Stranica 6 od 6 PrvoPrvo 123456
Pokazujem rezultate 51 do 55 od 55
Like Tree1Likes

Lijekovi

Raspravljate o temi Lijekovi u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; Zdravo Na temu ljekovi mogu da napisem roman. Kad covjeka zlo sustigne proba svasta . Svi ti nesto nude I ...

Početnik
    Datum registracije
    13-10-11
    Poruka
    4
    Liked
    1 times

Lightbulb Re: Lijekovi

Zdravo
    Na temu ljekovi mogu da napisem roman. Kad covjeka zlo sustigne proba svasta . Svi ti nesto nude I svi se prave pametni sa tudjom nevoljom. Necu da pricam kroz kakav sam pakao prosao a moja supruga da ne pricam Od lijecnika do lijecnika ima velike razlike. Neki te zale a neki odmah pod sataru. Kakvih gadosti smo se naslusali uopce je suludo iznositi detalje. Na kraju tunela smo nasli spas bas kad nam je Vlak stao jer su nam svi dobro naplatili. Svi su obecali a nitko nije uradio da joj bude bolje. U Kakvom svijetu zivimo. Slucajno u Bjelovaru sam srela obitelj Zovko koja zivi u Svicarskoj. Supruga mu je imala miom na grlicu materice koji je kontrolirala nekoliko godina. Prije godinu dana rekli su joj da joj moraju ostraniti cijeli ovarium i da ima ms promjene na kostima i da se metastaza siri.Imala je neke prijatelje iz Nijemaca kod srbijanske granice koji su imali istovjetan slucaj koji su pobijedili... Dali su nam ime i adresu lijecnika i njegove tvrtke.Moja suruga je pocela da place jer nismo imali novce ni za prezivit i rekla da je sve kasno i badava. Bilo mi je neugodno. Oni su se povukli na stranu i vijecali da bi nam preporucili da oni snose sve troskove lijecenja a meni predloxili da radim kod njih u Cirihu. Ja kao stecajac u zadnje vrijeme rob kuhinje obecao sam da cu da radim i da se oduzim. Moleraj nikad nisam radio ali kasnije sam postao vrstan majstor. Otisli smo odmah u Skoje kod Dr.Stakica, Pred njegovom tvrtkom,Cytomedica u Porta Vlae cekalo je oko 50tak ljudi a bilo je 14 sati. Ljudi su pricali kako im je pomogao da sam se upitao jeli to moguce. Nije bilo vrste malihniteta a da nije bio uspjesan. Covjek fantazija, ljubazan tih razuman ad smo mu rekli da smo isprevarani i da nas pomaze obitelj Zovko. Odmah je rekao da su mu prijatelji sto me je cudilo jer svi lijecnici potenciraju, pacijenti. Rekao nam je da mu tain otac iz Perusica i da voli Hrvatsku i da ima zelju da posjeti svoje lorijene. Sta reci. Momentalno smo u Baselu svi na okupu, tri kcerke i nas dvoje. Obitelji Zovko smo veoma zahvalni a posebno Dr.Stakicu. Kasnije smo se sprijateljili i svakog koga sam preporucio bio je zadovoljan. Hvala veliko.
    Lenica likes this.

Regularni forumaš Avatar od korisnika aLoJa VeRa
    Datum registracije
    09-10-11
    Starost
    40
    Poruka
    128
    Liked
    20 times

Re: Lijekovi

da li se tu može postaviti pitanje i u vezi hrane koja se smije ili ne smije konzumirati uz pojedine lijekove zbog poništavanja djelovanja, pojačavanja djelovanja ili lošeg djelovanja zbog kombinacije lijeka i hrane, točnije kemijskog sastava hrane i kemijskog sastava lijeka....ili liječnici nemaju pojma o tome
    bilo bi lijepo kada bi se tako nešto moglo naći na internetu na jednom mjestu, ali o tome ima jako malo i treba sve živo pretražiti da bi se došlo do bilo kakve male informacije...
    ...većina liječnika neće to niti spomenuti iako neka hrana ili dodatci prehrani utječu na djelovanje nekog lijeka, a mi obični laici jednostavno ne znamo što treba da pitamo...
    Zadnji Uredio aLoJa VeRa : 17-10-11 u 13:15

Početnik
    Datum registracije
    13-10-11
    Poruka
    4
    Liked
    1 times

