 times

odi do ljekarne i pitaj za Receptov šampon za masnu kosu.
    KUD SVI TUD I MALI MUJICA!

Uvaženi forumaš
    Datum registracije
    27-10-10
    Poruka
    550
    Liked
    11 times

Citat Pravi autor: *zaljubljena* Pogledaj Poruke
    ovak,imam dosta kose,ali što mi više raste,brže se masti i više mi je priljepljena uz facu.

koristim onaj nivein šampon za volumen,ali ne pomaže previše..
    kosu perem u mlakoj vodi i sušim ju fenom..tak da okrenem glavu prema dolje..

ima netko kakvu ideju?

thanks
    Masnu kosu sto vise peres,vise se masti idealno je prati 2/3 puta sedmicno, a koristi neki neutralni sapon, a za volume, imas takode pjene za kosu koje stavis prije susenja fenom, a naravno ako je vec susis fenom,neka ne bude na prejakoj temperaturi,tek toliko da ne bude hladan zrak!

Početnik
    Datum registracije
    26-10-10
    Poruka
    36
    Liked
    1 times

Nekada su djecu šišali na ćelavo, da bi im poslije izrasla gušća kosa. Naravno da ti to ne savjetujem. Kažu da se gustoća postiže mini valom, mada ja ne volim mini val, jer kad počinje kosa da izrasta to sve izgleda poprilično ružno. Mali je broj frizerki koje znaju napraviti mini val da baš valja. Ne preporučuje se upotreba pjena, gelova i balzama jer oni još dodatno maste kosu. Najbolje je sa vremena na vrijeme koristiti neko pakovanje koje sama napraviš (recepata na netu ima koliko voliš), jer ni ona gotova industrijska nisu baš najefikasnija. Često se kosa ubrzano masti ukoliko ruke stalno provlačiš kroz nju. Ukoliko to radiš, moraš se riješiti te ružne navike, jer ukazuje na nervozu a i masti kosu.

Regularni forumaš Avatar od korisnika Supervixen
    Datum registracije
    05-01-11
    Poruka
    114
    Liked
    15 times

Pokušaj redovito prati kosu.

Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku