Stranica 7 od 12 PrvoPrvo ... 23456789101112 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 61 do 70 od 113
Like Tree8Likes

kako se samozadovoljavati

Raspravljate o temi kako se samozadovoljavati u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; Samo se ti istrazhi koliko god treba, imash puno vremena da skuzhish koji tempo volish i kako ti je drazhe. ...

Regularni forumas Avatar od korisnika Dominic
    Datum registracije
    05-07-08
    Starost
    26
    Poruka
    499
    Liked
    0 times

Re: kako se samozadovoljavati

Samo se ti istrazhi koliko god treba, imash puno vremena da skuzhish koji tempo volish i kako ti je drazhe.
    Ja sam pocheo masturbirati sa svojih osam godina. Znam, prerano je, ali sam odmalena osjechao privlachnost prema sexu i mashtao sam o tome da sam nechija kujica. Uglavnom, kako nisam imao pojma kako se masturbira, sam sam si stvorio zadovoljstvo kojeg se i dan danas pridrzhavam. A to ide na nachin da se trljam kurcem o krevet kao da ga jebem i chesto tako svrshim. Kasnije sam skuzhio sve o masturbaciji, da se ide vechinom rukom poteg-otpust i tako uzastopce. ali nekako me to i ne bash privlachi mada je isto dobar osjechaj. uvijek se vracham svom djechjem masturbiranju. lezhim na trbuh i jebem krevet. dobro je.

Starter
    Datum registracije
    10-07-08
    Poruka
    25
    Liked
    0 times

Čekaj, hoćeš reći da si tako svršio? Meni je to super osjećaj, kad sam napet, a dođe i kao blagi trening ali da svršiš pri tome, never know. Ja sam isto počeo s nekih 8, 9 godina...

Jebeno je kad primiš jednom rukom k*rac u ruke, a drugom trljaš po njegovoj glavi predobar osjećaj, samo što, ako pretjeraš, zapišaš se sav Al' dobro, netko se i na to pali.

Datum registracije
    05-07-08
    Starost
    26
    Poruka
    499
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Adrian Lanova Pogledaj Poruke
    Čekaj, hoćeš reći da si tako svršio? Meni je to super osjećaj, kad sam napet, a dođe i kao blagi trening ali da svršiš pri tome, never know. Ja sam isto počeo s nekih 8, 9 godina...
    Da, tako sam svrshio bez da sam ga dirao rukom. Trljanje i rijeshen posao. Predobar je to osjechaj. Nisam znao kako se pravilno masturbira tada.

Starter
    Datum registracije
    10-07-08
    Poruka
    25
    Liked
    0 times

A dobro, ko da sam ja bio bolji. Ja sam dobio šok kad sam prvi put vidio svoju spermu, brijem da se tad mjesec dana nisam ni dotaknuo, kamoli što drugo. Hvala Bogu da je baš negdje u to doba počeo izlaziti OK! I u prvom broju - o masturbaciji

Datum registracije
    05-07-08
    Starost
    26
    Poruka
    499
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Adrian Lanova Pogledaj Poruke
    A dobro, ko da sam ja bio bolji. Ja sam dobio šok kad sam prvi put vidio svoju spermu, brijem da se tad mjesec dana nisam ni dotaknuo, kamoli što drugo. Hvala Bogu da je baš negdje u to doba počeo izlaziti OK! I u prvom broju - o masturbaciji
    He he he, isti sluchaj kao i sa mnom.
    Jedne nochi kada sam se trljao, mislim da sam imao nekih 12 godina, osjetio sam kako mi neshto chudno izlazi iz kurca kada ono neshto mokro. nije mi se to svidjelo prekrasan je osjechaj kada ti kurac do tada pulsira nakon shto svrshis jer tada nemash spermu
    a kada sam otkrio spermu, onda sam se chesto svladao tako da sam svrhsio, ali bez da mi je sperma izlazila. da, moguche je. svrshavao sam milijun put bez da je sperma izlazila. bash zato da ne uflekam krevet.

Starter Avatar od korisnika kleopatra20
    Datum registracije
    12-07-08
    Poruka
    4
    Liked
    0 times
    JA HTJELA HELPAT SAMO ŠTA STE TAKO NABRIJANI...

JA HTJELA HELPAT SAMO ŠTA STE TAKO NABRIJANI...

KORISTI EDIT I ISKLJUČI CAPS LOCK !!!

-sahasa
    Zadnji Uredio sahasa : 13-07-08 u 20:21

Starter Avatar od korisnika m4c4n
    Datum registracije
    01-07-08
    Starost
    23
    Poruka
    63
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Dominic Pogledaj Poruke
    He he he, isti sluchaj kao i sa mnom.
    Jedne nochi kada sam se trljao, mislim da sam imao nekih 12 godina, osjetio sam kako mi neshto chudno izlazi iz kurca kada ono neshto mokro. nije mi se to svidjelo prekrasan je osjechaj kada ti kurac do tada pulsira nakon shto svrshis jer tada nemash spermu
    a kada sam otkrio spermu, onda sam se chesto svladao tako da sam svrhsio, ali bez da mi je sperma izlazila. da, moguche je. svrshavao sam milijun put bez da je sperma izlazila. bash zato da ne uflekam krevet.
    uff, zalim za owim, sa 9 god sam krenio manualno i uvijek mi je tako bilo, srce kucalo 3x brže, drhtao....predobar osjecaj
    nisam emo, samo mi je fora slika

Banned
    Datum registracije
    02-07-08
    Starost
    30
    Poruka
    1,021
    Liked
    1 times

ja sam uvijek preferiro da mi to netko drugi uradi

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    7,093
    Liked
    13 times

Citat Pravi autor: Juka11 Pogledaj Poruke
    ja sam uvijek preferiro da mi to netko drugi uradi
    ma nemoj mi rec

Starter Avatar od korisnika m4c4n
    Datum registracije
    01-07-08
    Starost
    23
    Poruka
    63
    Liked
    0 times

ja nekuzim zasto jos swi pisu na ovu temu, autora nema od samog pocetka.....a i newjerujem da bi cura s 14 god .............de molimte neke cure iz mog razreda nisu a ne cura od 14 god !
    a 98% da se radi o nekom uspaljenku na ovake stvari
    nisam emo, samo mi je fora slika

Lajkaj nas na Facebooku