Stranica 6 od 11 PrvoPrvo 1234567891011 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 51 do 60 od 110

Bill Kaulitz (Tokio Hotel)

Raspravljate o temi Bill Kaulitz (Tokio Hotel) u Muškarci forumu, dio Slike foruma; Nemam nista protiv njihovih fanova,al mi je iskreno on ruzan....Ma da mi je onaj drugi (njegov brat,valjda) lijep......

Starter Avatar od korisnika A L M A
    Datum registracije
    04-09-07
    Poruka
    57
    Liked
    1 times

Re: Bill Kaulitz (Tokio Hotel)

Nemam nista protiv njihovih fanova,al mi je iskreno on ruzan....Ma da mi je onaj drugi (njegov brat,valjda) lijep...

Starter
    Datum registracije
    04-09-07
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

Nemam nista protiv njihovih fanova,al mi je iskreno on ruzan....Ma da mi je onaj drugi (njegov brat,valjda) lijep...
    ti nemas nista protiv ali ima ih koji imaju...

Datum registracije
    28-04-07
    Starost
    33
    Poruka
    8,603
    Liked
    1031 times

Mali je kao devojčica.Da je žensko rekla bih slatka je ali pošto je muško odvratan mi je i prelazi granicu ukusa.Ne znam kome može on biti lep,sladak....

Uvaženi forumas Avatar od korisnika malena_rozy
    Datum registracije
    31-08-07
    Starost
    31
    Poruka
    661
    Liked
    0 times

pa da mali bi bio sladak,ali da je curica,a naspram njemu ja izgledam ko' dečko
    Boze, meni tako malo treba ispod ovog svetog neba
    topla postelja i njegova oka dva Salji andjele cuvare svoje jer je dusa duse moje brani ga od zla, Boze, kad ne mogu ja

Starter
    Datum registracije
    04-09-07
    Poruka
    5
    Liked
    0 times

mislim da su ukusi razliciti...

Starter Avatar od korisnika ivavav
    Datum registracije
    22-10-07
    Starost
    30
    Poruka
    31
    Liked
    0 times

jos uvijek se pitam kojeg je spola???...
    Imam mana, imam nedostataka, ponekad me poželiš zadaviti, ali moraš priznati... ne možeš bez mene!!!!

Starter Avatar od korisnika nirvanathebest99
    Datum registracije
    01-01-08
    Starost
    23
    Poruka
    22
    Liked
    0 times
    WAT?AKO....AKO JE NETKO SLADAK ONDA JE TO KURT.PA POGLEDAJTE GA!!!

Citat Pravi autor: Defakto Pogledaj Poruke
    djevojko jos si mlada nemoj se bojati odbijanja(dajem ti besplatnu psihoanalizu).sigurno imas nekih 12god.ok je biti zaljubljen u nekog tinejdersko ludilo,ali ono je stravicno.tuzno sto je sve vise ovakvih djevojcica kaj bi se ubile za njega...malo sam sufrala...uzas
    EJ!JA IMAM 12 A TAJ CRVOLIKI DVOSPOLAC MI SE SAMO
    G A D I

Citat Pravi autor: Maslow Pogledaj Poruke
    Hm, da li je anoreksičan ili je teški narkić?
    Da li su ga iz munjare izbacili ili je sam zbrisao nisam baš siguran,
    ali sam siguran da ga ne puštaju da se slobodno kreće.
    SLAŽEM SE!
    On...Ma fuj...On kao da želi da svi vide da je pederko!Farba nokte ,olovku na oči,a frizura...OTKUD JE TAJ PAO?NOŽE POMOZI VANZEMALJCI NAPADAJU!!!!!!!!!!!!111

FUJ!I MOLIM VAS KILL THE SCUM BILL

Citat Pravi autor: _someone_ Pogledaj Poruke
    ma svi ste vi kretenčine od reda...kako vas nije sram?
    govna jedna pederska...Bill je barem nešto u životu a ne ko vi;klošari i kretenčine koje vrijeđaju nekoga ko je postao nešto u životu,koji je uspješan,koji sam zarađuje,kojega vole,koji je obožavam.Vi se samo spuštate na onu razinu od koje ste sada.Kretenčine smrdljive,fuj!Gadite se i meni i svim fanovima Tokio Hotela!Gamad,stoko smrdljiva,fuj!
    Nemam riječi za vas,osim-JEBITE SE SVI OD REDA!!!
    Vi nikada nećete u životu biti netko i nešto ko Bill,Tom,Gustav i Georg!!
    I DRAGO MI JE DA NEĆU!!!I KOGA VOLI.DA KOLEGE IZ BENDA GA VOLE MALO ...

