Stranica 7 od 7 PrvoPrvo ... 234567
Pokazujem rezultate 61 do 69 od 69

Nizozemska stranka pedofila želi legalan seks sa djecom od 12 godina

Raspravljate o temi Nizozemska stranka pedofila želi legalan seks sa djecom od 12 godina u Baš Razno forumu, dio Društvo foruma; ...

Nježni predator Avatar od korisnika Maslow
    Datum registracije
    08-04-06
    Starost
    51
    Poruka
    7,266
    Liked
    32 times

Re: Nizozemska stranka pedofila želi legalan seks sa djecom od 12 godina

Uključio sam se u ovu temu jer su Nizozemci ni krivi ni dužni etiketirani kao da toleriraju pedofiliju.
    Taj program ne daje prava pedofilima nego djeci.
    Meni osobno je najblesavija ona točka koja daje pravo 12-godišnjoj djeci da konzumiraju cigarete i alkohol.
    Pravo glasa na izborima bi imali s 12, a punoljetni bi bili s 16.
    PNDV se pozivaja na deklaraciju feminističke udruge Valida Davila iz 1970. poznatu kao:

Sexual Childrens Rights

1. Legal Protection
    Every child shall be legally protected in his sexual rights regardless of age or status as a legal minor.

2. Child's right to his own person
    Every child has the right to privacy for his own personal thoughts, ideas, dreams, and exploration of his own body without any kind of adult interference, directly or indirectly expressed.

3. Sex information
    Every child has the right to accurate sex information and to be protected from sex misinformation as soon as he is able to understand this information in simple terms.

4. Emotional growth
    Each child has the right to grow mentally, physically, emotionally, and spiritually as a free, uncrippled happy person in security so he will be tolerant and appreciative of other individuals and their sexuality.

5. Sensual pleasures
    Each child has the right to fully enjoy the sensual pleasures he may feel without shame or guilt.

6. Learning the art of love
    All children have the right to learn the art of love beginning at any age he is able to understand, just as he is entitled to learn any other art or skill.

7. Choice of a sex partner
    Every child has the right to loving relationships, including sexual, with a parent, sibling, or other responsible adult or child, and shall be protected and aided in doing so by being provided with contraceptives and aids to prevent venereal disease.

8. Protection from sexual suppression
    Each child has the right to be protected from any form of sex suppression at home or in society so that in adulthood he will be capable of living his sex life according to his natural desires and not according to the dictates of tradition.
    Deklaracija je dosta utopistički zamišljena jer se ne može kontrolirati.
    Svi naši zakoni su bazirani na pretpostavci da djeca do 16. godina nemaju pravo na seksualnost.
    Realnost je takva da bi bilo nemoguće postaviti granicu između prava djece na seksualnost i pedofilije.

Da sad budem malo i subjektivan.
    Svaki otac, pa tako i ja potajno priželjkuje da mu kći nema seksuane odnose bar do 25. godine.
    Zadnji Uredio Maslow : 07-08-08 u 12:43
    Pokušavam doći do istine, a ne činjenica i dovoljno sam star da ih znam razlikovati.
    Jerzy Kosinski

charolastra Kick Da PC Champion, Sponge Champion Avatar od korisnika daidza
    Datum registracije
    24-09-06
    Poruka
    33,247
    Liked
    3073 times

ne vjerujem
    'Now I am become Death, the destroyer of worlds.'

>>> Monika Kravić pokazala grudi!!! <<<

Banned
    Datum registracije
    23-02-08
    Starost
    30
    Poruka
    277
    Liked
    0 times

Kralj Nikola pametno radio sa njima, stavi ih u bure sa govnima i naredi da pucaju na njih, tako da svaki put kad zapucaju oni bi morali da zavale glavu u govna.

Jebem li im mamicu izopačeni, samo što dalje od mene inače im slijedi urgentni.

Cauac Avatar od korisnika Venus in Furs
    Datum registracije
    23-07-08
    Poruka
    2,527
    Liked
    879 times

Citat Pravi autor: Lucios Pogledaj Poruke
    Kralj Nikola pametno radio sa njima, stavi ih u bure sa govnima i naredi da pucaju na njih, tako da svaki put kad zapucaju oni bi morali da zavale glavu u govna.

Jebem li im mamicu izopačeni, samo što dalje od mene inače im slijedi urgentni.
    zanimljiv način "mučenja" .

ma to je bolesno, odvratno, ježim se na to, jadna djeca..pa djeca od 12 godina i ne znaju šta je sex..
    Inside this cold heart is a dream that's locked in a box that I keep..
    Buried a hundred miles deep, deep in my soul, in a place that's surrounded by aeons of silence.

