Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

pomoc oko cover i printa

Raspravljate o temi pomoc oko cover i printa u Help Service forumu, dio Tehnologija i Tehnika foruma; moze li mi ko pomoc novi sam u tome, radim preko nera cover za printabilni cd, sve dobro napravim i ...

Starter Avatar od korisnika keko007
    Datum registracije
    03-08-08
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Unhappy pomoc oko cover i printa

moze li mi ko pomoc novi sam u tome,
    radim preko nera cover za printabilni cd, sve dobro napravim i onda idem printati( imam canon pixmu 4500) na cd postavim postavke(ako sam ih dobro postavio) i ubacim cd i on mi samo isprinta jednu trecinu slike na cd!
    pomozite mi zasto se to desava
    unaprijed hvala

prof. Foruma Avatar od korisnika Ineluki
    Datum registracije
    10-01-08
    Starost
    34
    Poruka
    1,068
    Liked
    3 times

Re: pomoc oko cover i printa

Moraš podesiti rezoluciju. Ako ti je slika 400x600 a cd je veličine 14x12 cm normalano da neće stati.

Starter Avatar od korisnika keko007
    Datum registracije
    03-08-08
    Poruka
    7
    Liked
    0 times

Question Re: pomoc oko cover i printa

ja sam napravio da sam sliku namjestio na velicinu cd ali kad idem printati 3/4 bude bilo i 1/4 bude dio slike

Regularni forumaš Avatar od korisnika ŠOŠON
    Datum registracije
    02-03-07
    Poruka
    109
    Liked
    0 times

Re: pomoc oko cover i printa

Probaj koristiti Easy CD & DVD Cover Creator.A nešto slično sam doživio neki dan kod printanja običnog dvd covera(na tuđem printeru,mislim da je bio epson) tj. printao mi je cover po širini papira i isprintao samo dio covera i dok nisam otišao u printing preferences promjenio opciju printanja nešto kao da printa po širini ili visini papira.Pa kao na slici se odredi opcija printanja.Mada i sam koristim canon pa kod covera nisam morao mijenjati ručno.
    Dodane Slike Dodane Slike

Lajkaj nas na Facebooku