Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12
Pokazujem rezultate 11 do 12 od 12

Diskus hernija-prolaps diska

Raspravljate o temi Diskus hernija-prolaps diska u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; A zakaj ? pa nisam to namjerno napravio nego sam izgubio pass i e-mail sa kojim sam rego taj nick ...

Starter
    Datum registracije
    12-08-09
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Re: Diskus hernija-prolaps diska

A zakaj ? pa nisam to namjerno napravio nego sam izgubio pass i e-mail sa kojim sam rego taj nick kuzis...

valjda ce biti sve u redu,nego jesi siguran za disk ? zabrinut sam k vragu...mislim mogu ja hodat normalno kuzis i to je okay,ali recimo ne mogu se sagnut i ne mogu lijevu nogu podici u zrak jer mi blokira cijelu nogu,e a onda fakat ne mogu hodati...uglavnom 24h svaki dan mi kroz lijevu nogu prolaze oni mali mali "trncici" do pete,barem i je takav osjecaj,kao da mi mala vatrica prolazi kroz nogu,nije da boli,nego to ti je ono kuzis,PSIHOLOSKA BOL,ne boli te da nebi mogao ustati iz kreveta ili hodati,ali ti je mozak 24h na ne tome...joj...poludjet cu zbog toga...bio sam vec na fizikalnim terapijama 14 dana prije 1 mjesec,ali nista nije pomoglo,sad cekam da mi se fizijatrica vrati sa godisnjeg da cujem...ne vjerujem u to care...te fizikalne terapije kakve se vrste preko "socijale" u bolnicama su 0 bodova...samo sam dragocjeno vrijeme i zivce izgubio...a poboljsanje nikakvo...i dalje se ne mogu baviti atletikom jer cim hocu napraviti neki sprint i eksplozivno podignem lijevu nogu,odmah me blokira i onda me boli 100 puta jace...

Banned
    Datum registracije
    23-05-10
    Poruka
    20
    Liked
    0 times

Re: Diskus hernija-prolaps diska

POD hitno prekinut treninge, to ukazuje na oštećenje kralježnice i tu ne smiju biti nikavi treninzi jer su moguće veće štete.
    Reklama!
    Jako je glupo raditi vježbe sa nekim teškim oštećenjima kralježnice kao što je npr DIscus hernia jer je to u stvari truljenje tkiva i sa trulim se nemože vježbati , zar ne...
    Zadnji Uredio Dr Jekyll : 02-11-11 u 12:32

Stranica 2 od 2 PrvoPrvo 12

Lajkaj nas na Facebooku