Stranica 5 od 5 PrvoPrvo 12345
Pokazujem rezultate 41 do 46 od 46

peckanje

Raspravljate o temi peckanje u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; cao sabane i ja ima slican problem, poceo je pre petnaestak dana, pecka me vrh penisa, ali malo peckanje isto ...

Početnik
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Re: peckanje

cao sabane i ja ima slican problem, poceo je pre petnaestak dana, pecka me vrh penisa, ali malo peckanje isto kao da ti ima dlaka na glavicu a nije, juce sam ga namazao rakijom i kao da je neki plik iskocio, ja mislim da su te gljivice u pitanju. ali nebi kod doktora sramota me je. jel moze neka krema ili neka trava ljekovita ili bilo sta nemoj doktora ziv bio. de pomozi mi daj mi neki savjet koristan. ako ti nesto nije jasno slobodno pitaj.

Banned
    Datum registracije
    21-07-11
    Poruka
    2,964
    Liked
    406 times

Citat Pravi autor: volim-sve Pogledaj Poruke
    cao sabane i ja ima slican problem, poceo je pre petnaestak dana, pecka me vrh penisa, ali malo peckanje isto kao da ti ima dlaka na glavicu a nije, juce sam ga namazao rakijom i kao da je neki plik iskocio, ja mislim da su te gljivice u pitanju. ali nebi kod doktora sramota me je. jel moze neka krema ili neka trava ljekovita ili bilo sta nemoj doktora ziv bio. de pomozi mi daj mi neki savjet koristan. ako ti nesto nije jasno slobodno pitaj.
    Ne stidi se, doktori su vidli sve, a i oni imaju ku**c

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Bulldog091
    Datum registracije
    27-11-07
    Poruka
    2,967
    Liked
    959 times

Početnik
    Datum registracije
    29-02-12
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

evo mene opet. bio sam kod doktora i obavio sve preglede, snimao pluca, snimao srce, vadio krvi i dao mokracu i dok sam cekao rezultate malo je falio da osijedim, sve je umrlo u meni a na kraju se ispostavilo da imam bakteriju u mokraci koja se zove koka, ima cak i prezime dugacko je neznam ja to izgovoriti nisam doktor. i dobio sam tablete koje se zovu NINUR. imam 30 kapsula i piju se 3x1. i evo me sad zdrav i sve je ok. nema vise peckanja upala me prosla a uskoro ce biti i sexa AKOBOGDA. pozzz svima i nemojte se bojati doktora.

Akademik Avatar od korisnika aroma
    Datum registracije
    05-01-11
    Poruka
    4,848
    Liked
    2876 times

Bravo. Nemoj da ne pijes sto ti je dano da zobas.
    la kukuracha

Banned
    Datum registracije
    21-07-11
    Poruka
    2,964
    Liked
    406 times

proci ce te bpljke, sad kad
    se zna sto je

Stranica 5 od 5 PrvoPrvo 12345