Stranica 1 od 10 123456 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 99

Fobije

Raspravljate o temi Fobije u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    7 times

Fobije

Ovu sam temu odlučila staviti u ovaj forum jer mislim da se tiče čovjekove psihe i da najviše pristaje upravo tu

Na to me navela drama koju sam prije par minuta slušala punih 10 minuta :rofl: Pričala sam s Wampicom na skype kada je ona počela panično vrištati(a ja se prvo sledila, a zatim umrla skoro od smijeha)...punih 5 minuta sam slušala kako ona kroz plač i smijeh(ne može se to definirati) priča s običnom malom bubicom koja je ušla u njenu sobu (Joj ajd molim te izađi, a de idiiiiiii!!!) pa se obraća svom psu: Joj Alfa pomozi mi! pa opet vrišti, pa se smije pa plače....pa viče meni da joj pomognem Znam da nije smiješno, ali ja sam se smijala jer već znam kako to slatko izgleda kad ona ratuje s bubom :rofl: A nju i najmanja bubica dotjera do ludila!

Bojite li se vi nečega tako panično, ili imate iskustva s nekim tko se tako jako boji? (opisi situacija su dobrodošli )

Ja se najviše od svega bojim miševa i štakora, ali ne baš tako panično (dakle to se ne računa)

...da čujemo vaša iskustva
    Zadnji Uredio eowyn : 18-04-06 u 03:24

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Re: Fobije

a deeee a jesi nekaaaaa...ma ja se panično bojim paukova, općenito buba svih vrsta..i znam ja da meni neće oni ništa nažao...ali pomisao da mi hoda po kosi ili po tijelu me užasava...brrrrr...i visina se isto bojim...ali nisu to one prave fobije...a nisi ti mene vidjela sa smrdljivim martinom kako sam hrabra...izgubim glas al ga na kraju nekako ubijem

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    7 times

Ako to tvoje s bubama nije prava fobija, onda stvarno ne znam šta je Jadni ti tvoji susjedi s tobom :rofl: ahahahahahahahhahahahahahah mogu zamisliti koje su buđenje imali sad u 3 ujutro :rofl:

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

a ti nemaš kao fobija? A kad si vidjela na Sonji onog velikog pauka
    ko je najviše mahao rukama???

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    7 times

Citat Pravi autor: Wamp
    a deeee a jesi nekaaaaa...ma ja se panično bojim paukova, općenito buba svih vrsta..i znam ja da meni neće oni ništa nažao...ali pomisao da mi hoda po kosi ili po tijelu me užasava...brrrrr...i visina se isto bojim...ali nisu to one prave fobije...a nisi ti mene vidjela sa smrdljivim martinom kako sam hrabra...izgubim glas al ga na kraju nekako ubijem
    ahahahahahahahahha kako te nisam vidjela sa smrdljivim martinom? A neki dan kad smo sjedili u gradu, pokraj Save? :rofl: Dobro tu je bila tvoja zaštitnica (ja ) pa se nisi jako uplašila, ali svejedno si se sledila, drhtala, znojila se i što sve ne dok ti ga nisam skinula s ramena

a ti nemaš kao fobija? A kad si vidjela na Sonji onog velikog pauka
    ko je najviše mahao rukama???
    U jebote pa koliki je to pauk bio!!! Nisam takvog nikad poslje ni vidjela Bojim se i buba, ali ne panično

ahahahahahhahahah evo čujem je opet priča s bubom....izgleda su bile dvije :rofl: ahhaahhahaha kaže: O mamu vam jebem, e sad vam objavljujem rat! ahahahah (naravno u kombinaciji sa vrištanjem i poluplakanjem )
    Zadnji Uredio eowyn : 18-04-06 u 03:16

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

A lako se tebi sad smijat, pederu

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    7 times

Ma znaš da se uvijek smijem na te tvoje ratove
    Joj sad sam se sjetila i one operacije osa :rofl: ahahahahahahahahahah i Wampica i njen pas se sakrili u njenu sobu i oboje čekaju da uhvatim osu i izbacim je van To je trebalo snimati
    E Wamp, života mi, jednom ćeš mi ili probit uši ili izazvati srčani udar s tim tvojim vrištanjem

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

ma da, da....ti si xena ratnica s bubama...spašavaš me

Akademik
    Datum registracije
    08-10-05
    Poruka
    6,032
    Liked
    7 times

ma da, da....ti si xena ratnica s bubama...spašavaš me
    Ok, onda ćemo vidjeti tko će te sljedeći put braniti od buba Ja više neću...

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

pa nisi ni sad...sama sam je ubila

Stranica 1 od 10 123456 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku