Stranica 3 od 13 PrvoPrvo 12345678 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 21 do 30 od 126

Biser : Stjepan Mesić strikes again

Raspravljate o temi Biser : Stjepan Mesić strikes again u Politika forumu, dio Znanost foruma; ...

Regularni forumas
    Datum registracije
    19-09-08
    Poruka
    106
    Liked
    0 times

Re: Biser : Stjepan Mesić strikes again

Citat Pravi autor: industrial Pogledaj Poruke
    Jesi ti kada pogledao svijet oko sebe onako globalno?

Vidiš samo Hrvatsku i ništa dalje, regionalno povezivanje je neminovno da bi državice poput naše mogle egzistirati na svjetskom trištu.

Hrvatski kapital? daj nemoj biti smiješan

Previše si ufuran u šeme koje ti odvraćaju pozornost od pravih zbivanja i pravi si pijun u igrama koje se nameću.
    baš sam se pitao kad će se pojaviti dežurni

hrvatska se mora povezivati samo ako od toga ima koristi.

sve drugo su tlapnje zlonamjernih osoba kao što si ti,n aprimjer.

de mi objasni gdje je hrvatska dobit ako se integrira sa srbijom,makedonijom,crnom gorom i albanijom?

zar to nije u suprotnosti sa ciljevima i idejom samog domovinskog rata?

nemoj etiketirati
    Zadnji Uredio anthlon : 08-10-08 u 19:51

Regularni forumas
    Datum registracije
    19-09-08
    Poruka
    106
    Liked
    0 times

antlohon,razmisli malo o svojim postupcima.

zašto mu nebih smio reći da je zlonamjeran ako svjesno zamagljuje istinu?

i zbog čega nisi njega opomenuo zbog prpvokativnog sadržaja njegovog posta?

po tvojoj logici,svi koji muljaju i petljaju ovuda po forumu moraju biti poštivani i nebi im se smjelo reći da su petljanci i muljatori?

čemu to vodi?

imaš ti malo razuma?

Regularni forumas
    Datum registracije
    19-09-08
    Poruka
    106
    Liked
    0 times

antlohon,nemaš odgovor na to zbog čega štitiš lika koji zagovara srpskohrvatsku suradnju dok su u srbiji radikalli pojedinačno najbrojnija stranka,ratni zločinci uživaju zaštitu države,ratnu štetu ne žele isplatiti i ne žele pomoći pri potragi još oko 1.000 ubijenih i nestalih hrvatskih državljana koje su ONI i njihova politika pobili?

ebiga....možda si i ti za bolje povezivanje sa njima.bio bih iznenađen da nisi.

V.I.P. Član
    Datum registracije
    27-02-07
    Poruka
    10,018
    Liked
    869 times

Ostavi se komentiranja mog rada jer je to izvan teme i nećeš utjecati na njega što god napisao,
    a ako baš želiš komentirati, nađi za to pogodnije mjesto.

Kad budem brisao ovakve poruke i djelio opomene, a to je sliedeće, (tebi sam samo napisao "usmeno upozorenje" ne želeći da krene lavina uvrijeda kako to obično biva - dakle ni žuti, ni crveni karton, ni negativnu reputaciju i nemoj praviti dramu oko toga) opet neće valjati.

Neku večer ste tako lijepo raspravljali da sam zaista uživao prateći to - nastavite tako i nema problema.

Dakle, vrati se temi, a moj rad kritiziraj na mjestima koja su za to predviđena.

Nadam se da smo se razumjeli.

Regularni forumas
    Datum registracije
    19-09-08
    Poruka
    106
    Liked
    0 times

Citat Pravi autor: anthlon Pogledaj Poruke
    Ostavi se komentiranja mog rada jer je to izvan teme i nećeš utjecati na njega što god napisao,
    znam druže.

ti si dio problema ove države i nitko te neće maknuti dok se ne donese zakon o lustraciji

zbog toga se i nećui žaliti na tebe na predviđenim mjestima jer znam da nema svrhe.

kažem ti ovdje,direktno - nisi ništa bolji od onih koji su nas razarali 1991.godine,a ti možeš misliti da si ok,a ja zao pa me i baniraj - meni je svejedno.

takvi kao ti su svi do jednoga.ali nisi ni najgori.

pravo četničko leglo je na forumu net.hr.

