Stranica 1 od 15 12345611 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 149

Muski spolni organ, sputanost istog i jos dodatna pitanja

Raspravljate o temi Muski spolni organ, sputanost istog i jos dodatna pitanja u Muški Kutak forumu, dio Društvo foruma; Potaknula me tema 'dojke, sputanost istih i dodatna pitanja' pa evo otvorih varijaciju sa nekoliko pitanjca za musku populaciju i ...

prof. Foruma Avatar od korisnika denserica
    Datum registracije
    04-04-07
    Starost
    31
    Poruka
    1,386
    Liked
    36 times

Muski spolni organ, sputanost istog i jos dodatna pitanja

Potaknula me tema 'dojke, sputanost istih i dodatna pitanja' pa evo otvorih varijaciju sa nekoliko pitanjca za musku populaciju i doticni spolni organ..
    pa da vidimo

Kakav je feeling imati jaja?

Jel osjecate kao neku tezinu u gacama?

Kakav je feeling kad su vam spolni organ i jaja sputani u uskim gacama, hlacama?

Kakav je feeling kad vam se digne na javnom mjestu i kad imate hlace kroz koje se bas nazire, jel vam bed, kaj radite u tom trenutku?

Kako se osjecate kad ste npr. u gacama i onda se onak lijepo vidi bas, jel imate feeling ko da svi bulje u vase medjunozje?

Jel imate osjecaj kao da vam nesto smeta dolje, kada hodate npr. jel ga osjecate?

Da li ste zavidni muskarcima sa vecim alatom, iako vas recimo nije za bacit uopce?

Za vlasnike velikih kita - mislite li da ste bolji ljubavnici ako vam je velki?

Jeste li ponosni na svog pimpaca?

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Poruka
    21,578
    Liked
    12323 times

Re: Muski spolni organ, sputanost istog i jos dodatna pitanja

Odlična tema
    Evo ja ću prvi

Kakav je feeling imati jaja? Dobar, imaš se uvijek po čemu počohati

Jel osjecate kao neku tezinu u gacama? Pa i ne baš

Kakav je feeling kad su vam spolni organ i jaja sputani u uskim gacama, hlacama? Katastrofalan ...jedva čekam da ga oslobodim i da jaja prodišu

Kakav je feeling kad vam se digne na javnom mjestu i kad imate hlace kroz koje se bas nazire, jel vam bed, kaj radite u tom trenutku? Pa malo je bed ...pokušavam se ne ustati ako sjedim u tom trenutku, a ako ipak moram otić a on još uvijek stoji prekrijem nekako rukom

Kako se osjecate kad ste npr. u gacama i onda se onak lijepo vidi bas, jel imate feeling ko da svi bulje u vase medjunozje? Da

Jel imate osjecaj kao da vam nesto smeta dolje, kada hodate npr. jel ga osjecate? Osjećam ga al ne smeta

Da li ste zavidni muskarcima sa vecim alatom, iako vas recimo nije za bacit uopce? Nisam zavidan jer niti moj nije za bacit uopče

Za vlasnike velikih kita - mislite li da ste bolji ljubavnici ako vam je velki? Preskačem odgovor

Jeste li ponosni na svog pimpaca? Da
    jednu čašu držim u ruci, polako je okrećem...

Datum registracije
    04-04-07
    Starost
    31
    Poruka
    1,386
    Liked
    36 times

'prekrijem nekako rukom' LOL

aee..bas bi htjela kitu na jedan dan da malo vidim kak je to..to me uvijek fasciniralo, nekak mi neprakticno djeluje

nema preskakanja odgovora!

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika Nefertiti
    Datum registracije
    18-02-07
    Starost
    35
    Poruka
    2,757
    Liked
    30 times

haahhahhaa dobra tema!!!!
    I only know how to do things 3 ways:
    -the WRONG way
    -the RIGHT way
    -and MY way, which is really the WRONG way, only faster!

Dr. Love Avatar od korisnika Oggy
    Datum registracije
    21-12-06
    Starost
    39
    Poruka
    5,049
    Liked
    31 times

