Stranica 6 od 20 PrvoPrvo 123456789101116 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 51 do 60 od 200
Like Tree1Likes

Rakija...

Raspravljate o temi Rakija... u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ma rakija mora biti jaka i jaka i jaka i ne slatka, jebes neku rakiju od dinje, ananasa ili koji ...

prasica Avatar od korisnika xarfaxus
    Datum registracije
    01-09-07
    Poruka
    7,714
    Liked
    1044 times

Re: Rakija...

ma rakija mora biti jaka i jaka i jaka i ne slatka, jebes neku rakiju od dinje, ananasa ili koji k...

nema do sljive i .
    Make little things count! Teach midgets math.

Banned
    Datum registracije
    22-12-07
    Starost
    28
    Poruka
    1,121
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: cina Pogledaj Poruke
    Dakle, koja vam je najbolja ? Pravi netko svoju rakijicu ?
    Koja je najgora, po vasem misljenju?

Meni najbolja sljiva, i ona neka velebitska travarica koja mi stoji u ormaricu

bila mi dobra i jedna koju sam prije par godina probala na Hvaru....nisam sigurna od cega je bila, mislim od rogaca

lozu i viljamovku ne volim
    Kurškova rakija,daleko najbolja.Osobno šljiva je meni najgora,orahovica....pre ružne su.

Mamojebac Avatar od korisnika DinoB
    Datum registracije
    06-01-07
    Poruka
    18,084
    Liked
    290 times

rakija je šljiva...ovo ostalo su pokusaije rakije..
    Juve Storia Di Un Grande Amore

Banned
    Datum registracije
    22-12-07
    Starost
    28
    Poruka
    1,121
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: DinoB Pogledaj Poruke
    rakija je šljiva...ovo ostalo su pokusaije rakije..
    Pa je,ona je napoznatija,ali je meni osobno najružnija,ali jbg ponovno je i ona dobra kada se nema što drugo...

Mamojebac Avatar od korisnika DinoB
    Datum registracije
    06-01-07
    Poruka
    18,084
    Liked
    290 times

obrnuto..sve su dobre kad nema sljive...
    Juve Storia Di Un Grande Amore

Banned
    Datum registracije
    22-12-07
    Starost
    28
    Poruka
    1,121
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: DinoB Pogledaj Poruke
    obrnuto..sve su dobre kad nema sljive...
    Čuj inače od žestokih pića,rakidžan je najjači,bar po meni.Ovo ostalo Stock,Badel,pa i Wisky,po meni nije ni blizu pravoj domaćoj Rakiji.

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    32
    Poruka
    16,556
    Liked
    136 times

rakija od maline je fora, ne preferiram rakiju inace, al nekad s lozom se zabavno napit, redovito se niceg ne sicas i sl stvari

Akademik Avatar od korisnika saban sajnovic
    Datum registracije
    14-12-07
    Starost
    58
    Poruka
    5,615
    Liked
    15 times

