Stranica 1 od 25 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 249

A što žene ne vole kod muškaraca?

Raspravljate o temi A što žene ne vole kod muškaraca? u Ženski Kutak forumu, dio Društvo foruma; sta vas zivcira? sta ne razumijete? sta ne mozete podnjeti?...

kOppAčIca Avatar od korisnika cina
    Datum registracije
    07-03-07
    Starost
    27
    Poruka
    6,912
    Liked
    2381 times

A što žene ne vole kod muškaraca?

sta vas zivcira? sta ne razumijete? sta ne mozete podnjeti?
    ...i opet se žuri ljudima da siđu na niske grane...

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika BITCHARKA
    Datum registracije
    10-02-07
    Poruka
    868
    Liked
    3 times

Re: A što žene ne vole kod muškaraca?

1.muski sovinizam koji se javlja kod vecine danasnjih muskaraca posebno me iritira..iako bi takvih slucajeva trebalo biti sve manje zbog razvoja demokracije i ostalih kuturnih napredaka muski su sve gori..
    Zene su( iako muskarac ima veci mozak) znatno inteligentnije i sposobnije u obavljanju bilo kakvih nefizickih zadataka..to vidimo vec u osnovnoj skoli gdje zenska vrsta znatno istupa ispred muske..Nadalje..danasnja zena je mnogo sposobnija od muskarca u vodenju kucanskih poslova pored regularnog job-a..
    Zato me jako iznanadilo kad sam citala neke statistike o placama zena koje su znatno nize od muskih (sovinistickih) iako i zena i muskarac obavljaju u potpunosti isti rad...ma uzas...fuj fuj fuj..
    A posebno su mi odvratni likovi koji se zalazu da zena mora biti samo kucanica..Bas TI su oni koji se boje zeninog napretka i uspjeha jer znaju da je sposobnija..
    lol..daj zvucim ko neka feministica..girl power

anyway da sad ne serem samo po muskima smatram da su nam oni danas jako jako potrebni..Muskarac zeni pruza sigurnost i srecu, užitke ..a sponzorusama i puno vise..
    da nema muskih ko bi nam otvorio staklenku krastavaca..ili ko bi nam promijenio zarulju kad izgori???..

prof. Foruma Avatar od korisnika little_devil
    Datum registracije
    21-02-07
    Poruka
    1,310
    Liked
    23 times

Kad namjerno rade neke stvari za koje sigurno znaju da će me povrijediti i baš zato to rade.. iskazivanje i uživanje u nadmoći...

ali.. no more...

kOppAčIca Avatar od korisnika cina
    Datum registracije
    07-03-07
    Starost
    27
    Poruka
    6,912
    Liked
    2381 times

ja ne volim kada misle da sam nesposobna samo zato sto sam zensko, opcenito ne volim kad ponizavaju zene
    ...i opet se žuri ljudima da siđu na niske grane...

Uvaženi forumas Avatar od korisnika himalajka
    Datum registracije
    21-12-06
    Poruka
    664
    Liked
    4 times

...pa sad...zavisi od muškarca do muškarca....ne volim ljubomoru, poseseivnost, umišljenost.......
    Love me or leave me............. Hey,where is everybody going ???

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,777
    Liked
    1267 times

yea yea feministice na djelu ma

prof. Foruma
    Datum registracije
    15-02-07
    Poruka
    1,918
    Liked
    0 times

kada su znatiželjni, lajavi (to je ipak rezervirano za nas), hvalisavi i misle da se sve može kupiti novcem!

