Stranica 10 od 13 PrvoPrvo ... 5678910111213 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 91 do 100 od 121
Like Tree7Likes

Hrvatska A-reprezentacija

Raspravljate o temi Hrvatska A-reprezentacija u Košarka forumu, dio Sport foruma; svaka cast i cestitke deckima jako sam sretan, cak mi ni dinamovci nisu uspjeli pokvariti ovaj dan Uglavnom, nervozan pocetak, ...

mamino čudo.....vište !! Avatar od korisnika jaymz
    Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

Re: Hrvatska A-reprezentacija

svaka cast i cestitke deckima

jako sam sretan, cak mi ni dinamovci nisu uspjeli pokvariti ovaj dan

Uglavnom, nervozan pocetak, u obrani nismo bas briljirali, ali sve u svemu zasluzena pobjeda,decki se bore za medalju, i osigurali su vec nastup na SP-u
    Litva trenutno vodi protiv Italije (meni bi Talijani bili drazi protivnik u polufinalu), ali uz podrsku navijaca sve je sutra moguce, imamo 4h vise vremena od protivnika za oporavak i pripremu polufinala, treba se dobro odmoriti, i uz pravog Tomica i Bogdanovica - sve je moguce

sretno decki!
    If you want to be a Hippie, put a Flower on your Pipi!

Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

ocito da se i u Minhenu pozorno prate nastupi kosrkaske reprezentacije (Mandzo & Schweini)

fat_boy_slim likes this.

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    13
    Poruka
    38,453
    Liked
    21537 times

svaka cast...bas mi je drago, jako jako, zbog ulaska u polufinale i borbu za medalje.
    bravo decki...s obzirom s kakvom ste nadom dosli na prvenstvo i dno koje je nasa kosarka dotakla vec godinama ovo je super uspjeh. ma svaka cast!!!
    downloading...

Agios o Satanas Avatar od korisnika PanterroR
    Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    15,855
    Liked
    14552 times

Tomiću, smradu, jebem ti sve po redu 217 puta koliko si visok! Smeće jedno, ne vrijediš kurca, niti jednog svog centimetra! Moja baba od metar i po' bi bolje od tebe odigrala i više zabila!
    STAFF - A - HOLIC

Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

steta za decke, ali ovo je po meni bilo ocekivano. realno gledajuci, najslabija smo momcad od 4 polufinalista, i zato nazalost smatram da je medalja nemoguca misija. daj Boze da grijesim...

Danas obrana nije bila dobra, i bilo je jasno da onda necemo imati ni sanse, Tomic i Ukic uzasni u napadu, sut ih uopce nije sluzio, trica nas nije isla, i poraz je rezultat svega toga, iako moram priznati da sam se nakon poluvremena ponadao da bi mogli u finale, s obzirom na samo minus 3.

Sretno deckima u nedjelju, bilo bi genijalno kad bi uzeli medalju, ali zelim im prije svega da odigraju najbolje sto mogu, pa sto bude.
    Mislim, i nadam se da ce odigrati opusteno, jer postigli su i vise nego sto se ocekivalo
    Zadnji Uredio jaymz : 20-09-13 u 20:44
    ana4 likes this.

Akademik Avatar od korisnika fernando torres
    Datum registracije
    08-06-08
    Starost
    28
    Poruka
    4,999
    Liked
    281 times

čemu psovanje po tomiću, on je ante tomić nije marc gasol, bar nije ko žorić koji ne kuži da nezna pa ima tisuće izgubljenih lopti, tomić barem pod našim košem ovo prvensvo uhvatil tisuće lopti... ajmo se potuć za tu brončanu medalju, moje mišljenje da bumo igrali s francuzima jer ne ničim nisu oduševili ovo prvenstvo i onda parker bude zabil svojih 25 koševa al ajmo ostalima zatvori šut jer me nisu baš impresionirali po tom segmentu i tu bi mogli oni dosta toga promašit... treba ostavit srce na terenu pa im onda nakon tekme bum čestitali bez obzira dobili medalju ili ne
    ana4 likes this.

Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    15,855
    Liked
    14552 times

Citat Pravi autor: fernando torres Pogledaj Poruke
    čemu psovanje po tomiću
    Čemu, čemu?!! Pa čovjek njegovih kapaciteta bi trebao imati bar općenito solidan score, a on ima.. kakav?!! Jadan da jadniji ne može biti. Izgleda kao maskota reprezentacije na terenu! Jesi gledao današnju utamicu? Jesi. Jesi gledao sa Ukrajinom? Jesi. I pitaš me čemu pljuvanje po njemu? Zasluženo! Nije kurca odradio za reprezentaciju! Uhvatil tisuće lopti? Haha, i t je sve? I kojih to tisuće lopti? Čovjek od 217 cm nema niti jedno jebeno zakucavanje na ovom prvenstvu i ti mi pričaš o njegovoj ulozi pod košem...?

Ne, ne kužim se nešto u košarku i nikada je nisam igrao, ali sam pratio, ponešto znam i tvrdim da je on nula na ovom prvenstvu u našoj reprezentaciji, a mogao bi nilskog konja silovati, ako me razumiješ.

Svakako da smo najlošiji u skupini, nisam očekivao ništa više od ovoga (realno gledajući), ali sam od našeg "Manutea Bola" očekivao puno više od ove jadne predstave na terenu na kojem je u mojim očima ispao jadan i smiješan.

Period.

PS: sa ovakovom igrom Francuza danas, bojim se da bi s njima mogli proći kao Srbi sa Španjolcima. Iskreno se nadam da sam u krivu...
    STAFF - A - HOLIC

Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    15,855
    Liked
    14552 times

Pardon, Španjolcima...
    STAFF - A - HOLIC

bbg Avatar od korisnika ana4
    Datum registracije
    02-07-11
    Poruka
    14,069
    Liked
    8982 times

Emp, danas je cijela ekipa igrala loše, ne samo Tomić
    obrana nam je bila loša s Tomićem i bez njega, napad nam nije bio ništa bolji, a Litva je odigrala pametno i strpljivo i rezultat je došao, a još kad ti u blizini sjedi jedan Arvidas Sabonis moraš dobro igrati

na poluvremenu bilo smo 3 koša u minusu, ali u drugom su nas rasturili ko beba zvečku
    kad pogledaš samo kako smo bili loši u slobodnim bacanjima, trice nas nisu išle.....jednostavno danas nam nije ništa išlo od ruke jbg.

u nedjelju igramo protiv Španjolaca (opet), što iskreno rečeno nisam mislila mislila, vjerovala sam da će oni igrati u finalu....
    ako i ne osvojimo brončanu medalju, sami uspjeh je već što smo došli do polufinala i nada da se košarkaši vraćaju u igru i već samo to bi nas trebalo zadovoljiti

naravno da bi svi bili sretniji da smo mi u finalu, ali napravili su puno obzirom da je malo tko računao da će tako daleko doći ....

Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    15,855
    Liked
    14552 times

Citat Pravi autor: ana4 Pogledaj Poruke
    Emp, danas je cijela ekipa igrala loše, ne samo Tomić
    Ane, draga, ja sam mislio na od početka prvenstva... Nije 30% od sebe dao i to je to.
    STAFF - A - HOLIC

Slične Diskusije

1. Navijačke pjesme
    By legenda2 in forum Glazba
    Odgovora: 34
    Zadnja poruka: 01-02-09, 18:38
  2. Hrvatska "repka"
    By Mata in forum Nogomet
    Odgovora: 270
    Zadnja poruka: 20-06-06, 14:58
  3. Hrvatska, Madarska EP 2012.
    By Johnie-Bravo in forum Nogomet