Citat Pravi autor: blackdevilles Pogledaj Poruke
    a cujte.... oni u tokio hotelu imaju 17 godina. klinke od 10 pa do 15 ih vole jer ih puca pubertet, a kad cure puca pubertet sta vole? DECKE KOJE NE VOLE MAME I TATE. a kakve mame i tat edecke ne vole? ONE IZ TOKIO HOTELA! pa mama bi mi dobila svrab da dopeljem jednog billa doma! s tom kosurinom ni ne znam dal bi mi kroz vrata proso. moja mama bi ga najrpije dezificijensem prosla a zatim zvala crveni kriz da mu udjele malo odjece koja nije u fazi raspadanja. sumnjam da bi mu ponudila hranu jer nisam sigurna da on doista jede... bar ako i jede,ne jede cesto...

sto se tice njihove glazbe.... strasno... to sto bill proizvodi nije glazba... on skvici...poput sismisa... a je glazba.. glazba za sismise....
    MENI SE ON GADI...AKO SE MENI NK SVIĐA TO JE KURT.A ON JE ISTO MRZIO MAMU I TATU.A DA DOPELJAM KURTA DOMA...MAMA BI PALAU NESVIJEST

Citat Pravi autor: wonderwall Pogledaj Poruke
    :zbljuvsmajlić

Takva sranja mogu doći samo iz američkog ili njemačkog zabavno produkcijskog parka...
    A najgore je to što ih se naziva punkerima ...Mislim da se Johnny Ramone i Joe Strummer okreću u grobu ko da su na ringišpilu
    I NEZABORAVI SIDA VICIOUSA I NANCY SPUNGEN,A TAJ BILL SPADA U KATEGORIJU DIVOVSKIH LIGNJA
    Zadnji Uredio daidza : 01-01-08 u 15:21
    BAD GIRL IN TOWN

Starter
    Datum registracije
    23-01-08
    Starost
    30
    Poruka
    11
    Liked
    0 times

Vidla sam ovu temu i čitajući vaše postove koji su na prilično primitivnom nivou, smatram da treba razjasniti neke stvari.

Tokio Hotel nije bend koji ima isključivo teen publiku. Niti njihova glazba, a bogme ni njihovi koncerti ne govore da je to glazba samo za tinejdžere. Ja osobno poznajem puno fanova koji su stariji od 20, a i one preko 30 godina. Mlađih od 16 baš i ne poznam preveć. Istina je da mediji prilično preuveličavaju i govore da buduće da su većina članova grupe još tinejdžeri, da su njihovi fanovi djeca od 10 godina što uopće nije točno. Oni imaju groupije, imaju opsjednute fanatike, ali mi molim vas navedite neki bend koji ih nema? Ali to ne znači da oni nemaju prave fanove kojima je zapravo stalo do njihove glazbe prije svega i koji u njoj uživaju. Po mojem ukusu su oni jedini band uz koji mogu potpuno uživati, uz prekrasne stihove i Billov predivan glas. Mnogi stariji kad čuju njihovu glazbu im se sviđa, ali kada saznaju koliko zapravo članovi benda imaju godina, prestanu ih slušati (ili barem to ne govore u javnosti). Istina je, naime, da se njihove pjesme ni u kojem pogledu ne odnose na isključivo teen stvari, tekstovi su im zapravo prekrasni i veoma zreli. Tokio Hotel više nije bend koji je popularan isključivo u Njemačkoj, popularni su u cijeloj Europi, pune najveće europske hale, prodaju ogromne količine albuma/singlova/dvd-ova, a za 2008 planiraju i prodor u SAD-u. Upravo su sada izašle karte za prodaju za njihove prve koncerte u SAD-u i rasprodane su u nekoliko sati. Te karte sigurno nisu kupili samo fanovi, nego i drugi ljudi koji su zainteresirani kakav je to bend i vjerujem da će biti ugodno iznenađeni kada shvate kako je taj bend dobar i cool uživo. Tokio Hotel imaju poseban odnos sa svojim fanovima, ja dosada još nisam nikada vidjela nitijedan band koji se toliko brine oko fanova.

Ja sam njihov fan od početka, znači 2 i pol godine ih pratim. Gledam ih svaki dan, i ne mogu reći da Bill, a niti bilo ko drugi iz benda izgleda ko ženska. Možda to vama na prvi pogled tak zgleda, ne znam, ali meni je to nezamislivo. Bill je jako lijep, usudim se reći da je najljepši dečko kojeg sam vidla u životu, ali to ne znači da je ženska ili homić. Čak je i poznati njemački plastični kirurg u jednom showu rekao da on ima savršeno proporcionalno lice. Jednostavno je tako rođen, ali potpuno shvaćam da to otvara vrata ljubomori. Vi koji ne poznajete njegovu osobnost, ne možete znati kako je on zapravo prekrasna osoba i koliko je zreo za svoje godine. Rijetko koji 18,5 godišnjak ima njegov način razmišljanja. Ili možda vi jedinostavno cijenite primitivizam, što se da naslutiti iz vaših postova.

