Stranica 30 od 30 PrvoPrvo ... 20252627282930
Pokazujem rezultate 291 do 300 od 300
Like Tree3Likes

Bundesliga

Raspravljate o temi Bundesliga u Nogomet forumu, dio Sport foruma; Kakvi panjevi!U dugovima do grla a oni dovode takve igrace,cijela nacija im se smije...Ako ove sezone nista ne postignu crno ...

Uvaženi forumaš Avatar od korisnika Mr.Bean
    Datum registracije
    20-06-06
    Poruka
    777
    Liked
    34 times

Re: Bundesliga

Kakvi panjevi!U dugovima do grla a oni dovode takve igrace,cijela nacija im se smije...Ako ove sezone nista ne postignu crno im se pise,ali neka,meni drago
    Bosanska haiku poezija na dan zaljubljenih:
    Sunce je raspizdilo svoje zrake, vrapci se deru ko konji, mene piči depresija, u duši mi opsesija, jebo mater ako te ne volim.

mamino čudo.....vište !! Avatar od korisnika jaymz
    Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

sinoc otvorena sezona utakmicom Dortmund - HSV 3:1 ..Perisic odigrao 15-ak minuta za Borusiju , pucao jedan slobodnjak (odlicno)..
    Btw - imam dojam da je Borusija jos jaca nego prosle sezone , mogli su zabit jos jedno 4-5 komada; stvarno su nevjerojatni
    mlada im je ekipa , ali ako ovako nastave , mogli bi i u ligi prvaka daleko dogurati
    If you want to be a Hippie, put a Flower on your Pipi!

Moderator Foruma Avatar od korisnika Oglaq
    Datum registracije
    22-08-08
    Starost
    11
    Poruka
    8,779
    Liked
    3223 times

Ako itko ima mogućnost neka pogleda utakmicu Borusia-Stutgart koja je trenutni u tijeku na ES2. Ne znam kada sam tako dobru utakmicu gledao i još s time da je Njemačka liga

Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

ludilo , koja utamcica Dortmunda i Stuttgarta (4:4), Perisic je zabio golcinu za 4:3

sad ce ipak biti neizvjesno do samog kraja, Dortmund bijezi Bayernu 3 boda, i u sljedecu srijedu ocekujem jako zanimljiv dvoboj Borusije i Bavaraca, bit ce tesko u gostima , ali nadam se barem bodu Bayerna

Datum registracije
    22-08-08
    Starost
    11
    Poruka
    8,779
    Liked
    3223 times

Citat Pravi autor: jaymz Pogledaj Poruke
    ludilo , koja utamcica Dortmunda i Stuttgarta (4:4), Perisic je zabio golcinu za 4:3

Ja isto potpisujem. Utakmica je u rangu ili dva od nekih koje smo gledali u ligi prvaka.
    Toliko šansi, udaraca na gol, obrana vratara i preokreta se rijetko može vidjeti.

Publika na stadionu. Fenomenalno.

Datum registracije
    22-08-08
    Starost
    11
    Poruka
    8,779
    Liked
    3223 times

Perišić: Bolje da Pranjić i Olić ne dolaze, nemaju što tražiti tu

Oni su meni poručili da će nas 'razbiti', a ja njima da se ne zamaraju putovanjem u Dortmund, najavio je današnji njemački derbi između Borussije i Bayerna Perišić

Pet kola ostalo je do kraja Bundeslige, no pitanje prvaka Njemačke moglo bi biti riješeno već u srijedu, kada se u Dortmundu sastaju vodeća Borussia i Bayern, koji na prvenstvenoj ljestvici zaostaje tri boda. Pobjedom bi domaća momčad otišla na vjerojatno nedostižnih šest bodova i praktično obranila naslov prvaka.

- Sve je u našim rukama, pobjeda bi nam širom otvorila vrata obrane naslova, no i neodlučen ishod ide nama u korist, jer bi zadržali tri boda prednosti – kaže hrvatski reprezentativac Ivan Perišić, koji nije siguran hoće li nastupiti.

Ne bih imao ništa protiv da uđem s klupe i zabijem kao nekoliko puta do sada, kaže Perišić

- Trener nije odredio sastav, tako da ne znam. Naravno da bih volio nastupiti, no strpljivo čekam svoju priliku. Ne bih imao ništa protiv da uđem s klupe i zabijem, kao u nekim prethodnim utakmicama.

Na drugoj strani svoju će prigodu čekati Ivica Olić i Danijel Pranjić, Perišićevi suigrači iz reprezentacije.
    - Čuli smo se prije par dana, čestitali jedni drugima Uskrs – otkrio nam je Perišić i dodao kako je naravno bilo riječi i o derbiju.

Jedva sam nabavio desetak ulaznica i podijelio ih prijateljima, interes je velik, kaže hrvatski reprezentativac

- Oni su meni poručili da će nas 'razbiti', ja njima da se ne zamaraju putovanjem u Dortmund, jer ovdje nemaju što tražiti. Pranja i Ola su odlični momci, često se čujemo i našalimo, tako je bilo i ovaj put.

