Pokazujem rezultate 1 do 7 od 7

Anthony Joshua

Raspravljate o temi Anthony Joshua u Boks forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

Regularni forumaš
    Datum registracije
    29-09-14
    Starost
    25
    Poruka
    129
    Liked
    3 times

Anthony Joshua

Šta mislite o dotičnom ? Ja mislim da ima potencijal postat najbolji boksač u povjesti,strašan nokauter 16 pobjeda-16 nokauta ,nedavno osvojio IBF pojas ,udarci precizni, brzi i ubojiti,kondicijski odličan,snažan i sav mišićav,110 kg na 198 cm...ko nadčovjek djeluje na trenutke . Tko bi mu mogao biti najopasniji protivnik ? Wilder ? Joseph Parker ? Furya ne računam jer nije ta klasa .

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Re: Anthony Joshua

Hmm čovjek vraća vjeru u crne boksere . Napomenuo bih da je isti Olimpijski pobjedik iz Londona . Podobro dugačke ruke , dobro se kreće po ringu i prilično je eksplozivan .
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

Regularni forumaš
    Datum registracije
    29-09-14
    Starost
    25
    Poruka
    129
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: istrošeni Pogledaj Poruke
    Hmm čovjek vraća vjeru u crne boksere . Napomenuo bih da je isti Olimpijski pobjedik iz Londona . Podobro dugačke ruke , dobro se kreće po ringu i prilično je eksplozivan .
    Kakav je on u usporedbi sa Josephom Parkerom i Deontay Wilderom ?

Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Gladaj u odnosu na spomenuti dvojac on je zasigurno primjernijeg ponašanja .U boksu je bitno da te oprihvati okolina i publika , ako si u njihovoj nemilosti onda hmm.

Negdje sam pročitao da je ekspolozivna kombinacija Georgea Foremana i svojeg sunarodnjaka Lennoxa Lewisa a podavno ga je hvalio Kličko.
    Ma iskreno boks zbog nekih drugih stvari i komercijale te spektakla gubi sjaj volim boks kao sport ali ona preseravanja prije vaganja , podgijavanja atmosfere , najave ne .
    Zadnji Uredio istrošeni : 26-04-16 u 15:55

Regularni forumaš
    Datum registracije
    29-09-14
    Starost
    25
    Poruka
    129
    Liked
    3 times

Citat Pravi autor: istrošeni Pogledaj Poruke
    Gladaj u odnosu na spomenuti dvojac on je zasigurno primjernijeg ponašanja .U boksu je bitno da te oprihvati okolina i publika , ako si u njihovoj nemilosti onda hmm.

Negdje sam pročitao da je ekspolozivna kombinacija Georgea Foremana i svojeg sunarodnjaka Lennoxa Lewisa a podavno ga je hvalio Kličko.
    Ma iskreno boks zbog nekih drugih stvari i komercijale te spektakla gubi sjaj volim boks kao sport ali ona preseravanja prije vaganja , podgijavanja atmosfere , najave ne .
    Pa šta fali ponašanju Parkera i Wildera ? Šta su oni skrivili ? Ajde shvatio bi da si rekao za Furya da mu je u kurcu ponašanje ali zašto ova dvojica ? Ja sam gledao na youtubeu Parkerove borbe 18 pobjeda 16 nokauta . Ima dobre kombinacije,jake i precizne udarce,dobro se kreće,dobar rad nogu,dobra obrana,iznenadila me njegova brzina koja je dosta dobra za teškaša od 108 kg i 193 cm . Čak me malo na Mike Tysona podsjeća sa stilom boksanja samo šta je veći od njega . Za Wildera nisam siguran jest on prvak i jest sve borbe osim jedne dobio nokautom,ali dojma sam da nije dosad ima protivnika top klase,ali sad će ga imat kad se u 5.mjesecu bude borio sa Povetkinom i to u Moskvi...ako to dobije onda stvarno pripada vrhu .

Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Hmm rekao bih nešto za Mike Tysona . Nikada nije bio dobar na psiho fizočkom planu , imao je eksplozivnost ali kako je samo padao iz runde u rundu .

Nego hrvatskihajduk znaš li onu narodnu : Ukusi su različiti reče pas ližući jaja

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,069
    Liked
    8983 times

VIDEO! Joshua reagirao na Miočićevu prozivku: "UFC-ove borce bih razbio i išamarao"

Stipe Miočić je bio uporan s prozivanjem Anthonyja Joshue, što je trud koji nije urodio plodom.

Kralj boksa u teškoj kategoriji nije reagirao nakon posljednje Stipine poruke, sve do sada.

"Razbio bih te UFC-ove borce. Ne mogu se tako razgovarati sa mnom. Išamarao bih ih" rekao je za Daily Star.

"Ja sam borac, nisam neoprezan kod prozivanja boraca. Ja nisam UFC borac i ne mogu vam prodati submission, ali znam udarati nogama i laktovima. Submissioni su mi jedini nedostatak. Ali bih se zasigurno potukao."
    pfs

OK, sa šamaranjem je pretjerao ali vjerujem da bi u boksu bez problema pobjedio Miočića, u MMA bi (ako je istina ovo što piše boldano) Stipe imao malu prednost.....

no kako got, boks je boks, mma je mma, dva različita tipa borbi ....

Slične Diskusije

1. Imogen Anthony
    By Kookie in forum Žene
    Odgovora: 2
    Zadnja poruka: 03-03-18, 21:16
  2. Sretan rođendan Anthony!!
    By dark_zg in forum Poruke/Čestitke
    Odgovora: 41
    Zadnja poruka: 22-02-10, 17:38
  3. Sretan rođendan Anthony!
    By daka in forum Poruke/Čestitke
    Odgovora: 59