Stranica 11 od 17 PrvoPrvo ... 678910111213141516 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 101 do 110 od 167

Incest

Raspravljate o temi Incest u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; Naravno, u mom primjeru unuka ima nekih 18+ godina, da ne podpadne pod stavak 2. ili 3....

Akademik Avatar od korisnika Vidolinho
    Datum registracije
    16-03-07
    Starost
    31
    Poruka
    5,728
    Liked
    154 times

Re: Incest

Naravno, u mom primjeru unuka ima nekih 18+ godina, da ne podpadne pod stavak 2. ili 3.

Starter Avatar od korisnika MALALU-lu
    Datum registracije
    17-06-08
    Starost
    30
    Poruka
    13
    Liked
    0 times

iskreno, sama pomisao na incest mi je zastrašujuća, ne opravdavam to pa da je ne znam kakva zaljubljenost u pitanju...gadi mi se to. držim da svako ima pravo na svoj izbor ali taj izbor mora uključivati i razmišljanja o posljedicama...u ovom slučaju to su djeca.s druge strane, neki su se ovdje na forumu osvrtali na podjelu nasljedstva i namjerno ili ne...ima nešto u tome. u srednjem vijeku je incest svakog oblika bio najnormalnija pojava kako bi svo silno bogadstvo ostalo u obitelji i kako se "krv ne bi pomješala"....i šta je bilo...svijet pun poludebilnih ljudi....postane li i u današnje vrijeme takvo nešto opće prihvatljivo čovjek se mora zapitati kud ovaj svijet vodi....a ja...ne želim živjeti u srednjem vijeku....
    one & only

Datum registracije
    16-03-07
    Starost
    31
    Poruka
    5,728
    Liked
    154 times

Citat Pravi autor: MALALU-lu Pogledaj Poruke
    ....i šta je bilo...svijet pun poludebilnih ljudi....postane li i u današnje vrijeme takvo nešto opće prihvatljivo čovjek se mora zapitati kud ovaj svijet vodi....a ja...ne želim živjeti u srednjem vijeku....
    Bez brige, mislim da je jedna Engleska dovaljan dokaz da je incest i iz aspekta genetike propao kao prihvatljiva opcija.

Nitko se ne vraća u srednji vijek, sve je ok. Zato je i kriminaliziran.

Nisam siguran da li to pojedini članovi ispipavaju kojeg rođaka smiju zaskočiti ili je to samo zbog generalne znatiželje...

Starter Avatar od korisnika MALALU-lu
    Datum registracije
    17-06-08
    Starost
    30
    Poruka
    13
    Liked
    0 times

Exclamation Re: Incest

Zato i postoji forum, za javno izražavanje i mišljenje
    No, vratimo se incestu.
    U poglavlju svoje knjige pišem o incestu, prema pričama osoba koje su ga doživjele..I neke su priče, priznajem izuzetno zanimljive i emocionalno nabijene..I zaključuje se samo da se radi o posebnom odnosu., koje je kao i mnogo drugih stvari u ovome našem društvu osuđeno na propast[/QUOTE]

a mene zanima kakvog su oblika bili ti incesti o kojima ti pišeš? dal je bio između krvnih srodnika 1,2,3 koljena ili između polubraće koji nisu u krvnom srodstvu.

ko što sam već napisala,apsolutni sam pobornik ljudske slobode i držim se one : ko voli nek izvoli! ali očekivati od društva da ne osuđuje takvo nešto bilo bi u krajnjem slučaju čudno. ljudi se danas bune protiv puno "manje bitnih stvari" a ovo je ipak velika stvar. većina njih još ne prihvaća homo veze pa ne znam zašto se čudiš što je incest osuđen na propast!
    one & only

Datum registracije
    16-03-07
    Starost
    31
    Poruka
    5,728
    Liked
    154 times

Citat Pravi autor: sahasa Pogledaj Poruke
    Incest kao odnos između krvnih srodnika je nešto bolesno i nenormalno....a što se tiče odnosa maćeha-posinak, očuh-pokćerka...s tim se slažem da je apsurd i nikako ne bi to svrstao pod incest....
    Adopcija je pravno regulirana na takav način da se posvojenom djetetu daje status rođenog djeteta ilitiga - da se stekne osjećaj prave obitelji. Nije incest po strogoj definiciji, ali nije niti nirmalno.