rakija se toliko udomaćila da ju je teško izgurati, bilo koje piće. Rakija se može koristiti u mnoge svrhe. Rakija u čaj umesto ruma i limuna, kuvana rakija za dobro jutro umesto kafe, rakija za otekline i bolesne vene, rakija za posle brijanja, rakija u medicinske svrhe jer sprecava zarazu spolnim bolestima. Potrebno je umoćiti kurach u rakiju pre i posle seksa i garantovano sprećava sidu i ostale venerične bolesti. Mora biti jaka jer alkohol po sam po sebi, a to zna i malo dete, ubija sve bakcile, pa onda rakija protiv gripe i prehlade i ...... neznam jeli još netko znade lekovita svojstva rakije a da moze se koristiti i kao afrodizijak jer nema cure koja neće dati nakon što pocica flašu rakije a tako je opuštena nakon toga može bataljon da ju mrči i njoj ništa. Ne oseća nikakav pritisak ni tegobe. Rakija za nesanicu jer posle brlje san je ugodan i lak kao perce. Rakija može i da se koristi za ispiranje debelog creva tj. kristiranje jer uklanja čirove i naprosto ih pali. Uklanja gliste iz stomaka a i ako ste nervozni odnosi tremu i žgaravicu i uklanja onaj kamen sa želuca kao od šale. Ako vam često ide krv iz nosa ušmrkavanjem rakije jačate kapilare. Svadba nemože da prođe bez dobre brlje, svaki svat ju drži u ruci i poteže iz flaše. Rakija može da se pije za svakim, vino za nekim a voda za nikim. Rakijom možete sprečit vručinu u vručim letnim danima bolje nego hladnim sokom. Povećanjem temperature unutar tela izjednačujete ju sa vanjskom i telo naprosto klimitazirate. Rakijom se mažu mala deca ako imaju povišenu temperaturu, da bi im se smanjila. Rakijom mažete kravi vime ako idete dojiti da nebi pale sa vimena štetne bakterije u mleko i zagadile mleko. Rakija se dodaje nekim kolačima radi arome a možete ju dodavati i u kafu, radi stimulansa.
    Rakija uvek i u svako doba dana, živela rakija a živeo i ja.

prof. Foruma Avatar od korisnika dave
    Datum registracije
    06-04-07
    Starost
    30
    Poruka
    1,875
    Liked
    9 times

Citat Pravi autor: saban sajnovic Pogledaj Poruke
    rakija se toliko udomaćila da ju je teško izgurati, bilo koje piće. Rakija se može koristiti u mnoge svrhe. Rakija u čaj umesto ruma i limuna, kuvana rakija za dobro jutro umesto kafe, rakija za otekline i bolesne vene, rakija za posle brijanja, rakija u medicinske svrhe jer sprecava zarazu spolnim bolestima. Potrebno je umoćiti kurach u rakiju pre i posle seksa i garantovano sprećava sidu i ostale venerične bolesti. Mora biti jaka jer alkohol po sam po sebi, a to zna i malo dete, ubija sve bakcile, pa onda rakija protiv gripe i prehlade i ...... neznam jeli još netko znade lekovita svojstva rakije a da moze se koristiti i kao afrodizijak jer nema cure koja neće dati nakon što pocica flašu rakije a tako je opuštena nakon toga može bataljon da ju mrči i njoj ništa. Ne oseća nikakav pritisak ni tegobe. Rakija za nesanicu jer posle brlje san je ugodan i lak kao perce. Rakija može i da se koristi za ispiranje debelog creva tj. kristiranje jer uklanja čirove i naprosto ih pali. Uklanja gliste iz stomaka a i ako ste nervozni odnosi tremu i žgaravicu i uklanja onaj kamen sa želuca kao od šale. Ako vam često ide krv iz nosa ušmrkavanjem rakije jačate kapilare. Svadba nemože da prođe bez dobre brlje, svaki svat ju drži u ruci i poteže iz flaše. Rakija može da se pije za svakim, vino za nekim a voda za nikim. Rakijom možete sprečit vručinu u vručim letnim danima bolje nego hladnim sokom. Povećanjem temperature unutar tela izjednačujete ju sa vanjskom i telo naprosto klimitazirate. Rakijom se mažu mala deca ako imaju povišenu temperaturu, da bi im se smanjila. Rakijom mažete kravi vime ako idete dojiti da nebi pale sa vimena štetne bakterije u mleko i zagadile mleko. Rakija se dodaje nekim kolačima radi arome a možete ju dodavati i u kafu, radi stimulansa.
    Rakija uvek i u svako doba dana, živela rakija a živeo i ja.
    za zubobolju isto tako jer nakon određene količine nisi siguran na kojem si zubu vršio tretman..
    ja nisam luzer o naprotiv....

Najveći car foruma
    Datum registracije
    19-06-07
    Poruka
    10,047
    Liked
    26 times

Nakon određene količine rakije ne znam gdje sam bio, sta sam radio, nego sam se samo probudio u svom krevetu

Lajkaj nas na Facebooku