Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 28

Rješenje za akne, bubuljice i rane

Raspravljate o temi Rješenje za akne, bubuljice i rane u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

Početnik Avatar od korisnika lioness
    Datum registracije
    04-07-07
    Starost
    26
    Poruka
    68
    Liked
    0 times

Rješenje za akne, bubuljice i rane

CURE I DEČKI ako o ovome još nitko nije pisao onda bi ova vijest trebala obradovati one koji imaju problema s aknama, bubuljicama, ranama ili nešto slično! Prvo ču vam opisati par događaja iscjeljivanja takvih stvari prije nego vam kažem o kakvom je proizvodu rijeć, jer su svi u početku rekli ah i odmahnuli rukom, ali ipak nisu mogli odoljeti da probaju i tako se pozitivno iznenadili. Mogu reći da sam i ja tako reagirala, ali ovo sada pišem zato što je moj test bio uspješan i nadam se da se nitko neće razočarati.
    Prije dva dana sestra mi je poslala poruku u 6h, jer nije mogla doćekati da mi kaže.. imala je jednu kremu običnu za ruke i mislila je "neću ju otvarati dok nepotrošim one dvije koje trenutno koristim" mislila je "pa neću imati sto otvorenih krema" tako ju je imala pola godine eh da je odmah znala.. tako ju je jedan dan odlučila isprobati i otvorila ju!!
    (joj kako volim odugovlačit i držati nekoga u neizvjesnosti ) inače po zimi je imala problema sa ispucalom kožom na rukama, i namazala je kremu prije spavanja, usput misleći "kako je ova krema bezveze i masna". Ujutro kada se probudila imala je šta i vidjeti!! " thank good" ruke- kako ona kaže- upola iscjeljene, sva iznenađena donese bratu koji je imao strašno puno pubertetskih bubuljica, kad ono za par dana krema dokaže da djeluje i na tom području!.. idemo dalje.. dođe jedan dan teta kod nas a njena kčerka prepuna bubuljica i krastica, kad je mama pokazala kremu, tetak kaže: "ma da, pa nećemo mazati obićnu kremu za ruke na lice" i tako odu, ovo je sigurno bila sudbina, teta je zaboravila torbu, i prije nego su se vratili po nju, mama je ubacila kremu u torbu sa nadom da će ju isprobat, i zaista, za koji dan zove teta i kaže da nije mogla vjerovati kako se kčeri popravilo lice, i eto poslije toga ja dobila obavjest!
    Samo da još napomenem, probajte, zaista nečete propasti za 15 kn ako već imate problema, možda se riješite muka, i ovo ljeto se idete kupati bez pudera na licu..
    Svako jutro ili većer, nakon što lice umijete u toploj vodi i obrišete, namažite tu kremu na problematičnom području i nemojte kidat, tiskat ili čaćkat po licu, za 2 do 5 dana trebali bi imati rezultate, kada isprobate javite...Krema je Glicemille-Palmolive za ruke, od kamilice, okrugla, bijela, u Kauflandu je ima
    Ja pa reko da podjelim i sa vama nešto korisno

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,748
    Liked
    23 times

Re: RJEŠENJE ZA AKNE, BUBULJICE I RANE

Moguće da je to zbog glicerina, ali kreme za ruke i jesu preteške za lice, i ja ne bih nikom savjetovala da se maže s time dugoročno, možda namazati par puta i ako nemaš trenutno ništa pri ruci posebno namijenjeno za problematičnu kožu.

Starter Avatar od korisnika zanychew
    Datum registracije
    15-05-08
    Poruka
    23
    Liked
    0 times

a kako reagira na noge? bili mi u tih par dana.. zacjelile kraste (rane od padova s bicikla) ???

Datum registracije
    04-07-07
    Starost
    26
    Poruka
    68
    Liked
    0 times
    Citat Pravi autor: zanychew Pogledaj Poruke
    a kako reagira na noge? bili mi u tih par dana.. zacjelile kraste (rane od padova s bicikla) ???
    zacjeljuje sve..

