Stranica 5 od 5 PrvoPrvo 12345
Pokazujem rezultate 41 do 45 od 45

Kako se riješiti strija?

Raspravljate o temi Kako se riješiti strija? u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; cuj ovog bolida gore- odi u solarij i manje ce se vidjeti ja imam strije..mislim da malo pomaze bademovo ulje....

Akademik Avatar od korisnika aroma
    Datum registracije
    05-01-11
    Poruka
    4,848
    Liked
    2876 times

Re: Kako se riješiti strija?

cuj ovog bolida gore- odi u solarij i manje ce se vidjeti

ja imam strije..mislim da malo pomaze bademovo ulje.
    la kukuracha

Početnik
    Datum registracije
    18-06-12
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: 000177 Pogledaj Poruke
    draga moja,trebas piti vodu,raditi fitness,i otidji na kvarcanje ili nesto slicno(kada koza potamni strijese ne primjecuju mnogo)Slim and Tone Your Legs - YouTube">Slim and Tone Your Legs - YouTube" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">-svaki dan radim ove vjezbe i celulit i strije su se smanjile. KOZA SE ZATEZE! u pocetku svaku od ovih vjezbi radila sam po 30x dnevno,a sada radim po 200x.
    Najbolje vjezbe za mrsanje su one u polustojecem,polusjedecem i polulezecem stanju,setaj brze nego obicno..i pozdravi se sa strijama i celulitom. ps. jedino ako su ti strije crvene boje tesko ces ih se rijesiti.. :/

ajde još ovo sa vježbicama neću demantirat, to stoji kolko tolko, ako ne zbog strija, onda radi vlastitog zdravlja...
    ali od kud ti to da ćeš ih se riješit kvarcanjem... ? strije su nešto slično ožiljcima, (ne kažem da je to ista stvar) na njih kao i na ožiljcima sunce nema utjecaja, dakle one ne tamne kao ostatak kože, čime dođeš do logičnog zaključka, ako su stije bijele a koža ti pocrni tada se strije vide još i više
    a i boja strija je u svakom slučaju posebna, nekima je ružičasta na početku dok sepočinju stvarat (kao meni) pa pobijele, neki imaju smeđe, neki ljubičaste, sve ovisi o koži, dobi, starosti strija i td... tako da... nemožeš reč da se jednih teže riješit nego drugih...
    ti imaš neku sreću što ti se nešto treče poklopilo s tim da su ti strije manje vidljive, a to si povezala sa nekim stvarima koje nemaju veze s tim... ili možda spadaš u onu rijetku skupinu kojoj se strije kroz neko vrijeme povuku same od sebe...

Početnik
    Datum registracije
    12-05-13
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

I ja ih imam, nazalost :\ Dosta sam citala i odlucila sam kupiti Afroditinu kremu za strije. Moram priznati da mi je dosta pomogla, neke se gotovo ne vide, a neke su skroz otisle. Jedino mi je nejasno da su ove starije tako nestale, a ove novije tesko da odu. Probajte mozda i vama pomogne. Fkt neki dan sam gledala na TV-u da moze pomoci i ova smjesa: 2 kasike secera, 2 kasike mlijeka i kasika limunovog soka, to staviti na cetku\spuzvu za kupanje i trljati...to cu tek probati, pa cemo vidjeti

Banned
    Datum registracije
    09-05-11
    Poruka
    1,801
    Liked
    472 times

ne može kremica riješit nešto što je potkožno, trebala bi probat laser tretman

Početnik
    Datum registracije
    17-03-12
    Starost
    38
    Poruka
    35
    Liked
    3 times

moj savjet je isto bademovo ulje
    video nadzor me čuva