Zdravo Aki
    Svasta se covjek cuje i nacuje a nista pametno. Pametna stvar ovi prozorcici koji reklamiraju Dukat. Dosta kozmetike i plastike. Bravo Adminu. Nebi bilo lose malo slicica spinata,kelja,kupusa, brokule,mrkve itd. Posto imam ogromno iskustvo jer sam imao tezak slucaj u obitelji i jos nekoliko sa kojima sam bio povezan mogu da napisem roman. Mogu da donesem konacan sud jer je to sve svima nama pomoglo Meni je pomogao netko koga nisam ni vidio ni poznavao pa sa tog aspekta htio sam uciniti dobro drugima. Koga da sam preporucio Dr. Stakicu sve je proslo fantasticno. Sto se ishrane radi sasvim druga prica sta ljudi pricaju. Novine i druga javna glasila su prepuna gluposti. O dijetama pisu oni koji nisu ni probali a sto je cudno svi se prave lijecnici. Sto se tice nacina ishrane Dr.Stakic apeluje da se jede jede i jede.Prazan trbuh stvara nervozu. Samo cigarete, gazirano i konzervirano nikako. Od mesa samo ne svinjskom a ostala sto vise jer bez mesa nemaa zivota U mesu ima najvise ugljenih hidrata a sa njim sto vise povrca salata mlijecnih proizvoda. Bolesnika ne treba muciti i zabranjivati mu sto voli jer kako jednog gurmana staviti na dijetu i to neku od mnogo glupih koje su dnevni listovi puni. Prije godinu dana zamolio me je Dr Stakic da ponesem cetiri terapije Pulu i adrese gdje cu predati. Svakako smo isli za Istru. U Puli smo se nasli sa Gospodjom Biserom Saric i njenim sinom Filipom. Plakali smo svi zajedno kad smo culi kroz sta je ova obitelj prosla. Ona ivalid sin nepokretan od drzave zapostavljeni od oca ostavljeni. Zahvaljujuci Dr.Stakicu svi odlicni. Biserka radi a mali Filip posao u Normalnu srednju skolu. Ranije isao u specijalnu.
    Rekli su da Dr.Stakica nikad nisu vidjeli i da im pomaze vec nekoliko godina mjesecnu terapiju od 300 eura dobijaju BESPLATNO ( Hepanazon 10 inekcija ) Ima li to negdje. Ko ovo cita neka stupi u kontakt sa Biserkom Saric na Face i sve ce doznati. Sledecu terapiju smo predali Milivoju Koncaru iz Pule i jos jednu za njegovog susjeda , obadvije za Ulcerozni Colitis. Iz razgovora smo culi da oba decka su odlicno i da je ova terapija zavrsna i da su Dr Stakicu zahvalni do Boga. Narocito su zahvalni sto im je Dr Stakic omogucio normalnu ishranu samo bez sladoleda i gaziranih pica. trecu sam predao Mariju Jericicu sa Krka izborniku Hrvatskih bodibildera. Sta reci ako ste blizu Krka pitajte sami ili na Face. Za njega postoji jedan i jedini lijecnik a to je Dr Stakic ali mu je ljut sto mu je obecao doci na Krk. Kroz sta je prosao Mario nije za javnost ali sve se lijepo zavrsilo. Bez dijeta ali sa sto vise jogurta, cajeva ,sokova i po koja sinalko. Imam vise prigoda vezanih za Dr Stakica pa cu se opet javiti da reklamiramo Dukat. Apropo Gospodja Biserka Saric koja je preko Hr Foruma do Dr Stakica dosla a poslije pola godine javila kako je prosla sa zahvalnicom Humanom covjeku. Vidi cuda, Anica peca, Fajterica, Gmaz i drugi admin psihopati koji su sada na izdisaju okarekterisali su je kao lakovjernom i skinuli sa foruma kao i oko 60 tagova o Cytomedici. Sta vise pisu da se Dr Stakic Krije iza slike nekog Amera. Taj na slici New Page 1 je licno Dr. Stakic. Tanja Stakic supruga mi je obecala ispisati kako da se jede tokom terapije.Kad bude gotovo imat cete nacin ishrane za svaku bolest ili se javite na Cytomedicu licno i oni ce Vam sve lijepo objasniti.

Banned
    Datum registracije
    09-05-11
    Poruka
    1,801
    Liked
    472 times

Lijepo napisano.
    Svaka čast na borbi.

Ja sad ne pijem nikakve lijekove, menstruacija mi je ponovno uredna,
    hormoni su u normali.
    Eto!

Ako bude opet stagod odo na Uzv.

Početnik
    Datum registracije
    19-09-13
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Zdravo svima,

Ja sam iz Makedonije i nikako ne mogu da nadjem Dr. Stakica o kome svi pricaju. Molim vas ako neko zna da mi pise u email daniel.stojkovski@gmail.com.

Pozdrav

Stranica 6 od 6 PrvoPrvo 123456

Lajkaj nas na Facebooku