I Borussia i Bayern su u sjajnoj formi, Borussia je u zadnjih pet kola upisala četiri pobjede i remi, Bayern svih pet pobjeda. Nema sumnje kako će Signal Iduna Park biti krcat, na tribinama će se okupiti preko 80.000 gledatelja.
    - Pritisak za ulaznice je velik. Ja sam nabavio desetak i podijelio prijateljima koji mi dolaze u posjet. Više nije išlo. Interes je velik, a nadam se i kako ćemo, kao i obično, imati pravu podršku s tribina – zaključuje Perišić.
    Počelo je počelo. Večeras utakmica sezone i za jedne i za druge

Datum registracije
    15-07-08
    Poruka
    10,700
    Liked
    3726 times

cestitke dortmundu na pobjedi: prvenstvo je vjerojatno rijeseno

zasluzena pobjeda od 1:0, prije svega odlicno odigrano 1 poluvrijeme od dortmunda bili su bolji, imao je bayern dosta srece u 2-3 situacije (vratnica + odlicna obrana Neuer-a).

Olic & Perisic su odigrali posljednjih 15-ak minuta
    Zadnji Uredio jaymz : 11-04-12 u 23:46

Datum registracije
    22-08-08
    Starost
    11
    Poruka
    8,779
    Liked
    3223 times

Ekipa Fortune iz Duseldorfa se je nakon 15 godina vratila u Bundesligu. Naime plasirali su se u dodatnim kvalifikacijama kada su u dvije utakmice bila bolja od Herte.

Mamojebac Avatar od korisnika DinoB
    Datum registracije
    06-01-07
    Poruka
    18,084
    Liked
    290 times

Da li ste i ovo znali o Bundesligi?

Da je Hamburger jedini odigrao svih 50 sezona, a slede Verder (49), Bajern i Štutgart (48), Dortmund (46)...

Da je od aktivnih igrača najefikasniji Klaudio Pizaro sa 160 golova na deobi 11 . mesta dok je Mario Gomez na 21. mestu sa 129.

Da su od aktivinih igrača u Bundesligi od Vedada Ibiševića (67 golova) efikasniji uz Pizara i Gomeza samo još Štefan Kisling (98) i klupski kolega Kakau (87 golova). Ibišević ima bolji prosek od Kislinga i Kakaua i samo 0.1% slabiji od Pizara.

Vedad Ibišević i Sejad Salihović su sa 43 odnosno 27 golova najbolji klupski strelci u istoriji Hofenhajma (treći je Demba Ba 25), a Edin Džeko je sa 66 pogodaka najbolji u Volfsburgu ispred Grafitea (59) i Klimovica (57).

Da je Bosna i Hercegovina jedina država posle Brazila (Ailton, Amorozo, Elber., Grafite) koja je imala više od jednog igrača koji je bio najbolji strelac Bundeslige. To su Sergej Barbarez (Hmaburger) zajedno sa Ebe Sandom (Šalke) 2001. (22 gola) i Edin Džeko (Volfsburg) 2010. sa takođe 22.

Da su Mehmet Šol i Oliver Kan rekorderi među igračima sa osam titula, a sa isto toliko Udo Latek kod trenera.

Da je najbrži gol postigao Ulf Kirsten i to 2002. u 11. sekundu protiv Kajzerslauterna.

Da je Oliver Kan golman sa najviše mečeva bez primljenog gola i to 196 od 557.

Da je Jens Novotni rekorder po broju crvenih kartona i to osam, a slede ga sa sedam Štefan Efenberg, Sergej Barbarez i Torsten Kraht.

Da Nuri Sahin drži rekord kao najmlađi igrač (16 godina, 325 dana) i strelac (17 godina, 82 dana)

Da je najstariji igrač koji je nastupao Klaus Fihtel iz Šalkea koji je igrao i sa 43. godine.

Da su najviše autogolova postigli Nikolče Noveski i Manfred Kalc i to po šest.

Da je Manfred Kalc postigao najviše golova iz penala i to 53, a promašio je sedam.

Da je Muhamed Zidan u dresu Majnca 2012. ostvario najduži niz od šest uzastopnih utakmica sa bar jednim postignutim golom.

Da je najveća poseta zabeležena 1969. na meču Herta – Keln i to 88.075 gledalaca.
    Mr.Bean and nostradamus21 like this.
    Juve Storia Di Un Grande Amore

Mamojebac Avatar od korisnika DinoB
    Datum registracije
    06-01-07
    Poruka
    18,084
    Liked
    290 times

Ibišević najkorisniji timski igrač u Bundesligi

Reprezentativac Bonse i Hercegovine i član njemačkog bundesligaša Stuttgarta, vedad Ibišević, najbolji je timski igrač Bundeslige u polusezoni koja je za nama.

Prema istraživanju Sport Bilda, Ibišević je ubjedljivo najkorisniji igrač za svoj tim u polusezoni sa deset golova i tri asistencije za klub, sa procentom uspjeha po svoj tim od 61,9 posto.

Ibišević je u ovom izboru ubjedljivo prvi, a u Bildu su ga opisali kao zlata vrijednog igrača za Stuttgart.

Pored Ibiševića veliki doprinos svom timu u odnosu na minute provedene na terenu dali su Sidney Sam iz Leverkusena i Xheridan Shaqiri iz Bayerna, koji su u vrhu liste onih igrača koji imaju malu minutažu, a imaju veliki utjecaj na igru svog tima.
    nostradamus21 likes this.
    Juve Storia Di Un Grande Amore

Lajkaj nas na Facebooku