Stranica 1 od 6 123456 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 51

krizma

Raspravljate o temi krizma u Ženski Kutak forumu, dio Društvo foruma; ...

Starter Avatar od korisnika kriptomanka
    Datum registracije
    04-05-08
    Poruka
    17
    Liked
    0 times

krizma

zdravo...

1.HALJINA Sada ću u 8. razred pa ćemo imati krizmu. Mene to jako veseli i već počinjem planirati barem odjeću. Zanima me kaj mi preporučate (nemora biti haljina, ali nekako bi voljela za tu prigodu biti svečanija). Stavljajte slikice i recite kakav mi kroj haljine pristaje s obzirom da imam male grudi, široke bokove i malo šira ramena neš u stilu figure pješčanog sata. Htjela bi da haljina bude pomalo sexy ali ne previše otvorena i kratka jer ipak je to Crkva. P.S. ak pomaže: VISOKA SAM

2. CIPELE. Blerinke ili štikle?? neznam ni sama, znam da ču biti glavna tema kokošinjaca u svojih "prijateljica" ako obučem štikle ali kladim se da će i pola njih obuči, a ako balerinke kakve? ili nešto treće? Imam dugačka i uska stopala.

3. FRIZURA: kakve frizure su dobre u takvim prigodama? Stavite slike.

HVALA SVIMA KOJI MI POMOGNU.

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

Re: krizma

meni je bzvz haljina,obuci bolje crne svečanije hlače ili bijele,i neku lijepu majčicu ili košuljicu... a ako bi haljinu,kupi neku za tvoj uzrast,nemoj se nasadit u neke haljine za starije cure,jl ti ne doliči...
    sječam se kad smo mi imale krizmu neke su cure obukle neke haljine ko da na bal idu,bilo je urnebesno grozno za vidit.

balerinke,narvno...tek si 8 razred,šta će ti štikle već,sigurno ni ne znaš hodat u njima,a i ako bi u kojem slučaju obukla štikle obavezno obuci sa jako malom petom.

kakve balerinke? pa neke koje ti idu uz boju odjeće... neke lijepe,slatke i svečanije...

zurka?-kaku kosu imaš? lijepo je da podigneš gore sve,a lijepo je i ako imaš dugu kosu da ju ufrčkaš i staviš neki lijepi rajf.

btw: ovo da stasvljamo haljine ti je totalno bezveze,šta ti vrijedi da neko stavi haljinu kad je to skinuto s neta i neš nać tako u trgovini...

odi poslikaj par haljina il hlače što ti se sviđaju pa stavi tu na forum,a onda ti mi možemo reći svoje mišljenje ,koje je nalbolje...

prof. Foruma Avatar od korisnika M@tej@
    Datum registracije
    22-08-07
    Starost
    26
    Poruka
    1,271
    Liked
    13 times

Složila bih se s neukrotivom.
    Bolje ti je neke finije hlače i košuljicu ili isto tako neku finiju majicu. A može i suknja, ali radije nego baš haljina.
    Ne znam u kojem mjesecu ćete se vi krizmat jer ja to više ne pratim, ali ja sam se u 6.mjesecu kada je već bilo toplo, tako da bi možda mogla i kakve sandalice, a ako već s petom neka bude mala, jedno 3-4 cm. Ta je ujedno i najudobnija za hodati, pogotovo ako još nisi navikla, a pretpostavljam da nisi.
    A frizura...kakvu kosu imaš? Dugu, kratku? Ravnu, valovitu?
    Život je ono što nam se događa dok smo zauzeti drugim planovima.

Regularni forumas Avatar od korisnika Ponosna_Hrvatica
    Datum registracije
    22-07-08
    Starost
    27
    Poruka
    241
    Liked
    0 times

Ja sam imala bijelu košulju i crne hlače sa diskretnim štrasom. Cipele su mi bile crne s potpeticom.
    Od frizure bih ti savjetovala (ako imaš dugu kosu) kovrče, ne preguste. I na njih mau punđicu, da ti jedan dio kose pada. Ako ti je kratka, jednostavno stavi kopču sa cvijetom.

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

kopča s cvijetom? sry ali meni je to seljački...

Regularni forumas Avatar od korisnika kvaziLicious
    Datum registracije
    29-04-08
    Starost
    24
    Poruka
    333
    Liked
    0 times

hlače definitivno, ili suknja.
    vidim da ih dosta dolazi skroz u bijelom. to mi je oke.
    sve dosta zatvoreno, da kasnije biskup ne bi imao neke primjedbe.
    i neku ne kompliciranu frizuru.
    previse kovrca ili previse zacementiranu frizuru mi je malo odbojno za vidit.
    i uskladit boju onih malih cvjetica oko svijece s odjecom
    Negdje uz put ja sam te izgubila
    ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila...

Regularni forumas Avatar od korisnika Ponosna_Hrvatica
    Datum registracije
    22-07-08
    Starost
    27
    Poruka
    241
    Liked
    0 times

U crkvu treba doć obučen kako spada.
    Lani su dvije cure izbačine s krizme jer su došle ko za tulum. Sramota.

Regularni forumas Avatar od korisnika kvaziLicious
    Datum registracije
    29-04-08
    Starost
    24
    Poruka
    333
    Liked
    0 times

...to je slika i prilika ne samo njih, nego njihovih roditelja i samog odgoja te djece.
    ...nista novo...
    Negdje uz put ja sam te izgubila
    ni jedan nema to sto sam u tebi ljubila...

V.I.P. Član
    Datum registracije
    09-04-08
    Poruka
    4,697
    Liked
    217 times

za krizmu od odjeće: nešto jednostavno. ideš u crkvu, a ne na party. ako želiš haljinu, neka bude primjerene boje i dužine. dakle nikakvi dopičnjaci, duboki dekoltei i slične stvari nisu primjereni. štikle u osmom razredu? ne znam

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    27
    Poruka
    17,163
    Liked
    75 times

pravi vjernici, nije bitan ttaj sakrament nego kako ces izgledati koliko vas se krizmalo da bi potvrdilo vjeru, a koliko jer su i drugi i da bi dobilo darove...

tj. koliko vas uopce zna sto je krizma...

Stranica 1 od 6 123456 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku