Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234
Pokazujem rezultate 31 do 34 od 34

Čudan osjećaj u lijevj strani prsa

Raspravljate o temi Čudan osjećaj u lijevj strani prsa u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Spanak
    Datum registracije
    04-08-08
    Poruka
    671
    Liked
    21 times

Re: Čudan osjećaj u lijevj strani prsa

Poludobrovoljno sam donirao krv, tj izvadio nalaze, snimio neke organe… izgleda da ću ipak preživjeti još neko vrijeme.

Slezena me malo popustila, vjerovatno zato što ne vježbam već desetak dana, nemam nikakvih kamenja u jetri. Temu možemo zaključati, ovo lijevo iz naslova teme je pazušni limfni čvor! Od samog početka nisam bio siguran da je srce, to sam i napisao u prvom postu.
    Ja sam se zarazio otprilike u prvom mjesecu! Sve je teklo baš kako treba za mononukleozu. Da sam tada znao davno bi to prebolio.

Vjerovatno se u međuvremenu broj leukocita spustio, a jetra me mučila zato što sam morao biti na dijeti, smanjiti masti, alkohol!!, a slezena zbog ovih treninga. Liječi se mirovanjem i prestankom sporta, a ja rušio osobne rekorde u čučnjevima, trčanje sam višestruko popravio... Da sam nastavio slezena mi je mogla prsnuti.

Ali jebo te čudne bolesti, nije ju lako dijagnosticirati. Upala grla i temperatura na početku, neki ju prebole kao običnu gripu. Pa ovo s jetrom, limfni čvorovi, često se napušu vratni, kod mene je bio pazušni pa mi je pažnju skrenulo na srce.

I inače, prostata mi je savršena!

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Spanak
    Datum registracije
    04-08-08
    Poruka
    671
    Liked
    21 times

Citat Pravi autor: latoa Pogledaj Poruke
    Spank, čak i ako si postavio dobru dijagnozu... Mononukleoza nije mačji kašalj, liječi se oko godinu dana, mirovanjem uz strogu dijetu, alkohol zabranjen... ti ne da bi trebao posjetiti doktora nego bi se trebao i sprijateljiti s njim.
    prvi put čujem da se liječi godinu dana, ali nema veze.
    Baš ne smijem ni ono... pivu?? Rakijicu?
    Dijeta? masti, gazirano, imal još nešto?
    koji će mi ku... doktor opet? pa liječi se bez ikakvih lijekova, mirovanjem.

V.I.P. Član Avatar od korisnika latoa
    Datum registracije
    18-01-08
    Poruka
    2,858
    Liked
    464 times

Doktor ti treba baš zato što vidim da ne znaš ništa o liječenju, a da ni ne spominjem to da nisi niti siguran do čega boluješ. Proprčkaj barem malo više po netu.

Što je to uopće s vama muškima i doktorima
    U čemu je toliki problem ići na pregled
    "Leti ko lisce sto vir ga vije, za let si duso stvorena.
    za zemlju nije, za pokoj nije, cvijet sto nema korijena.
    "

Neregularni forumaš Avatar od korisnika lena07
    Datum registracije
    25-01-13
    Poruka
    4,158
    Liked
    6623 times

Citat Pravi autor: latoa Pogledaj Poruke
    Spank, čak i ako si postavio dobru dijagnozu... Mononukleoza nije mačji kašalj, liječi se oko godinu dana, mirovanjem uz strogu dijetu, alkohol zabranjen... ti ne da bi trebao posjetiti doktora nego bi se trebao i sprijateljiti s njim.

Al sam se nasmijala na ovoj temi... prvo s bioenergicarom, a dokrajcila me mononukleoza...

Koliko se sjecam, kada sam ju dobila, rekli mi da imam "tezi slucaj" jer mi je bilirubin bio do neba povisen... zalijecila se za mjesec dana, strogom dijetom i mirovanjem... kakva onda treba biti ta od godinu dana ufff
    Bitch please...

Stranica 4 od 4 PrvoPrvo 1234

Lajkaj nas na Facebooku