Stranica 3 od 11 PrvoPrvo 12345678 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 106

Glavobolja

Raspravljate o temi Glavobolja u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; meni je odlican KNAVON za bilo kakve bolove, sve prestaje bolit u roku od 10-15 min...

Najveći car foruma Avatar od korisnika shelby-eleanor
    Datum registracije
    07-03-07
    Poruka
    6,802
    Liked
    15 times

Re: Glavobolja

meni je odlican KNAVON za bilo kakve bolove, sve prestaje bolit u roku od 10-15 min

Siva eminencija Avatar od korisnika Dr Jekyll
    Datum registracije
    24-04-07
    Starost
    40
    Poruka
    5,101
    Liked
    173 times

Evo popisa lijekova koji se koriste protiv migrene: Ditamin, Neomigran, Naramig, Maxalt, Imigran i Zomig. Naglašavam da su to lijekovi protiv migrene, nisu za običnu glavobolju!

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Uzela sam od tate tablete Zaldiar, on ih pije jer je slomio pete, a meni je ovo prvi put da mi neka tablerta pomogne... inače mi pomaže samo san.

Starter
    Datum registracije
    22-11-07
    Starost
    36
    Poruka
    52
    Liked
    0 times

Smile Re: Glavobolja

Ako nije migrena a jake su glavobolje predlažem Cafetin,i to dvije odjednom prije obroka! Meni one jedino pomažu kod jake glavobolje,a i sadržavaju kodein..)

Starter Avatar od korisnika densqueen
    Datum registracije
    28-11-07
    Starost
    41
    Poruka
    12
    Liked
    0 times

za jake glavobolje koje traju satima meni pomogne jedino ketonal (forte)..al koga zeza želudac bolje da ih ne pije..
    ako je glavobolja slabija, pokušat odspavat..

Uvaženi forumaš
    Datum registracije
    06-09-07
    Poruka
    702
    Liked
    7 times

Meni ne pomaže ništa, imam migrene i to najmanje jednom tjedno ali u prosjeku tri u dva tjedna (što se svodi na oko 70 glavobolja godišnje) i to zadnjih 8 godina. Pio sam zomig, imigran, tegretol i još neke koje se nemogu sad sjetit. Mrak, tišina, svjež zrak mi gode ali nepomažu. Danas imam slabiju pa je OK. Od tableta sam odustao, tablete se propisuju uvijek prvo one koje imaju najmanje nuspojava, a ja sam stigao do onih koje mogu prouzročit zastoj srca (pa nakon što se nisam osječao dobro od njih sam odustao).

Datum registracije
    28-11-07
    Starost
    41
    Poruka
    12
    Liked
    0 times

..I meni su bili prepisali imigran prije par godina, al niš..ove godne su mi prepisali tegretol SR, a kako su one antiepileptici ja ih nisam htjela počet pit, a iako se daju i za neke vrste glavobolja (problem je što ih moraš pit svaki dan, a ako naglo prestaneš možeš dobiti epileptični napad), i kasnije su mi dali Arvind, mislim da se tako zovu, al nakon šta pročitam nuspojave, ne pada mi na pamet uzimat antiepileptike..da imam napadaje da, al kako nemam onda se držim onog što mi zasad odn..več 10-tak godina pomaže a to je ketonal.. (naravno uz migrene mi odgovara mrak, tišina, leć, što manje mirisa oko mene, jer sve to provocira da se pretvori u još jaču)..

Regularni forumas Avatar od korisnika emma86
    Datum registracije
    30-11-07
    Starost
    32
    Poruka
    154
    Liked
    0 times

kafetin, neofen, lekadol, voltaren, ali meni to ne pomaze bas jer sta se tice glavobolja postala sam imuna na tablete...

Regularni forumas Avatar od korisnika lochness
    Datum registracije
    03-12-07
    Starost
    32
    Poruka
    223
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: densqueen Pogledaj Poruke
    za jake glavobolje koje traju satima meni pomogne jedino ketonal (forte)..al koga zeza želudac bolje da ih ne pije..
    ako je glavobolja slabija, pokušat odspavat..
    kako pijes ketonal za glavu.. nije li on vise za menstrualne bolove..?

meni kod glavobolje u pravilu pommaze sve, bilo da je andol, lekadol, neofen, kafetin...

Datum registracije
    28-11-07
    Starost
    41
    Poruka
    12
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: lochness Pogledaj Poruke
    kako pijes ketonal za glavu.. nije li on vise za menstrualne bolove..?

meni kod glavobolje u pravilu pommaze sve, bilo da je andol, lekadol, neofen, kafetin...

meni jedino on pomaže..
    kad je mog muža bolio zub, popio je ketonal i pomogao mu je nakon 10-15 minuta...mene je jučer ulovila migrena (glava za pop.zdit, mučnina)..nakon pokušaja mirovanja u zamračenoj prostoriji u vremenu od 4 sata niš nije pomoglo nego je postajalo još jače, onda sam popila ketonal i za 15 min sam bila ko nova...

Stranica 3 od 11 PrvoPrvo 12345678 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku