Stranica 4 od 9 PrvoPrvo 123456789 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 31 do 40 od 90

Animal sex

Raspravljate o temi Animal sex u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; ...

Banned
    Datum registracije
    08-09-07
    Poruka
    2,517
    Liked
    1 times

Re: Animal sex

Citat Pravi autor: drtsi Pogledaj Poruke
    lolčina
    da životinja želi odbiti taj sex ona bi to sigurno uspjela(bar ove veće).. a kolko znam i životinje uživaju zajedno sa tim praksikantima.. tako da ispada da je i taj sex dopustiv(iako ga ne bih probao), kao što je dopušten i Femdom i slična iživljavanja onih, kojima je to postalo dio života..
    izgleda da nema granica u ovom našem nerazumljivom svijetu, što je žalosno.. ja se zalažem za ljepotu sexualnog uživanja, a to niti animalsex niti femdom i slična sranja nude.. to su najniže zemaljske strasti koje se mogu upražnjavati, a to čine oni koji nemaju granica i koji su odmakli od istine življenja.. al nije ih za krivit, jer možda baš iz ovog posta nešto shvate, te se obrate.. pa im se oprašta

edit: moram se čuvat, sad če da me razapnu dominik i Anči(ja se izvinjavam Gospodarice)
    poštedite me pametovanja, ovo što sam vam ja reko, to če vam svaki normalan čovjek reč, zar ne
    Daj se prvo educiraj, pa onda o nečemu piši..

Životinja ako prakticira sex s čovjekom to je zboj jakog nagona za parenjem. No, životinje imaju nizu razinu svjesti, a postupcima i ponašanjem upravljaju nagonima. I tu se uopće ne može uspoređiavti sa čovjekom, kao biće, sa najvišom razinom svjesti, koji može kontrolirati svoje nagone.
    Ljudi koji to upražnjavaju, imaju ozbiljan poremećaj osobnosti, a takvo općeneje sa životinjama se zove sodomija i najgora je gadost odmah iza pedofilije.
    čovjek vlada svojom svijesti zbog evolucijskog razvoja a ne iz društvenih razloga.
    Jer da je suprotno, onda bi uzimali životinje za bračne partnere i izazvali nekakav ne prirodan kozmički sklad.

Što se tiče Femdoma, ni o tome ne znaš apsolutna nista, pa molim da etikiras Femdom kao izivljavanje i kako ti to nazivas sranjem..niti trpati u isti kos sa animal sexom.
    Tvoj zadnji dio posta je jasno upućen meni iz nama dvoma poznatih razloga, a od osobe sa tako niskim kulturnim nivoom, ja aposlutno nemam sto shvatiti

Citat Pravi autor: drtsi Pogledaj Poruke
    nešto mi je tu čudno
    ili mi se nešto gadno sprema, ili su se ošli ispovijedit

edit: ja mislim da se oni sad drže one;
    roba najviše boli kada ga se ignorira
    a dobro, bar sam živ

Molim da me ubuduće zaobilazis i da ne replayaš moje postove, jer Ja nemam namjeru diskutirati sa osobom, na nivou korespodencije kakav imaš ti,

Persona non grata
    Datum registracije
    27-03-08
    Starost
    27
    Poruka
    17,163
    Liked
    75 times

daaaaaj jeste normalni mislim da je suvisuzanna rasprava o ovakvom obliku idiotizma i poremecenosti
    riga mi se na takve "ljude" jadne zivotinje, jebemu sve stvarno ima svega na ovom svijetu, malo je preporemecen posta

V.I.P. Član Chuck Norris - Attack of the Massacre Ni Champion Avatar od korisnika Ive_ri
    Datum registracije
    22-03-07
    Starost
    26
    Poruka
    11,861
    Liked
    654 times

Citat Pravi autor: Ancksunamun Pogledaj Poruke
    O, da, da, jesi , jesi ili imaš amneziju..No tema nismo nas dvoje..Nikada ti nisam na nista odgvorila, pa si zato jako jako povrijeđen, taj mačistički muški ego
    Jel ti to vrijeđaš moju inteligenciju ili šta? Lool pa za koji klinac bi ja tebi slao pm, o čemu normalnome ja imam s tobom za pričat..

Ne radi se o privlačenju tvoje pažnje na sebe, od strane foruma, nego od strane Mene
    ahhahahahhahahahahah

e ne mogu vjerovat, pa ovo je vrhunac svega. ja želim gOSPODARICI lizat šupak i zato ju želim privuć buahahah

(oprostite gospodarice ali samo mi je bila potrebna jedna mala svađica a za to ste poslužili i više nego dobro )

Molim da me ubuduće zaobilazis i da ne replayaš moje postove, jer Ja nemam namjeru diskutirati sa osobom, na nivou korespodencije kakav imaš ti,
    pa tEBE već pola foruma mora zaobilazit kako si krenula

Pozdrav

Ispričavam se na offtopicu, neću više, morao sam, jače je to bilo od mene

666+999=zlo i naopako Avatar od korisnika fat_boy_slim
    Datum registracije
    24-09-05
    Starost
    9
    Poruka
    32,927
    Liked
    8332 times

Citat Pravi autor: Wamp Pogledaj Poruke
    kad ono njegova cura se jebe s njim
    Citat Pravi autor: cina Pogledaj Poruke
    uzas...nikada necu razumjeti zasto ljudi to rade
    možda je razlog što doberman može duže "guslati" od prosječnog muškarca

OT: a sad za ozbiljno...idiotizam i kretenizam, ovo predstavlja pravo zlostavljanje životinja a neke gluposti kao držanje psa na lancu i sl.
    Volim grad koji teče!

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika galebg4
    Datum registracije
    25-01-07
    Starost
    42
    Poruka
    2,360
    Liked
    91 times

tehnicko pitanje, ako pas seksusalno zadovoljava zenu, i sam uziva, jeli to zlostavljanje zivotinja ?

Uvaženi forumas Avatar od korisnika olja
    Datum registracije
    16-03-08
    Starost
    29
    Poruka
    826
    Liked
    2 times

glupo ti je pitanje
    Nietzsche:God is dead.God:Nietzshe is dead.

V.I.P. Član Avatar od korisnika latoa
    Datum registracije
    18-01-08
    Poruka
    2,865
    Liked
    381 times

Citat Pravi autor: galebg4 Pogledaj Poruke
    tehnicko pitanje, ako pas seksusalno zadovoljava zenu, i sam uziva, jeli to zlostavljanje zivotinja ?
    Evo tebi jedno kao odgovor:
    Ako majka drogira dijete, a dijete i samo uživa, je li to zlostavljanje djeteta?
    "Leti ko lisce sto vir ga vije, za let si duso stvorena.
    za zemlju nije, za pokoj nije, cvijet sto nema korijena.
    "

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika nespretna
    Datum registracije
    15-05-07
    Starost
    27
    Poruka
    2,784
    Liked
    1 times

tu doggy stile dobiva posve novo značenje