Citat Pravi autor: denserica Pogledaj Poruke
    cool, imas nesto o čemu cijelo vrijeme donekle paziš da ih ne potrgaš i čuvaš ih ko oko u glavi. Naime, jako su osjetljiva
    ne bas. Ne teži to toliko bas
    Kakav je feeling kad su vam spolni organ i jaja sputani u uskim gacama, hlacama?
    Jako zajeban. Dosta boli ako su jako uske hlače.
    Kakav je feeling kad vam se digne na javnom mjestu i kad imate hlace kroz koje se bas nazire, jel vam bed, kaj radite u tom trenutku?
    Meni osobno je dosta neugodno da ljudi ne misle da sam neki perverznjak. I u tim trenutcima ili ovlaš držim ruke preko njega ili ako sjedim prekrizim noge ili ako nosim nesto stavim drzim ispred sebe
    Kako se osjecate kad ste npr. u gacama i onda se onak lijepo vidi bas, jel imate feeling ko da svi bulje u vase medjunozje?
    Da. Naime, nema sanse da se ne vidi pa je malo neugodno
    Jel imate osjecaj kao da vam nesto smeta dolje, kada hodate npr. jel ga osjecate?
    O daaaa. Pogotovo ako su uske hlače ili ak se dlake čudno postave pa počne sve pomalo čupati. brrr
    Da li ste zavidni muskarcima sa vecim alatom, iako vas recimo nije za bacit uopce?
    Prije da, ali kako sazrijevam kontam da komad mesa od 25 cm je dosta nepraktican kod seve. Tesko ga je iskoristiti u punom potencijelu, a da to ne boli primateljicu istog. A ja jako volim kod doggya osjetiti zensku guzu na preponama
    Tricky question. Ak odgovorim onda se hvalim, a ako ne onda imam maloga Po meni bitna je i veličina, ali i umjece. Jer ako imas velikoga i zabijes ga bez milosti dobijes kontra efekt
    Vrlo ponosan, a i moja mala isto
    Ja sam najsretniji čovjek na svijetu

Akademik Eastend Arrows Champion, Gold Diggers Champion Avatar od korisnika Locrian85
    Datum registracije
    30-05-07
    Starost
    34
    Poruka
    5,731
    Liked
    12 times

Do jaja......

Navikneš se..... Ojačaš......

Boliiiiii..... Najrađe bi se skinuo pa gol hodao.....

Pomislim na onu babu preko puta koja se nije oprala toliko da smrdi ko katastrofa Černobila i ima 2 polpete između svakog zuba....... Padne, odmah......

I onda se osjećam ko žena kojoj bulje u siseke....

Naravno da ga osjećam al ne smeta.....

Da li ste zavidni muskarcima sa vecim alatom, iako vas recimo nije za bacit uopce? Pa ljubomoran sam na susjeda koji je u Pevecu kupio kramp veći od moga.......

Za vlasnike velikih kita - mislite li da ste bolji ljubavnici ako vam je velki? Moj je mali ali inžinjer....

On je ponosan na mene.....

Voljeni grade, za tebe dišem, najljepšu pjesmu srcem ti pišem...
    ×××
    Ja sam znao da ću svoju ljubav pokloniti njoj, mojoj lijepoj zemlji Hrvatskoj...

Datum registracije
    04-04-07
    Starost
    31
    Poruka
    1,386
    Liked
    36 times

Prije da, ali kako sazrijevam kontam da komad mesa od 25 cm je dosta nepraktican kod seve. Tesko ga je iskoristiti u punom potencijelu, a da to ne boli primateljicu istog. A ja jako volim kod doggya osjetiti zensku guzu na preponama

Dobro razmisljanje..uvijek me zanimalo shvaca li to netko..
    Vizualno je uzbudljivo vidjeti ogromnu kitu, ali i ne bas preugodno kad ti se nabije do kraja(ukoliko je moguce) i onda je to los efekt za oboje..
    zlatna sredina
    Zadnji Uredio denserica : 23-03-08 u 19:34

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika dadyml
    Datum registracije
    24-06-07
    Starost
    31
    Poruka
    2,323
    Liked
    5 times

Tema predobra

Mislila sam i ja to prije otvoriti, ali si me p0retekla

rep+ kada ću moći...

A vi muški, samo vi odgovarajte na teme, vrloooooooooooo ste interesantni

Najveći car foruma
    Datum registracije
    01-10-05
    Poruka
    10,204
    Liked
    25 times

Bravo za temu

Jao to mi je nešto najsmješnije kad se to skuži

dr.sc. Foruma Avatar od korisnika mentol
    Datum registracije
    09-02-08
    Starost
    38
    Poruka
    2,102
    Liked
    5 times

osobno mislim da bi mogo biti sličan ko vama sa sisama

zavisi kad sam se zadnji put sekso

obucite par brojeva manji grudnjak-tak nešto

neugodan, raznišljam o nečem odvratnom

ne, nosim samo bokse, pa ne bode u oči

to je ko sila iz SW, uvijek je s nama

ne, moje taman (op.ur. osobno mišljenje)

definiraj šta je vama velika kita?

Jeste li ponosni na svog pimpaca
    naravno
    mudra izreka

Stranica 1 od 15 12345611 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku