Stranica 1 od 12 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 118

Zasto muskarci varaju a zasto zene?

Raspravljate o temi Zasto muskarci varaju a zasto zene? u Ljubav, Erotika, Sex forumu, dio Društvo foruma; Kazu da zene varaju sa emocijama a muskarci polnim organom? Slazete li se uopste sa ovom teorijom i sta vi ...

Regularni forumas
    Datum registracije
    10-09-08
    Poruka
    82
    Liked
    0 times

Zasto muskarci varaju a zasto zene?

Kazu da zene varaju sa emocijama a muskarci polnim organom? Slazete li se uopste sa ovom teorijom i sta vi mislite zasto uopste varamo?

Banned
    Datum registracije
    08-09-07
    Poruka
    2,517
    Liked
    1 times

Re: Zasto muskarci varaju a zasto zene?

Citat Pravi autor: PoisonEve Pogledaj Poruke
    Kazu da zene varaju sa emocijama a muskarci polnim organom? Slazete li se uopste sa ovom teorijom i sta vi mislite zasto uopste varamo?
    Ne slažem se..
    Što je to uopće varanje..što pod tim misliš?

Regularni forumaš Avatar od korisnika croeten
    Datum registracije
    06-09-08
    Starost
    42
    Poruka
    150
    Liked
    4 times

prvo da stavimo na stranu partnere koji se ne postivaju / cijene i vole se medjusobno....za njih prevara ne postoji....

samu definiciju prevare je tesko naglasit...ali ako krenemo od one klasicne...dva sporazumna partnera u zajednici:

pa mi (muski) opcenito mislimo uglavnom spolnim organom....zato se i dogodi da varamo zene...odvalis nesto sa strane i onda te grize savjest...
    ili nemas pristojan zivot u krevetu nego konzervativnu kucku...naravno...nadjes nesto bolje....zov prirode te povuce i jos se i zaljubis pa razjebes cili brak......

jos koliko smo i glupi...ne mozemo izdrzat pa to kasnije podijelimo sa zenom i onda nam draga sve oprosti ali za godinu dvi kad je puknu zivci.... izvuce to iz memorije kao opravdanje i pojebe se sa prvom prilikom...

a ima nas sto ljudi i sto cudi pa je ovo tema o kojoj bi svako moga napisat puno....

uglavnom - ja mislim da varanje je pitanje nezrelosti i loseg ljubavnog zivota....neko sazrije sa 18, neko sa 28 evo ja sam sa 38...a neko nikad...

ja bi naguzija svaku dobru zensku da mogu......ali nema sanse da to vise ikad uradim jer znam koliko bi to povrijedilo zenu koju volim....

obozavam sex (kao i vecina ovde prisutnih / apsolutni ovisnik)i zelim sve probat ali NE BEZ ONE S KOJOM DIJELIM SVE....
    life is too short... ....

Banned
    Datum registracije
    08-09-07
    Poruka
    2,517
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: croeten Pogledaj Poruke
    prvo da stavimo na stranu partnere koji se ne postivaju / cijene i vole se medjusobno....za njih prevara ne postoji....

samu definiciju prevare je tesko naglasit...ali ako krenemo od one klasicne...dva sporazumna partnera u zajednici:

pa mi (muski) opcenito mislimo uglavnom spolnim organom....zato se i dogodi da varamo zene...odvalis nesto sa strane i onda te grize savjest...
    ili nemas pristojan zivot u krevetu nego konzervativnu kucku...naravno...nadjes nesto bolje....zov prirode te povuce i jos se i zaljubis pa razjebes cili brak......

jos koliko smo i glupi...ne mozemo izdrzat pa to kasnije podijelimo sa zenom i onda nam draga sve oprosti ali za godinu dvi kad je puknu zivci.... izvuce to iz memorije kao opravdanje i pojebe se sa prvom prilikom...

a ima nas sto ljudi i sto cudi pa je ovo tema o kojoj bi svako moga napisat puno....

uglavnom - ja mislim da varanje je pitanje nezrelosti i loseg ljubavnog zivota....neko sazrije sa 18, neko sa 28 evo ja sam sa 38...a neko nikad...

ja bi naguzija svaku dobru zensku da mogu......ali nema sanse da to vise ikad uradim jer znam koliko bi to povrijedilo zenu koju volim....

obozavam sex (kao i vecina ovde prisutnih / apsolutni ovisnik)i zelim sve probat ali NE BEZ ONE S KOJOM DIJELIM SVE....