Ako ste ikad čitali bilo kaj iz hrvatskih časopisa o njima, to možete lijepo odmah zaboraviti, stisnite tipku reset u glavi. Ja ih osobno ne kupujem, ali koliko sam imala prilike vidjeti oni su puni sranja i laži koje su jednostavno novinari izmislili ili prepisali sa blogova koje pišu deca koja nemaju pojma o ničemu. Na kojem god sam bila hrvatskom blogu o TH (iz znatiželje), našla sam 99% netočnih informacija i 1% istine. Žalosno da se ni tzv. "fanovi" ne potrude saznati što je istina. Nikoga ne mislim vrijeđati samo sam realna.

Svatko ima pravo slušati glazbu koja mu se sviđa. Naravno da postoje mnogi glazbenici koje ja ne volim slušati, ali znate kaj? Baš me za njih briga! Ne zamaram se s njima, ne razmišljam o njima, a niti mi ne pada na pamet da ih idem vrijeđati ili se norčiti iz njih. Ako vam se Tokio Hotel ne sviđa, pustite ih. Koja je svrha imati uopće posla s njima ako ih ne volite? Jer takav stav daje neku drugu predodžbu, a to je ljubomora, bilo to na njihov uspjeh ili bilo kaj drugo. Neznam da li je tko od vas uopće pošteno poslušal barem jednu njihovu pjesmu ili si samo mislite, klinci, sused mi je rekel da melju bedastoće i da ih slušaju deca? Hm... Možda je sused baš bil u krivu ili ima drugačiji ukus od vas? Ak vam se sviđaju, super, ak ne, opet super dok god ih pustite na miru da rade svoju glazbu i dozvoljavate onima koji ju znaju cijeniti da ju slušaju.

Neznam kolko ste upoznati s njemačkom glazbom, vidla sam nekoliko str. unatrag da je neko spomenul neke njemačke bendove. Evo vam npr. Silbermond. To je bend koju također radi predivnu glazbu. Ne razlikuju se bog zna kaj od TH po vrsti glazbe. Ali zakaj ih onda ljudi više poštuju? Zato jer Steffi i društvo imaju iznad 20 godina. To su neke predrasude koje bi kod ozbiljnih ljudi trebale nestati.
    Zadnji Uredio Silver Doe : 23-01-08 u 20:09

Starter
    Datum registracije
    23-01-08
    Starost
    29
    Poruka
    1
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: Silver Doe Pogledaj Poruke
    Vidla sam ovu temu i čitajući vaše postove koji su na prilično primitivnom nivou, smatram da treba razjasniti neke stvari.

Tokio Hotel nije bend koji ima isključivo teen publiku. Niti njihova glazba, a bogme ni njihovi koncerti ne govore da je to glazba samo za tinejdžere. Ja osobno poznajem puno fanova koji su stariji od 20, a i one preko 30 godina. Mlađih od 16 baš i ne poznam preveć. Istina je da mediji prilično preuveličavaju i govore da buduće da su većina članova grupe još tinejdžeri, da su njihovi fanovi djeca od 10 godina što uopće nije točno. Oni imaju groupije, imaju opsjednute fanatike, ali mi molim vas navedite neki bend koji ih nema? Ali to ne znači da oni nemaju prave fanove kojima je zapravo stalo do njihove glazbe prije svega i koji u njoj uživaju. Po mojem ukusu su oni jedini band uz koji mogu potpuno uživati, uz prekrasne stihove i Billov predivan glas. Mnogi stariji kad čuju njihovu glazbu im se sviđa, ali kada saznaju koliko zapravo članovi benda imaju godina, prestanu ih slušati (ili barem to ne govore u javnosti). Istina je, naime, da se njihove pjesme ni u kojem pogledu ne odnose na isključivo teen stvari, tekstovi su im zapravo prekrasni i veoma zreli. Tokio Hotel više nije bend koji je popularan isključivo u Njemačkoj, popularni su u cijeloj Europi, pune najveće europske hale, prodaju ogromne količine albuma/singlova/dvd-ova, a za 2008 planiraju i prodor u SAD-u. Upravo su sada izašle karte za prodaju za njihove prve koncerte u SAD-u i rasprodane su u nekoliko sati. Te karte sigurno nisu kupili samo fanovi, nego i drugi ljudi koji su zainteresirani kakav je to bend i vjerujem da će biti ugodno iznenađeni kada shvate kako je taj bend dobar i cool uživo. Tokio Hotel imaju poseban odnos sa svojim fanovima, ja dosada još nisam nikada vidjela nitijedan band koji se toliko brine oko fanova.

Ja sam njihov fan od početka, znači 2 i pol godine ih pratim. Gledam ih svaki dan, i ne mogu reći da Bill, a niti bilo ko drugi iz benda izgleda ko ženska. Možda to vama na prvi pogled tak zgleda, ne znam, ali meni je to nezamislivo. Bill je jako lijep, usudim se reći da je najljepši dečko kojeg sam vidla u životu, ali to ne znači da je ženska ili homić. Čak je i poznati njemački plastični kirurg u jednom showu rekao da on ima savršeno proporcionalno lice. Jednostavno je tako rođen, ali potpuno shvaćam da to otvara vrata ljubomori. Vi koji ne poznajete njegovu osobnost, ne možete znati kako je on zapravo prekrasna osoba i koliko je zreo za svoje godine. Rijetko koji 18,5 godišnjak ima njegov način razmišljanja. Ili možda vi jedinostavno cijenite primitivizam, što se da naslutiti iz vaših postova.

Ako ste ikad čitali bilo kaj iz hrvatskih časopisa o njima, to možete lijepo odmah zaboraviti, stisnite tipku reset u glavi. Ja ih osobno ne kupujem, ali koliko sam imala prilike vidjeti oni su puni sranja i laži koje su jednostavno novinari izmislili ili prepisali sa blogova koje pišu deca koja nemaju pojma o ničemu. Na kojem god sam bila hrvatskom blogu o TH (iz znatiželje), našla sam 99% netočnih informacija i 1% istine. Žalosno da se ni tzv. "fanovi" ne potrude saznati što je istina. Nikoga ne mislim vrijeđati samo sam realna.

Svatko ima pravo slušati glazbu koja mu se sviđa. Naravno da postoje mnogi glazbenici koje ja ne volim slušati, ali znate kaj? Baš me za njih briga! Ne zamaram se s njima, ne razmišljam o njima, a niti mi ne pada na pamet da ih idem vrijeđati ili se norčiti iz njih. Ako vam se Tokio Hotel ne sviđa, pustite ih. Koja je svrha imati uopće posla s njima ako ih ne volite? Jer takav stav daje neku drugu predodžbu, a to je ljubomora, bilo to na njihov uspjeh ili bilo kaj drugo. Neznam da li je tko od vas uopće pošteno poslušal barem jednu njihovu pjesmu ili si samo mislite, klinci, sused mi je rekel da melju bedastoće i da ih slušaju deca? Hm... Možda je sused baš bil u krivu ili ima drugačiji ukus od vas? Ak vam se sviđaju, super, ak ne, opet super dok god ih pustite na miru da rade svoju glazbu i dozvoljavate onima koji ju znaju cijeniti da ju slušaju.

Neznam kolko ste upoznati s njemačkom glazbom, vidla sam nekoliko str. unatrag da je neko spomenul neke njemačke bendove. Evo vam npr. Silbermond. To je bend koju također radi predivnu glazbu. Ne razlikuju se bog zna kaj od TH po vrsti glazbe. Ali zakaj ih onda ljudi više poštuju? Zato jer Steffi i društvo imaju iznad 20 godina. To su neke predrasude koje bi kod ozbiljnih ljudi trebale nestati.
    slazem se u potpunosti s tobom
    Stvarno nemam sta vise reci
    Sve si rekla i sve je istina
    posebno ono za HR blogove vecina je laž

I to da su TH fanovi samo neke curice od 10 godina hahahahaha daj molim vas,,naravno ima svakakvih fanova..da ima i nekih poludjelih curica..ali nisu svi takvi
    TH ima puno starijih fanova..mislim da se i ja ubrajam u te lol imam 17 godina
    I ne..nisam zaljubljena u nekog od njih..jednostavno volim njihovu muziku <333

Drago mi je da napokon postoji jedan dobar Njemacki izvodjac koji upravo još postaje poznat i u USA gdje ce odrzat malu promo turneju u 2 mjesecu
    A koliko tek fanova iz Japana poznajem omg a tek Australija nee nisam mogla vjerovati XD

Btw procitala sam ovih 6 stranica i stvarno sam morala odgovoriti na ovu temu..i ovaj komentar od silver doe je bio jedini pametni

To je sad za sad od mene

Starter Avatar od korisnika A L M A
    Datum registracije
    04-09-07
    Poruka
    57
    Liked
    1 times

Citat Pravi autor: untidyspace Pogledaj Poruke
    ti nemas nista protiv ali ima ih koji imaju...
    paa??...nemam razloga nikoga blatiti...Ako ih ne slusam i ako nije bas lijep,zasto bih sad ovdje nesto izigravala....

Lajkaj nas na Facebooku