Stranica 3 od 4 PrvoPrvo 1234 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 34

stalno sam umorna i pospana

Raspravljate o temi stalno sam umorna i pospana u Medicina forumu, dio Zdravlje foruma; ...

c(: Avatar od korisnika Vuxs
    Datum registracije
    30-05-06
    Poruka
    13,189
    Liked
    1603 times

Re: stalno sam umorna i pospana

aa..vino...meni to bljak...za te novce kolko dođe ubijesh se s....
    onim makedonskim..nemrme se sjetit kak se zove...i onaj trs..(4kn litra) ili ak si elita ribar...
    a koa je uopće tema..
    All in all you're just another brick in the wall. . . .

Starter Avatar od korisnika KOOX
    Datum registracije
    07-03-07
    Starost
    37
    Poruka
    9
    Liked
    0 times

Sve je to relativno. Recimo BM prognoza,kažu bit će katastofa a ja drugi dan odlične volje,pun energije itd. Zašto? Rekli su oblačno i kišno vrijeme ili mjestimične pljuskove s grmljavinom, a to volim.Kad je sunčano i toplo meni je M U K A,ali doslovno,svi presretni ja katastrofa, ali kad je oblačno sa oborinama prepun sam energije. Da netko će reći da nisam normalan, da imam komplekse ili sam predebel pa ne volim ljeto, čak da ne volim ljude i komunikaciju a proljeće i ljeto sve to donose. ne nije ništa od toga, jednostavno ne volim "lijepo" vrijeme, svi se čude-pa nek se čude. jebeš ljeto kad moram tako reći,daje život ali nas očito i ubija,tj sami se kršimo. Po mom avataru vidite šta me zanima a najviše mi ide na živce kad se svi žale da je vruće,prevruće,da im je dosta svega pa naiđe 1,5 dan pljuskova i "zahlađenja" od kojih 5-6 stupnjeva pa onda odmah kukaju kad će više lijepo vrijeme,sunce,zima im je itd... PA daj se više odluči... I da ako ću ikad moć selim na Arktik ili Antarktik (odgovara i Island, Škotska, Norveška, Aljaska da ne nabrajam jer prezirem ljeto

POZDRAV
    Volim popit` al` ne pijem

Mili
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    4,687
    Liked
    282 times

Citat Pravi autor: KOOX Pogledaj Poruke
    ...I da ako ću ikad moć selim na Arktik ili Antarktik (odgovara i Island, Škotska, Norveška, Aljaska da ne nabrajam jer prezirem ljeto
    POZDRAV
    Fala Bogu neko s kim se slažem. Ja sam baš neki dan reko ekipi da mrzim jebeno ljeto i vrućine, a najsretniji sam kad je oblačno. Omiljeno godišnje doba mi je zima. Imam neki čudan organizam. Znojim se ko stoka, kad se počnem znojit postanem nervozan i onda se još više znojim. Ljeti uvijek mokar nemrem nikad ić u grad ovak na finjaka. Prije sam mislio da je to od debljine, al evo skino sam nekih 20 kg i na normalnoj sam kilaži i opet se isto znojim. Bit će nekaj sa žlijezdama. Uglavnom ak mi je zima mogu se obuć toplije, al ak prži vani nema mi spasa...
    Živjela zima, kiša, oblaci, hladan vjetar...Jebeš ovo odo u Finsku

Regularni forumaš Avatar od korisnika Roverandom
    Datum registracije
    04-10-05
    Starost
    35
    Poruka
    244
    Liked
    17 times

Citat Pravi autor: KOOX Pogledaj Poruke
    Sve je to relativno. Recimo BM prognoza,kažu bit će katastofa a ja drugi dan odlične volje,pun energije itd. Zašto? Rekli su oblačno i kišno vrijeme ili mjestimične pljuskove s grmljavinom, a to volim.Kad je sunčano i toplo meni je M U K A,ali doslovno,svi presretni ja katastrofa, ali kad je oblačno sa oborinama prepun sam energije. Da netko će reći da nisam normalan, da imam komplekse ili sam predebel pa ne volim ljeto, čak da ne volim ljude i komunikaciju a proljeće i ljeto sve to donose. ne nije ništa od toga, jednostavno ne volim "lijepo" vrijeme, svi se čude-pa nek se čude. jebeš ljeto kad moram tako reći,daje život ali nas očito i ubija,tj sami se kršimo. Po mom avataru vidite šta me zanima a najviše mi ide na živce kad se svi žale da je vruće,prevruće,da im je dosta svega pa naiđe 1,5 dan pljuskova i "zahlađenja" od kojih 5-6 stupnjeva pa onda odmah kukaju kad će više lijepo vrijeme,sunce,zima im je itd... PA daj se više odluči... I da ako ću ikad moć selim na Arktik ili Antarktik (odgovara i Island, Škotska, Norveška, Aljaska da ne nabrajam jer prezirem ljeto

POZDRAV
    Ja prezirem vlagu,zimu i hladnoću,ljeto obozavam,sad mi je savrseno,po cijeli dan seta uokolo u boksericama,idem na more kad me pukne(1 ujutro ili 1 popodne nebitno je,toplo je),ljeto mi pruza neograničenu količinu aktivnosti i spontanost i zato ga volim.Istina ja se ne znojim puno(ne znam zasto) pa mi nije problem....al mrzim zimu snijeg i sl.
    ....kupio bi novi bumerang,al nikako da se riješim starog....

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Ja obožavam zimu i snijeg... po zimi se najbolje i osjećam.

prof. Foruma Avatar od korisnika -misic-
    Datum registracije
    09-03-07
    Starost
    12
    Poruka
    1,607
    Liked
    49 times

vjerujem da je vrijeme , i meni je tako jedno tjedan dana bilo , ubila se od spavanja i nikako se naspavati
    -misic-

Regularni forumas
    Datum registracije
    02-05-07
    Poruka
    488
    Liked
    2 times

vjeruj mi da se ja tako osjećam od kad sam ušla u ovaj usrani pubertet

Starter Avatar od korisnika wellness1
    Datum registracije
    02-08-08
    Poruka
    19
    Liked
    0 times

Želite se riješiti umora i pospanosti?
    Problem je najčešće u prehrani. Ako želite promjeniti loše navike imam rješenje.

Regularni forumas
    Datum registracije
    02-05-07
    Poruka
    488
    Liked
    2 times

Piti puuuunoooo vode

prof. Foruma Avatar od korisnika M@tej@
    Datum registracije
    22-08-07
    Starost
    31
    Poruka
    1,218
    Liked
    15 times

Citat Pravi autor: BITCHARKA Pogledaj Poruke
    Prema svim simptomima koje si navela zakljucujem da imas problem s anemijom tj . niska ti je razina zeljeza u krvi.
    Samo odi napravi pregled krvne slike i sve ce ti biti jasno.
    Tako isto sam se i ja osjecala dugo vremena dok nisam pocela trositi retafer i piti sok od cikle..
    Meni se čini da se i meni anemija vratila. Uvijek sam imalo nisko željezo, onda sam ga lani prvi put vidjela unutar ref.vrijednosti i bila sam ok jedno vrijeme. Zadnjih par tjedana bih mogla spavat i spavat, tako da ću ić vadit krv jer pretpostavljam da je opet to. Znači sok od cikle? Dobro, baš ću probat jer mi se ne da još i za to uzimat tablete.
    Život je ono što nam se događa dok smo zauzeti drugim planovima.

Lajkaj nas na Facebooku