Sve ovisi tko je kakav..i da ima sex bombu u krevetu, taj će ionako jebati sve ili ta okolo, jer jednostavno su takvi..

Banned
    Datum registracije
    11-08-08
    Poruka
    4,363
    Liked
    10 times

jer razmišljaju kujcem a ne malim mozgom

prof. Foruma Avatar od korisnika sanelXXL
    Datum registracije
    18-08-08
    Starost
    28
    Poruka
    1,743
    Liked
    2 times

ma ne slazem se! sve je to isto cini mi se

a varamo zato sto ... jebiga ne znam, kako ko valjda, nekome je u prirodi da bude vjeran, drugi opet varaju jer ne mogu bit sa jednom osobom....ma sve ti je to individualno!
    kad trazite savjet, razmislite o mogucnosti njegova prihvatanja!

Akademik Avatar od korisnika carica
    Datum registracije
    17-05-07
    Starost
    32
    Poruka
    3,977
    Liked
    16 times

Kazu da zene varaju sa emocijama a muskarci polnim organom?
    mislim da ima istine u tome, rekla bih da žene većinom varaju jer "doma" ne dobivaju dosta ljubavi, pažnje, poštovanja, pa kad se desi da negdje drugdje dobiju baš to, prevare, a muškarci češće slijede svoj k***c, ako nisu trenutno zadovoljni, ako im žena dovoljno često ne da, ako im je dosadno.....traže sex negdje drugdje

naravno, kažem većinom je tako, ne uvijek
    I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best.

Banned
    Datum registracije
    08-09-07
    Poruka
    2,517
    Liked
    1 times

A jbg..i to je život..
    Ja volim starije, a oni su oženjeni uglavnom.Ako nisu, ili su pederi ili su impotentni..

Banned
    Datum registracije
    17-11-07
    Starost
    25
    Poruka
    7,773
    Liked
    2 times

ne slažem se.

muškarci varaju svako malo na bilo koji način-ili petljaju okolo s nekom drugom curom ili pilje u neke cure toliko da im oči ispadaju šo uoće nije lijepo za vidit,ili te baš doslovno prevare-bilo na način da jebu drugu ili bilo na način da se zaljube u drugu dok su s tobom ili bilo na način da su s tobom i da još uvijek vole neku svoju bivšu... neki muškarci jednostavno ne znaju voljeti i ne cijene ono što imaju a također i žene...

prevara je prevara-svako vara na drugačiji način (neki varaju emocijama neki jebanjem,neki varaju da pilje u druge i da misle o drugima dok su s tobom i slično.)

svaka čast onima koji nisu nikad prevarili i koji ne varaju,takvih je nažalost malo,i takvi su rijetki

Regularni forumaš Avatar od korisnika croeten
    Datum registracije
    06-09-08
    Starost
    42
    Poruka
    150
    Liked
    4 times

Citat Pravi autor: Ancksunamun Pogledaj Poruke

Sve ovisi tko je kakav..i da ima sex bombu u krevetu, taj će ionako jebati sve ili ta okolo, jer jednostavno su takvi..
    nikad nisam dozivija vece zadovoljstvo sa nekom drugom, nego sa svojom dragom....

osim toga sta imas od tog zivotinjskog parenja....?

nema veceg gusta nego osijetit kad se zena predaje tijelom i dusom....pa jebote, ne mozes doc do zraka jos 5 minuta posli....

prije se nisam skoro nikad nesto posebno dodiriva sa dragom posli samog sexa...sad se redovito zvalimo u nekom duuugim, njeznim zvakama....

neusporedivo sa bilo cim.....

cim se prisjetim tih toplih i mokrih zvaljenja...napalim se ko mulac....
    life is too short... ....

Stranica 1 od 12 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku