Pokazujem rezultate 1 do 4 od 4

Koljeno

Raspravljate o temi Koljeno u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Starter
    Datum registracije
    07-04-09
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Koljeno

Pozdrav svima!

Prije misec ipo dana sam ima išcasenje koljena (iskocila mi je čašica)a eo sad hodam i sve je dobro.Problem je u tome sta ja nebi smia jos hodat, jer mi je doktor reka da mi se stalno stvara ta voda i da se nebi triba oslanjat na tu nogu al ja jednostavno štake nemogu smislit, ne osjecam nista, nista me neboli.Dvaputa mi je vec vadilo vodu iz kolina.Samo mi je nagnjecenje neko i cua san da to nije strasno i najlaksi oblik ozljede kolina moguće, ali brate svaki put kad doden na kontrolu doktor pocme drzat predavanja...hh!Ima li koji savjet ili se nekome dogodilo slicno?Proce ce to meni svakako, hoda ja ili ne hoda, malo ce duze potrajat al jbg

Ja cu nastavit odat, nek doktor melje sta oce.

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Ulysea
    Datum registracije
    15-03-07
    Poruka
    929
    Liked
    0 times

Re: Koljeno

...ja ti sa iskakanjem casice imam problema skoro citav zivot. U osnovnoj skrenula nogu i koljeno oslo k vragu. Lijecila il ne, bit je da ojacas misice koljena da drze casicu bar koliko toliko na svom mjestu...a kako ja nisam osoba od bildanja, jednostavno izbjegavam sportove u kojima bi bili moguci nagli trzaji u kojima mi se najcesce dogadja da mi koljeno iskace...srecom nisam nikad imala vodu u koljenu zbog toga, al bolliiii....znalo se dogoditi da nisam mogla stati na nogu po tjedan dana. Mislila da sam necu moci rolati ili klizati, kad ono ja to ko vel'ka...s gustom jos. Al skijanju se vise ne bih vracala...etoo....nadji radje dobrog fizioterapeuta koji ce te uputit nekam da vjezbas malo te noge...a doktor ce uvijek solit....
    There was a long silence, during which I found this incredible horror assuming the hues of reality.

Starter
    Datum registracije
    07-04-09
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Nikad nisan ima problema sa tim prije, al dogodi se i najboljima hehe.Upisao sam se na terapije tek 17.4 al dobro dotad cu odat i sve normalno radit (naravno bez sporta i trcanja)nadan se da mi nista nece bit.

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Ulysea
    Datum registracije
    15-03-07
    Poruka
    929
    Liked
    0 times

Ma kaj bi ti bilooo...ljudi i sa sarafima u koljenu i bez casice normalno funkcioniraju i rade, a i bave se sportom...naravno uz puno vise opreza...bit ce sve ok.
    There was a long silence, during which I found this incredible horror assuming the hues of reality.

Lajkaj nas na Facebooku