Regularni forumas Avatar od korisnika lime wire
    Datum registracije
    11-04-08
    Poruka
    135
    Liked
    0 times
    Ako nista drugo onda su ovi pedofili debili i pol jer svak imalo razuman zna da djeca prije 15 ili 16 godina nemogu bit logicna i potpuno odgovorna za svoj zivot
    Neki sa 5 godina jedva izađu iz pelena a sa deset jos trebaju bit uz roditelje radi mnogo toga , trebaju njihovu pomoc
    Ovo sta predlaze stranka pedofila je oduzimanje dijetinjstva , sebican postupak i sto je najgore pokusaj legaliziranja kriminalnog djela
    To je kao da se legalizira silovanje ili slicno nesto

Djeca nemaju pravo izbora , djeca su ko spuzve i svasta upijaju i sta je najvaznije djeca su stvorena da budu djeca i da odzive svoje doba nevinosti a to im ovi likovi zele oduzet , ali nadam se da nece i da ce stranka bit zabranjena jer potice krsenje ljudskih prava

Citat Pravi autor: JeLeNa Pogledaj Poruke
    ovo sve ide predaleko,homoseksualci dobili svoja prava iako ne razumin koja su to njihova prava,a sad i pedofili traze svoja,nek se j... svi. sutra će i ubojice trazit svoja jer je njihov zivot potpuniji kad ubijaju i mi ćemo to odobrit -ovaj svit ide k vragu.......
    2 starije osobe istog spola u konsenzualnoj vezi se nemogu uspoređivat s pedofilima , jednostavno nemaju veze s njima , sexualna orijentacija je jedna stvar a sexualna orijentacija bilo koje vrste ali ispuhavana na djeci je druga stvar i da kazem jako odvratna stvar
    Peder i pedofil nije isto , zapravo spajanje ta 2 pojma je uvredljivo i dokaz neznanja

KORISTI EDIT !!!

-sahasa
    Zadnji Uredio sahasa : 07-08-08 u 20:42
    live and let live

Uvaženi forumas Avatar od korisnika Sasuke
    Datum registracije
    27-12-07
    Starost
    19
    Poruka
    754
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: eowyn Pogledaj Poruke
    Ma odrezala bi ja njima svima redom jaja pa bi onda oni tražili
    Slažem se s tobom, stvarno
    Da budeš sretan, ne trebaš više imati, nego manje željeti.

V.I.P. Član Avatar od korisnika dark_zg
    Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    44
    Poruka
    6,839
    Liked
    223 times

Za sada se 99% nas sablažnjava i s gadljivošću odnosi prema pedofiliji, međutim tako je do prije dvadesetak godina bilo i s homoseksualnošću, pa vidite i sami do čega je to danas dovelo. Ja koji i dan danas homoseksualnost i pedofiliju trpam u isti koš, jer su i jedno i drugo za mene sexualni poremečaji, danas sam etiketiran kao nenormalan, nehuman, ugnjetavač slobode sexualnog izražavanja itd, itd. Uvjeren sam da će se za dvadesetak godina i o pedofilima govoriti isto kao što se danas govori o homosexualnosti. To je užasno ali meni se čini da sve vodi k tome. Ako malo pogledate sex stranice i pisanja po raznim forumima analni sex je daleko zanimljiviji i eksponiraniji od normalnog sexa, a današnja mladež puno toga uči upravo s interneta i blagodatima nekontroliranog posjeta kojekakvim starnicama na istom, tako da sad već nema razlike u upražnjavanju sexa, bitno je da je spolovilo na toplom a i rupa je rupa. Eto ja zaostala i zatucana seljačina smatram da to nije normalno i ali sve vodi tome da ja nisam u pravu, pa tako se uz izliku slobode i demokracije i pojavljuju interesne skupine kao što je ova u Nizozemskoj da predloži i čak javno u parlamentu zatraži i zakosko odobrenje sexa s 12 godišnjom djecom (bez obzira na spol). Opet kažem neće proći dugo da će se i takvi ljudi smatrati normalnima, na moju veliku žalost.

Starter Avatar od korisnika Arsène
    Datum registracije
    08-08-08
    Poruka
    11
    Liked
    0 times

ma to nisu bolesni ljudi jer bolesnim ljudima se pomaže.
    jednostavno ih treba sve do jednog likvidirati,kakva ljudska prava za njih...tko misli drukčije samo vas pitam: šta da je vaše dijete u slučaju pedofilije?

ne bih ni trepnuo kada bih povukao okidač...

Starter
    Datum registracije
    02-11-09
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Sta se cudite,

Posle legalizacije homoseksualnosti,kao seksualne varijacije seksualnog nagona, svoja prava ce da traze i dobice ih pedofili. Zatim sled enekrofili, zofili.

Iza toga stoje svetski globalisti i razni lobiji!

To je zato, sto je psihijatrija, posrnula kao nauka i dozvolila da se cisto medicinska pitanja, diskutuju u kulturoloskim, socijalnim, politickim sferama.

Stranica 7 od 7 PrvoPrvo ... 234567

Slične Diskusije

1. Vicevi - Mujo i Suljo (Huso i Haso)
    By Pretorian in forum Vicevi i Smiješni Tekstovi
    Odgovora: 30
    Zadnja poruka: 19-05-11, 22:35
  2. Ogame
    By Bacva in forum Igre
    Odgovora: 122
    Zadnja poruka: 17-08-09, 22:12
  3. quick reply dali radi i testiranje ajaxa
    By Pretorian in forum Test