Jednom roditelju je adoptirano dijete seksualna igračka, a drugom služi za nastavak prezimena, emotivnu satisfakciju i za buduće uzdržavanje svojeg očuha/maćehe.

Nekako ne paše baš, jel?

Banned
    Datum registracije
    08-09-07
    Poruka
    2,517
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: MALALU-lu Pogledaj Poruke
    Zato i postoji forum, za javno izražavanje i mišljenje
    No, vratimo se incestu.
    U poglavlju svoje knjige pišem o incestu, prema pričama osoba koje su ga doživjele..I neke su priče, priznajem izuzetno zanimljive i emocionalno nabijene..I zaključuje se samo da se radi o posebnom odnosu., koje je kao i mnogo drugih stvari u ovome našem društvu osuđeno na propast
    a mene zanima kakvog su oblika bili ti incesti o kojima ti pišeš? dal je bio između krvnih srodnika 1,2,3 koljena ili između polubraće koji nisu u krvnom srodstvu.

ko što sam već napisala,apsolutni sam pobornik ljudske slobode i držim se one : ko voli nek izvoli! ali očekivati od društva da ne osuđuje takvo nešto bilo bi u krajnjem slučaju čudno. ljudi se danas bune protiv puno "manje bitnih stvari" a ovo je ipak velika stvar. većina njih još ne prihvaća homo veze pa ne znam zašto se čudiš što je incest osuđen na propast![/QUOTE]

Incesti o kojima Ja pišem, su bili u srodtvu otac-kći, majka-sin, brat-sestra.

Ne radi se o tome da se čudim što društvo ne prihvaća incest, već smatram da je to stvar pojedinaca i da se takve osobe ne trebaju ignorirati, odbacivati, niti ih gledati zbog toga drugačije

Starter Avatar od korisnika m4c4n
    Datum registracije
    01-07-08
    Starost
    23
    Poruka
    63
    Liked
    0 times

incest ...........NIKADA !
    velika mogucnost da imas dijete s onim sindromom downowim kakim vec neam pojma.....ma fujj...nemos rodbinu jebat...
    nisam emo, samo mi je fora slika

Regularni forumas Avatar od korisnika Dominic
    Datum registracije
    05-07-08
    Starost
    27
    Poruka
    499
    Liked
    0 times

Nemam nishta protiv incesta dok se ne provodi u tajnosti i na obostrano zadovoljstvo pojedinaca. Jedino ne volim prisiljeni incest u kojem jedna strana ne zheli ispuniti stvari koje druga strana trazhi ili zahtijeva.

A opet bi bilo dobro da nemaju djecu da se ne bi muchila tijekom zhivota mada ima i nekih sluchajeva kako su se ta djeca normalno razvijala. No bolje ne ~ za svaki sluchaj
    Zadnji Uredio Dominic : 17-07-08 u 10:28

Cachorro Louco Avatar od korisnika sahasa
    Datum registracije
    24-12-05
    Poruka
    15,512
    Liked
    1406 times

Nemaš ništa protiv incesta
    Only GOD can judge me...

"Pain is the best instructor, but no one wants to go to his class." - Choi Hong Hi, Founder of Taekwondo

PRAVILA PONAŠANJA
    PRAVILA FORUMA SLIKE

Regularni forumas Avatar od korisnika Dominic
    Datum registracije
    05-07-08
    Starost
    27
    Poruka
    499
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: sahasa Pogledaj Poruke
    Nemaš ništa protiv incesta
    Jedino u sluchaju ako je bash neizbjezhno i pojedinci osjechaju obostranu privlachnost koju je nemoguche drzhati pod kontrolom. Tu moraju biti obostrani osjechaji.

A jako dobro znamo kako je to kada ne mozhemo zadrzhati svoju zhelju sa nekom osobom pod kontrolom, zar ne?

Lajkaj nas na Facebooku