Otkomentariso sam stotine boksačkih mečeva, i sam sam u mladosti bio bokser, volim boks i verujem u boks, pa mi je stoga još teže palo kad sam video na vašoj farmi kako bivši svetski šampion Stjepan Božić gubi dvoboj snage od jednog manekena papučara koji je više žena no muškarac, nježnih i njegovanih ruku, a koji u životu nije digo ništa teže od čaše, dakle od takvog babljaka da gubi, a trenira kao ludak svakodnevno, pun je mišića, pa stvarno bre ja neznam šta se to dešava. Verujem da mu je to najbolniji poraz u životu, i naprosto mi je žao čoveka. A još pre toga ga je pobedio, tj."otpilao" patuljak Kiki. Sramote neviđene. Sarkastične sramote. Meni bre dođe da kao bivši bokser kao noj zabijem glavu u pesak od sramote. Vidim da jadnog Stjepana u poslednje vreme "Bije maler"- žena ga ostavila i tako to, a on neće da "drmne"koju rakijicu, nego trenira li ga, trenira, e onda ovako. Trebo je bre da satre pola kile rakije i ja ti lepo kažem da bi onu "lepojku"od papčine odguro kroza zid zajedno sa taljigama. I sad taj jadnik, Antonio tamo likuje kako je "sredio" velikog šampiona. One glupače oko njega sad ga još više obožavaju. Velika junačina bre. Setio sam se baš sada Holifilda, kad je neki patuljak isti Del Boy Trotter iz "Mućki", dakle mali gomolj sa šilt-kapicom na glavi udario boksačku vreću na automatu jače od njega. I ne samo on, nego još jedan dripac. To možete i sami da pogledate na temi "Najveći boksački mečevi u povijesti". Verujem da se Evander tada osećao isto kao Stjepan. Još ne mogu da verujem....