Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234
Pokazujem rezultate 31 do 36 od 36

Začini

Raspravljate o temi Začini u Gastronomija forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Dark matter Avatar od korisnika tendre poison
    Datum registracije
    18-06-08
    Poruka
    22,352
    Liked
    26511 times

Re: Začini

Ne znam, možda kod vas na moru ima veći izbor. Ipak su to mediteranski začini
    Our job, and it isn’t a job at all—is to enjoy life as we wish it.

— Charles Bukowski

Regularni forumas Avatar od korisnika Apokalypso
    Datum registracije
    12-09-09
    Starost
    35
    Poruka
    155
    Liked
    0 times

Pa onako, ja ipak mislim da više gore kod vas ima izbora. Nema dosta nekih biljčica koje želim uzgajati, ali polako pronaći ću ih. Samo šteta što neke nisu trajnice pa ih se mora sijati ili saditi svaku godinu.

Početnik
    Datum registracije
    26-10-09
    Poruka
    13
    Liked
    0 times

začini i začini

Svaki začin ili nekoliko začina za svoje jelo.Predugačak je popis svih začina, ali ako crveni luk(kapulu) i bijeli luk(češnjak) promatramo kao začine, onda ih ja trošim u ogromnim količinama.
    Inače, zna se slatka i ljuta paprika, papar(biber), vegeta, a zatim bosiljak, majčina dušica(timijan), origano, peršin(korijen i list), celer, mrkva, ljupčac, mješavina 7 vrsta sušenog povrća(Kotany), senf, hren,
    pa prekomorski začini . cimet, vanilija, curry, curcuma itd
    Ipak, najdraži su mi peršin i celer.

Dark matter Avatar od korisnika tendre poison
    Datum registracije
    18-06-08
    Poruka
    22,352
    Liked
    26511 times

Re: začini i začini

Citat Pravi autor: rade2 Pogledaj Poruke
    Ipak, najdraži su mi peršin i celer.
    meni su oni dosadni
    Our job, and it isn’t a job at all—is to enjoy life as we wish it.

— Charles Bukowski

Uvaženi forumas Avatar od korisnika sheik_mohamed
    Datum registracije
    10-04-09
    Poruka
    914
    Liked
    2 times

a posebice kod lovačkih jela su najjači začini.....inače u saft i gulaš volim uvijek stavljati papra i vegete....
    i kad zagrmi cijeli sjever.....nek je nered,nek je lom......ja te volim DINAMOOOOOOOOOOOOOO................

Akademik Neighbour Wars Champion, Pegz Champion, Leaf Bouncer Champion, Breakit 2 Champion, Christmas Bounce Champion, Star Tree Champion, Pang Champion, Tobby: Sling Shot Champion, Easter Bunny Champion, Billiard Frenzy Champion, DownHill Jumps Champion, Halloween Slingo Slots Champion, Bad Boy Champion, Strip Down Champion, Save Santa Champion, Trivial Blitz Champion, Office Love Champion, Spank The Nurse! Champion, Slingo U Pic 3 Champion, Bomby Bomy Champion, Gold Miner Classic Champion, Gorillaz Tiles Champion, Mercury Drops Champion, Movie Star Match-Up Champion, XL Jump Champion, Tetrix Champion, Frog Crossing Champion, XL Jump Champion, Ponx Champion, Trivial Blitz Champion, Rudolphs Revenge Champion, Santa SnowBoards Champion, Fastfood Champion, American Idol: Bounce Back Champion, Night of the zombie kittens Champion, Atomica Champion, Smack-n-Bash Champion, Gold Miner Special Edition Champion, The Egg Catcher Champion, Harvest Day Champion, Mind Your Marbles Champion, Tobby: Crisis Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Map Test Champion, American Idol: Sky Blocks Champion, Breakit Champion, Counting The Stars Champion, Ricochet Champion, Znax Champion, Sky Blocks Champion, Cosmic Switch Champion, Urban Swat Champion, Rings Champion, Batting Practise Champion, Santa Snowboard Champion Avatar od korisnika Bluebird
    Datum registracije
    03-04-07
    Poruka
    3,977
    Liked
    1180 times

Citat Pravi autor: vatra Pogledaj Poruke
    meni malo poduži popis začina: tabasco, chilli, curry, šafran, kopar, basilico, vlasac, crvena paprika, vegeta, joj ima toga još. Volim spajsi!
    Isto, samo bi izbacila curry, i dodala cimet, ružmarin i lovor.

Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234

Slične Diskusije

1. Ogame
    By Bacva in forum Igre
    Odgovora: 122
    Zadnja poruka: 17-08-09, 22:12
  2. Klasifikacija Žena
    By Pretorian in forum Vicevi i Smiješni Tekstovi
    Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 30-01-06, 22:21
  3. Zelja, Korn - I did my time iz Tomb Raidera
    By Psihonaut in forum Glazba