Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3

Je li moguće vlastoručno servisiranje vozila?

Raspravljate o temi Je li moguće vlastoručno servisiranje vozila? u Auti forumu, dio Automobilizam i Motori foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    08-04-17
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Je li moguće vlastoručno servisiranje vozila?

Ima li netko odgovor na temu?
    Kao automehaničar po struci, zanima me da li je moguće sam raditi servis na vlastitom vozilu (recimo: promjena ulja, kvačila, kočnica, rashladne tekućine itd... najviše iz hobija) u vlastitoj garaži bez ikakvog posrednog poduzeća?
    Ono što me zanima je, hoću li imati problema na tehničkom pregledu ili kod osiguranja ako sam ratujem sa vlastitim automobilom, makar na osnovnim stvarima?

Jesam li osuđen čekati termine i redove i ostavljati prijeko potreban automobil kod mehaničara, koji mi logično kaže da je sve gotovo danas i na kraju auto stoji na parkiralištu 5+ dana samo da mi napravi apsolutno sve ono kroz što sam i sam prošao tisuću puta na tisuću automobila?

Molim znalce za odgovor.
    Hvala!

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    10,113
    Liked
    6197 times

Re: Je li moguće vlastoručno servisiranje vozila?

Ja sam svjetla promijenio na seatu cordobi, kada sam stavljao nova halogena svjetla. Na tehničkom pregledu je tip rekao da još nikada nije vidio tako dobro sprovedene žice za svjetla, jer je trebalo sprovesti dodatne žice za masu. Mijenjao sam ulje, raskopao sam auto kada sam mijenjao oštećeni prednji blatobran. mijenjao sam svjećice. Uglavnom da skratim priču, to je mom bratu i meni bio prvi auto, do tada nismo znali ništa o autima i onda smo sve naučili. Danas bi još bolje znao servisirati auto, ali ovaj auto koji sada imamo se ne kvari pa nema problema sa njime kao sa kantom od seata.
    Zadnji Uredio beta : 07-05-17 u 15:03
    Just import a few slaves, uh, I mean: Just help some refugees integrate into the economy, so we can use tax payer money to reduce corporate expenses, uh, I mean CO2 emissions.

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,563
    Liked
    11709 times

Re: Je li moguće vlastoručno servisiranje vozila?

Ne današnja vozila su puna elektronike
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

Slične Diskusije

1. pa jeli moguće?
    By mogu biti krava in forum Upoznavanje i Druženje
    Odgovora: 17
    Zadnja poruka: 19-10-16, 10:51
  2. Sta si vozila
    By sinnке in forum Ljubav, Erotika, Sex
    Odgovora: 7
    Zadnja poruka: 06-12-14, 22:55
  3. Koliko je moguće...
    By djevica in forum Ljubav, Erotika, Sex
    Odgovora: 32