Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

RENAULT LAGUNA II 2.0 DCI....ISKUSTVA SAVJETI..POMOĆ

Raspravljate o temi RENAULT LAGUNA II 2.0 DCI....ISKUSTVA SAVJETI..POMOĆ u Auti forumu, dio Automobilizam i Motori foruma; ...

Početnik
    Datum registracije
    12-01-16
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

RENAULT LAGUNA II 2.0 DCI....ISKUSTVA SAVJETI..POMOĆ

Pozdrav svim forumašima !

Imam priliku kupiti Renault Laguna II, 2006. godina, 2.0 DCI 110kw/150 KS...159000 originalnih km....s obzirom da nigdje nisam našao komentare o tome motoru molim Vas da iznesete svoje mišljenje ili iskustva.....
    svi hvale 1.9 DCI dok onaj 2.2 DCI imenuju promašajem...poznajem 1.9 motor i slažem se da je naj....i 2.0 dci bi trebao biti dobar ali mene zanima opći dojam o tom autu da li se isplati to godište i km...
    Hitno mi je i molim svih dobre volje da mi ukažu na nedostatke...prednosti.....

Hvala svima.

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    13,189
    Liked
    1603 times

Re: RENAULT LAGUNA II 2.0 DCI....ISKUSTVA SAVJETI..POMOĆ

ja ne hvalim 1,9. moj se rasipao

laguna je ko svemirska postaja mir. .malo previse elektronike kaj se mene tice. .
    dobro provjeri jel su originalni. .imao sam ja 180 "pravih" sa knjizicom, pa kaj kad su je krivotvorili. . .
    All in all you're just another brick in the wall. . . .

prof. Foruma Avatar od korisnika Santa ledena
    Datum registracije
    05-05-13
    Poruka
    1,319
    Liked
    3594 times

Za Lagunu se pričalo da je imala dosta problema sa elektronikom, međutim neznam koja godišta, pa možda malo više pažnje posveti tome i dobro se raspitaj.
    Nije zabranjeno govoriti gluposti, ali zabrinjavajuće je koliko ljudi koristi tu slobodu...

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    9,987
    Liked
    6160 times

Prijatelji od mog brata su imali francuske aute jedan je mijenjao motor skoro na novom autu, drugom se stalno kvario. Tako da bi skoro svaki dan slušao dogodovštine koje su imali sa tim francuskim autima. Moj brat je imao Setata Cordobu, pa se kvario isto kao ti francuzi. Možda da pogledaš neki auto sa manje kilometara, jer ovo mi se čini prevelika kilometraža, a da ni bi imao problema sa njime.
    Smeštaju mu oni koji mrze sve rvacko

Slične Diskusije

1. Odgovora: 6
    Zadnja poruka: 22-10-11, 16:36
  2. Renault Laguna Coupé
    By ¤M4rK0¤ in forum Auti
    Odgovora: 5
    Zadnja poruka: 01-06-08, 16:53
  3. renault laguna 19dci
    By pegula70 in forum Auti
    Odgovora: 4
    Zadnja poruka: 14-11-07, 20:54