Pokazujem rezultate 1 do 10 od 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Reem

K-1 Kings '97 (Cikatić)

Raspravljate o temi K-1 Kings '97 (Cikatić) u K-1 forumu, dio Borilački sportovi foruma; ...

MMA manijak Avatar od korisnika Reem
    Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

K-1 Kings '97 (Cikatić)

K-1 Kings '97 (16.3.1997.)

Mjesto: Yokohama Arena
    Grad: Yokohama, Japan
    Gledatelji: 17,800

K-1 Kings '97 je bio prvi event u '97. Odmah na startu '97, priredba je vrvila vrhunskim imenima. Ernesto Hoost, Ray Sefo je nastupao po drugi put u K-1 i tražio svoju prvu pobjedu, zatim nakon 2 i nešto godine vratio se naš Branko Cikatić (43 godine) protiv mlade japanske zvijezde Mousasija, Mike Bernardo protiv Satakea.

Glavnu borbu večeri su činili 2 borca koja su bila već K-1 legende, 2 borca koja su osvajala K-1 WGP, Aerts 2x do tada, a Hug jednom. Andy Hug i Peter Aerts su se tada sastali po prvi put.

Raspored borbi;
    1. Ernesto Hoost vs. Vander Merwe
    2. Ray Sefo vs. Petar Majstorović
    3. Branko Cikatić vs. Musashi
    4. Mike Bernardo vs. Masaaki Satake
    5. Stephane Reveillon vs. Jean Claude
    6. Andy Hug vs. Peter Aerts

Ovdje imate čitavu priredbu u 2 videa. U tim videima imate stvarno puno dobrih stvari, možete vidjeti kako borci skupa dolaze na event autobusom, možete vidjeti ubrzano kako se pripremala Yokohama Arena za tu priredbu, ulaske boraca, kratke intervjue i dojmove pojedinih boraca nakon borbi, te naravno, ono glavno - borbe.

Zadnji Uredio Reem : 23-03-13 u 19:54
    ana4 likes this.
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Re: K-1 Kings '97 (Cikatić)

Evo i pojedinačnih videa borbi ove priredbe u dosta dobroj kvaliteti.

1. Ernesto Hoost vs. Vander Merwe

Zadnji Uredio Reem : 23-03-13 u 23:08
    "Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

2. Ray Sefo vs. Petar Majstorović

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

3. Branko Cikatić vs. Musashi

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

4. Mike Bernardo vs. Masaaki Satake

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

5. Stephane Reveillon vs. Jean Claude

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

6. Andy Hug vs. Peter Aerts

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Sjajne borbe ovdje, teško je neku izdvojiti.

Hoost i Vander Merwe je bila ludnica, iz praktički ničega je Merwe u 2.-oj aperkatom poslao Hoosta u nokdaun, da bi se Hoost vratio još agresivniji i low kickovima dovršio posao u 3.-oj sa 2 nokdauna, baš dobra borba, uzbudljiva. Sefo je isto uspio naći svoj put do prve pobjede u K-1 prekidom, iako nije bilo lako.

Cikatić i Mousasi, malo nesportski potez Cikatića kad mu na početku borbe Mousuasi pružio ruku, a Cikatić to iskoristio za udarac. Mousasi nekako dosta neprepoznatljiv u tom meču, jako puno kličnanja što je frustriralo Cikatića. Uspio je u 2.-oj poslati Mousasija u nokdaun, te u 4.-oj gdje je taj nokdaun bio i presudan, Mousasi se nije više dizao. Sjajno za Cikatića i to sa 43 godine protiv znatno mlađeg protivnika. Vidio sam i Orsata Zovka, on je bio sa Harnickom u kutu Cikatiću, smiješan je bio malo, kako se veselio Šteta što danas nisu u dobrim odnosima. Primjetio sam da je Zovko dosta tad bio deblji

Bernardo i Satake, izgledalo je da će sve završiti u 1-oj rundi, 2 nokdauna je Satake "preživio", 2 runda još više zanimljiva, Bernardo opet napada svojim ubitačnim boksačkim serijama, kad Satake u jednom trenutku ispalio jedan kružni gdje je Bernardo malo posrnuo, ali uspio ostati na nogama, te nedugo zatim nokautira Satakea, zaista uzbudljiva borba Bernardo je kasnije rekao da ima dosta jak vrat i da mu je to pomoglo da nije stradao od tog kružnog udarca.

Jean Claude isto dobio, te na kraju izjavio da želi revanš sa Aertsom. Andy Hug u meču sa Aertsom isto mi nekako neprepoznatljiv jako je brzo završilo, Andy se valjda nije nabolje osjećao pred tu borbu, navodno da je uzimao i antibiotike, ali nije htio odustati da propadne borba, baš mi ga žao jer je baš nemoćno izgledao u tom meču.

Sjajna priredba da kažem još jednom, dosta uzbuđenja od prve do zadnje borbe.

prof. Foruma Avatar od korisnika Randleman
    Datum registracije
    01-04-12
    Poruka
    1,662
    Liked
    1474 times

Ovaj Majstorović, je li to naš borac?

Datum registracije
    18-11-11
    Starost
    36
    Poruka
    22,837
    Liked
    17479 times

Citat Pravi autor: Randleman Pogledaj Poruke
    Ovaj Majstorović, je li to naš borac?
    Pa baš i ne znam, znam o njemu da je dosta godina trenirao sa Andy Hugom i da mu je specijalnost karate. Na wiki piše da je Hrvat, a mislim da je možda porijeklo hrvatsko, a da živi u Švicarskoj, Švicarac. Nešto slično kao Stefan Leko (Njemačka) ili Stipe Miočić (Amerika) ili Mike Benčić (Amerika), u tom smislu.

Slične Diskusije

1. K-1 Challenge 94' (Cikatić)
    By Reem in forum K-1
    Odgovora: 3
    Zadnja poruka: 01-09-12, 15:37
  2. Branko Cikatić
    By Davor1507 in forum K-1
    Odgovora: 22
    Zadnja poruka: 02-12-08, 21:13
  3. Gipsy Kings
    By renesmee in forum Glazba
    Odgovora: 0