Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 28

Anksioznost

Raspravljate o temi Anksioznost u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Uvaženi forumas Avatar od korisnika sheik_mohamed
    Datum registracije
    10-04-09
    Poruka
    967
    Liked
    2 times

Re: Anksioznost

pa meni je dao neke tablete,ali ja još nisam počeo uzimati,ali drugi lječnik mi je rekao da se probam baviti nekom fizičkom aktivnosti koja ti odgovara i koju voliš,i stvarno ima ljeka velikoga u tome.....
    i kad zagrmi cijeli sjever.....nek je nered,nek je lom......ja te volim DINAMOOOOOOOOOOOOOO................

Starter Avatar od korisnika Lady Stardust
    Datum registracije
    29-09-09
    Starost
    29
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Istina. To ti isto kazem iz iskustva. Meni su super recimo yoga za smirivanje i trcanje za ispucavanje energije.

Datum registracije
    10-04-09
    Poruka
    967
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: Lady Stardust Pogledaj Poruke
    Istina. To ti isto kazem iz iskustva. Meni su super recimo yoga za smirivanje i trcanje za ispucavanje energije.
    meni je vožnja bicikla psihički ljek....
    i kad zagrmi cijeli sjever.....nek je nered,nek je lom......ja te volim DINAMOOOOOOOOOOOOOO................

Starter Avatar od korisnika Lady Stardust
    Datum registracije
    29-09-09
    Starost
    29
    Poruka
    24
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: sheik_mohamed Pogledaj Poruke
    meni je vožnja bicikla psihički ljek....
    Uuu,da, to je isto super. Aj sretno s tim.

Datum registracije
    10-04-09
    Poruka
    967
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: Lady Stardust Pogledaj Poruke
    Uuu,da, to je isto super. Aj sretno s tim.
    jako puno mi pomaže.....

Datum registracije
    10-04-09
    Poruka
    967
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: Wamp Pogledaj Poruke
    Da. Imala sam nekakve osjećaje gušenja u grlu. Liječnica opće prakse mi je rekla da je anksioznost, ali eto.. Prošlo je samo od sebe.
    takve stvari su se i meni znale dešavati gdje masa ljudi govori da je to srce pa kada ljudi odu u bolinicu lječnici im se smiju....meni strašno smeta prostor gjde slabo zalazim,neki priče koje mi nepašu,ujutro sam primjetio da mi prva cigareta zna izazavati nekakv nemir što opće nije opasno to mi je rekao lječnik ti umišljaš da ti smeta,a u stvari te kopaju neke druge stvari....ali kako sam počeo uzimati terapiju rijeđe mi se te stvari dešavaju.....

Starter Avatar od korisnika nadr
    Datum registracije
    14-03-10
    Poruka
    26
    Liked
    0 times

Kao prvo:
    Pozitivno razmišljanje i direktno suprotstavljanje svojim strahovima, bez okolišanja i eskivaže. To je najbolji i trajni odagnatelj svakog straha.

Kao drugo:
    Ulje Čorokota, 100% provjereno i učinkovito kod liječenja svih tjelesnih i duševnih bolesti.. Uz to još dodati i matičnu mliječ i efekat je potpun..

Regularni forumaš Avatar od korisnika Rummenigge
    Datum registracije
    18-05-11
    Poruka
    85
    Liked
    0 times

kažu baš kod te anksioznosti da prirodana sredstva,tipa ulje razno razna,trave,pojedini čajevi,da pet puta bolje djeluju na smirenje i prije se čovjek riješi problema nego tabletama,da je učinkovito dokazano puno bolji ljek nego tablete RAZNO RAZNE,TIPA,HELEX,XANAX......

Regularni forumaš Avatar od korisnika Rummenigge
    Datum registracije
    18-05-11
    Poruka
    85
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: sheik_mohamed Pogledaj Poruke
    nekoliko zadnjih tjedana javljaju mi se problemi anksioznosti....namene strašno utječe promijena okoline,strah,panika da će mi se nešto desiti i sl.lječnik mi je rekao to mi je posljedica od alkohola.....sada vas pitam kakvu terapiju uzimati i da li je tko imao sličan problem?
    vidiš recimo i ja sam imao probleme s alkoholom,ali eto meni nedjeluje kao tebi na te nemire i to,strahove.....to su itako gluposti,to zapravo nije ništa,nema apsolutno teorije da ti se kod nemira i straha može išta dogoditi......alkohol prouzrkoje te psihičke nemire,ali prestankom uzimanja alkohola te se stvari stabiliziraju,i to polako nestaje........
    jer gdje je problem?
    ljudi se zamaraju glupostim,koje apsolutno ništa nemogu prouzročiti ili nečemu naškogžditi,da će se osoba onesvjestiti,da će dobiti srčani udar i sl......tu su te pojedinosti s kojima se ljudi zamaraaju koji neznaju da to nije ništa......ali ovo što sam rekao najbolji ljek je prirodna baza,to su barem kako sam čuo svi potvrdili nikakve apoteke,tablete i to......jer ti kad ideš psihiću normalno da ti on neće dati nekakvo ulje ili nekakv čaj,nego normalno tablete kojima će te šopati što duže,a recimo ove stvari na prirodnoj bazi puno brže djeluju i puno brže čovjeka vraćaju u normalu u tome je stvar.....

prof. Foruma Avatar od korisnika boss_boss
    Datum registracije
    24-07-11
    Poruka
    1,760
    Liked
    60 times

imam probleme s tip pićem i anksioznosti,i to me zajebava duže vrijeme i piem ljekove i svašta,kad ikad se i napijem,eto baš sinoć sam se napio i tako....tražim pomoć koja bi najprije to izlječila,jer vidim da tabelete i nisu najbolji ljek......
    tare me ta napetost,užas,neznam neki kažu da bioenergija ima možda najbolje rezultate u tome lječenju......
    ima li tko pomoć kakvu?

Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku