Pokazujem rezultate 1 do 8 od 8

Hemoroidi - Kantarionovo ulje

Raspravljate o temi Hemoroidi - Kantarionovo ulje u Alternativna medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    21-02-10
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Hemoroidi - Kantarionovo ulje

Već više godina imam problema sa hemoroidima ali mi nikakve masti ne pomažu pa ni mast Faktu. Tražila sam po webu i naišla na stranicu koja nudi kantarionovo ulje za lječenje bolesti.
    Molim ako je netko koristio to ulje da mi kaže s kakvim iskustvom. Hvala.

Link ne radi!
    Zadnji Uredio Dr Jekyll : 27-04-11 u 20:20

Banned
    Datum registracije
    23-05-10
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Re: Hemoroidi - Kantarionovo ulje

Poštovana
    Hemeroidi su nastali zbog poremećaja vašeg metabolizma koji je vjerojatno umrtvljen.
    Evo sam spreman da VAm pomognem
    tonioko@gmail.com

Lijepi pozdravi

Starter
    Datum registracije
    27-05-10
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

cao evo male pomoci;Petrovac (Agrimonia eupatoria)
    500gr petrovca prelijete sa 10 L vode i stavi se na sporet da se kuva ali nesme da provri nastelujte temperaturu, kuvati 24h poklopljeno naravno sa prekidom kad se ide na spavanje ,sutradan procediti flase staviti u frizider i piti pre jela 30min po 150ml . POZDRAV NESA za blize informacije +381641370264

Banned
    Datum registracije
    23-05-10
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

HEMEROIDI su samo posljedica ne djelovanja cijelog metabolizma koji je na neki nacin ugusen, sto nacinom zivota , hrana, pice zrak, stres
    vrlo lijepo i TRAJNO SE MOZE RIJESITI PRIRODNIM METODAMA CISCENJA VASEG ORGANIZMA

evo tu sam pa me pitajte
    bozic.toni@hotmail.com

lijepi pozdravi

Starter
    Datum registracije
    30-10-10
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Pozdrav! Dugo sam patio od hemeroida, bilo zbog problema sa stolicom, bilo ih nekih drugih razloga. Uglavnom, pola života se nekako s tim zezam. Mazao sam uglavnom s onim kremama tipa Faktu, stavljao čepiće, i sl. no to samo smiri situaciju, ali se problem ponavljao redovito. Jedan frend mi je rekao za Lion-M kremu, pa sam odlučio isprobati prije jedno 3 mjeseca. Moram priznati da nisam baš bio nešto optimističan, no odlučio sam redovito mazati s obzirom da je krema skroz prirodna, pa mogu i na duži rok. Od tada prvih mjesec dana, dogodilo mi se jednom opet isti problem, no puno blažeg oblika. Nakon toga, više nijednom. Još uvijek redovito mažem, i stvarno sam zadovoljan. Naravno, priča još nije gotova, malo sam još uvijek skeptičan (valjda zbog loših iskustava) no držat ću se uputa i mazati redovito. Vrijedi malo strpljenja ako će se problem do kraja rješiti.

Inače, ako netko želi isprobati, Lion-M krema ima online dućan (relativno novi), na adresi , a pošto sam redoviti klijent, dobio sam i kupon koji se unese na kraju narudžbe, pa kada naručim tri velika pakiranja dobijem 10% popusta. Broj kupona je k067kremavelika pa eto, nadam se da će nekome pomoći kao i meni. Pozz

Link sam obrisao jer je nadozvoljen!

Dr Jekyll
    Zadnji Uredio Dr Jekyll : 27-04-11 u 20:21

Regularni forumas
    Datum registracije
    01-11-10
    Poruka
    82
    Liked
    0 times

Nije sve u prehrani, i oni koji zbog posla dugo sjede dobiju s vremenom hemoroide.

Postoji neka dobra krema od propolisa u apotekama i nije skupa, pa se malo raspitaj

Početnik
    Datum registracije
    10-09-14
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Ako imate krvarenje svrab i ako su vam dijagnostikovani unutrasnji hemoroidi,pozovite na broj 0649175911 Prirodnim preparatom cete ih otkloniti za dvadesetak dana

Početnik
    Datum registracije
    14-07-16
    Poruka
    28
    Liked
    2 times

Tu bolest nećeš liječiti nikakvim mastima niti uljem. One služe za ublažavanje simptoma, a pravo liječenje je zapravo ili ligatura ili skalpel

Lajkaj nas na Facebooku