Citat Pravi autor: Wamp Pogledaj Poruke
    Moguće da je to zbog glicerina, ali kreme za ruke i jesu preteške za lice, i ja ne bih nikom savjetovala da se maže s time dugoročno, možda namazati par puta i ako nemaš trenutno ništa pri ruci posebno namijenjeno za problematičnu kožu.
    pa ja mislim da to nije ništa opasno, kad čujem šta si cure svašta stavljaju na lice onda bolje i ta krema nego kaladonti, pa kidanje od nervoze.. nitko nikoga nesili, svi znaju da je to krema za ruke pa ko hoće, ja kažem da djeluje, mislim da su puderi gori od kreme jer oni isušuju kožu i stvaraju još više potkožnih bubuljica
    sveta voda ni nepomaže još sadrži i puno soli pa ju ljudi opet loču
    Zadnji Uredio daidza : 25-05-08 u 01:19

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,748
    Liked
    23 times

Nije opasno.. ali treba pročitati sastav i vidjeti. Što se pudera tiče slažem se, makar danas postoje i kvalitetni puderi.

A kreme za ruke su dosta masne i teške, iako je to možda dalo trenutni učinak, na dugoročno bi sigurno zatvorila pore... opet kažem, možda je "spas u zadnji čas" kad nemaš ništa drugo pri ruci, ali budući da se kremama inače treba dati vremena da djeluju ja se ovom kremom ne bi mazala duže vremena, baš zato jer nije namjenjena licu.

Ovo prvi put čujem

"vojim" Avatar od korisnika dorina
    Datum registracije
    28-02-07
    Starost
    31
    Poruka
    10,453
    Liked
    535 times

Citat Pravi autor: lioness Pogledaj Poruke
    Da, inače se ona posvećuje da bi ljudi imali kaj pit

Skoro će raditi i svetu vodu s mixevima limuna, jagode, maline, ma sa svačim nečim

A mogu se kladiti da postoji i izvor na kojem se ona flašira

Na kraju sve će biti dobro. Ako nije dobro, znači da nije kraj.

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    12,932
    Liked
    942 times

trn of fakin kaps luk..bash sam cital malo o tome..
    tu enam kulture (gorje nekgo kod mene ono)
    kuzhish..politichari se svi deru..pa tko ih slusha..
    dok je bil mali 8taj kaje to pisal...(dubokouman covjek...majke mi)tata se deral na njeg a mama lijepo s njim.. i on se sad kak je velik sjecha samo lijepih rijechi od majke...

u jebot e neda mi se vishe pisat..remzo je popizdio ..ahaha prvi put vidim...pa chekaj malo kaj ti znash..bu s eugushil kak rime baca
    All in all you're just another brick in the wall. . . .

V.I.P. Član Avatar od korisnika Servant
    Datum registracije
    05-11-05
    Poruka
    6,503
    Liked
    481 times

Liječi glavobolju i u rukam' i u nogam'...

Datum registracije
    04-07-07
    Starost
    26
    Poruka
    68
    Liked
    0 times

Pa kad bi netko koristio tu kremu koji dan i bilo mu bolje, nebi više morao koristiti, upravu si kad kažeš da su kreme za ruke teške za lice, zato neka ju koriste oni koji su se uvalili do jaja s aknama..
    Ali za noge nije teška, šta ti misliš o tome Wamp!
    lijepo zacjeljuje ogrebotine i veće povrede npr padove s bicikla.. jedna moja bivša frendica je kozmetiku kupovala u kineskoj a ova druga kaže da od toga možeš zaraditi svakakve bolešture.. a ja na iznenađenje neki dan ugledam jedan puder u kineskoj isti kao u dm-u

Datum registracije
    04-07-07
    Starost
    26
    Poruka
    68
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: dorina Pogledaj Poruke

Skoro će raditi i svetu vodu s mixevima limuna, jagode, maline, ma sa svačim nečim

A mogu se kladiti da postoji i izvor na kojem se ona flašira

ovo ti je bila dobra provala
    Recimo sveta voda sa 100% naranče
    Joj kad vidim kako se toći ta voda
    jedan toći i nije baš precizan pa mu se ostatak slijeva natrag u bure sa prljavih ruku i prljave flaše, drugi pak je napola slijep pa dok natoći opere ruke a nakon toga svi piju za ozdravljenje, treči dan svi kukaju kako ih boli trbuh (bakterije, infekcija) pa kažu "daj mi još malo one svete vode, bog će pomoći.."

Stranica 1 od 3 123 ZadnjeZadnje

Slične Diskusije

1. brkovi i bubuljice
    By flafica in forum Zdravlje
    Odgovora: 8
    Zadnja poruka: 20-09-09, 11:38
  2. Rješenje???!?!?
    By gwbag in forum Internet
    Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 19-04-09, 03:27
  3. nova metoda za akne!!!!!
    By rak_1981 in forum Zdravlje