Banned
    Datum registracije
    20-11-05
    Poruka
    27,520
    Liked
    537 times

Citat Pravi autor: BITCHARKA Pogledaj Poruke
    1.muski sovinizam koji se javlja kod vecine danasnjih muskaraca posebno me iritira..iako bi takvih slucajeva trebalo biti sve manje zbog razvoja demokracije i ostalih kuturnih napredaka muski su sve gori..
    Zene su( iako muskarac ima veci mozak) znatno inteligentnije i sposobnije u obavljanju bilo kakvih nefizickih zadataka..to vidimo vec u osnovnoj skoli gdje zenska vrsta znatno istupa ispred muske..Nadalje..danasnja zena je mnogo sposobnija od muskarca u vodenju kucanskih poslova pored regularnog job-a..
    Zato me jako iznanadilo kad sam citala neke statistike o placama zena koje su znatno nize od muskih (sovinistickih) iako i zena i muskarac obavljaju u potpunosti isti rad...ma uzas...fuj fuj fuj..
    A posebno su mi odvratni likovi koji se zalazu da zena mora biti samo kucanica..Bas TI su oni koji se boje zeninog napretka i uspjeha jer znaju da je sposobnija..
    lol..daj zvucim ko neka feministica..girl power

anyway da sad ne serem samo po muskima smatram da su nam oni danas jako jako potrebni..Muskarac zeni pruza sigurnost i srecu, užitke ..a sponzorusama i puno vise..
    da nema muskih ko bi nam otvorio staklenku krastavaca..ili ko bi nam promijenio zarulju kad izgori???..

Isuse koliko generalizacija i uopćavanja... da ti se zavrti u glavi

Pazi, po istoj toj logici po kojoj ti tvrdiš da su "žene znatno inteligentnije i sposobnije u obavljanju bilo kakvih nefizickih zadataka" ja mogu reć da su plavuše drastično gluplje i nesposobnije u obavljanju bilo kakvih misaonih zadataka".

Naravno, i jedna i druga izjava su glupost. To jednostavno nije istina - inteligencija i umne sposobnosti nemaju nikakve veze sa spolom niti sa bojom kose.

Inače, slažem se sa tvojim stavom o muškom šovinizmu - nažalost, takvih primjera ima kod nas dosta, i to je velika šteta... Žena je i dalje prima manju plaću od muškarca iako obavlja isti posao - što je tragedija i nepravda na kvadrat.

Nažalost, primitivizam je još uvijek sveprisutan kod nas, i zatucani neandertalci koji misle kako žena "mora" bit domaćica i dalje su vrlo brojni i vrlo glasni. Ponavljam - nažalost. Ali, gluposti tipa "žena je inteligentnija od muškarca" nikako ne doprinose poboljšanju položaja žene. Upravo suprotno.

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika BITCHARKA
    Datum registracije
    10-02-07
    Poruka
    868
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: damfisk Pogledaj Poruke
    Isuse koliko generalizacija i uopćavanja... da ti se zavrti u glavi

Pazi, po istoj toj logici po kojoj ti tvrdiš da su "žene znatno inteligentnije i sposobnije u obavljanju bilo kakvih nefizickih zadataka" ja mogu reć da su plavuše drastično gluplje i nesposobnije u obavljanju bilo kakvih misaonih zadataka".

Naravno, i jedna i druga izjava su glupost. To jednostavno nije istina - inteligencija i umne sposobnosti nemaju nikakve veze sa spolom niti sa bojom kose.

Inače, slažem se sa tvojim stavom o muškom šovinizmu - nažalost, takvih primjera ima kod nas dosta, i to je velika šteta... Žena je i dalje prima manju plaću od muškarca iako obavlja isti posao - što je tragedija i nepravda na kvadrat.

Nažalost, primitivizam je još uvijek sveprisutan kod nas, i zatucani neandertalci koji misle kako žena "mora" bit domaćica i dalje su vrlo brojni i vrlo glasni. Ponavljam - nažalost. Ali, gluposti tipa "žena je inteligentnija od muškarca" nikako ne doprinose poboljšanju položaja žene. Upravo suprotno.

a slazem se s tobom....malo sam se previse uzivila u pljuvanju po muskoj ekipi... lol sorry damfisk

Najveći car foruma
    Datum registracije
    11-11-05
    Poruka
    15,330
    Liked
    58 times

kako se meni kenja od ovih tema..hehe
    šta nije vec bilo ovako nešto slično
    [sigpic][/sigpic]

Stranica 1 od 25 12345611 ... ZadnjeZadnje