ako hoćeš navedem ti i nickove admina i moderatora pa se uvjeri i sam

Akademik Foruma Avatar od korisnika industrial
    Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: crnac41 Pogledaj Poruke
    znam druže.

ti si dio problema ove države i nitko te neće maknuti dok se ne donese zakon o lustraciji

zbog toga se i nećui žaliti na tebe na predviđenim mjestima jer znam da nema svrhe.

kažem ti ovdje,direktno - nisi ništa bolji od onih koji su nas razarali 1991.godine,a ti možeš misliti da si ok,a ja zao pa me i baniraj - meni je svejedno.

takvi kao ti su svi do jednoga.ali nisi ni najgori.

pravo četničko leglo je na forumu net.hr.

ako hoćeš navedem ti i nickove admina i moderatora pa se uvjeri i sam
    Ne znam što na ovo reći, ali stvarni nisi ok. Čovjek ima tolerancije i želi normalnu argumentiranu raspravu kao i ja sam. Možda ću ispast neobjektivan kada ću ti reći da imaš jako uske poglede na određene stvari i događaje, te tupiš konstantno jedno te isto.

O kakvim ti to integracija pričaš?
    Ovdje se spominje gospodarska suradnja i bit toga je napredak. Ja sam mišljenja da Hrvatskoj nije potrebna unija niti ikakve slične integracije, ali ekonomija je totalno druga priča. Problem je samo u tome što nemamo ljude koji bi nas mogli uvesti u ekonomsko blagostanje. Možda bi bilo bolje da umjesto uvoza svakojakih sranja, uvozimo mozgove.
    Ne možemo pobjeći od toga da smo nekada bili dio Juge, ekonomije i gospodarstvo bivših republika još dan danas su povezane s obzirom na općenitu zaostalost u procesima novih tehnologija. Razmisli malo zašto su velike kompanije bile zainteresirane za tvrtke poput Tesle ili Končara? Jednostavno su si time kupile tržište bivše Juge, istočno europsko i tržište bivših nesvrstanih. Mi se moramo orijentirati tamo gdje možemo konkuritati i gdje još koliko toliko imamo neke utjecaje. Što mi možemo ponuditi jednom razvijenom tržištu poput njemačkog osim obrazovanih ljudi?! Pogledaj samo koji su odnosi uvoza i izvoza, to bi ti trebalo biti dovoljno da shvatiš ekonomsku situaciju u kojoj se nalazimo.

Novac nema boje i nacionalnosti, on ide tamo gdje se može oploditi.

Što se tiče ciljeva i same ideje domovinskog rata, zar ideja nije bila samostalnost i vlastita država? To imamo, zar ne?
    Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.

Regularni forumas
    Datum registracije
    19-09-08
    Poruka
    106
    Liked
    0 times

industrial,ratni ciljevi se ne mogu realizirati mirnim putem.

sa neprijaterljskom državom i njenom neprijateljskom politikom s en eudružuje ni pod koju cijenu.

ti si jednak četniku iz 1991.godine.

četnik je htio doći do cilja ratom i nije uspio.

danas četnik (najbrojnija su stranka u srbiji) mirnim putem realizira ciljeve a ti si mu logistika.

i to nemožeš sakriti.to su argumenti koje nećeš nikad oboriti makar te štitilo 100 antlohona.

Veteran par excellence Planet Racer Champion Avatar od korisnika Joks
    Datum registracije
    02-06-04
    Poruka
    21,578
    Liked
    12323 times

crnac pretjeruješ sa vrijeđanjem
    vidimo se kad se ohladiš malo
    jednu čašu držim u ruci, polako je okrećem...

Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: crnac41 Pogledaj Poruke
    ti si jednak četniku iz 1991.godine.

četnik je htio doći do cilja ratom i nije uspio.

danas četnik (najbrojnija su stranka u srbiji) mirnim putem realizira ciljeve a ti si mu logistika.

i to nemožeš sakriti.to su argumenti koje nećeš nikad oboriti makar te štitilo 100 antlohona.
    Ok, ja sam četnik, moj otac također, itd...

Možeš mi onda reći gdje živiš, gdje si bio za vrijeme rata, što si radio za vrijeme rata i u kojoj jedinici si bio?

Ovo da me netko štiti neću komentirati jer nema veze sa vezom.
    Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju.

Datum registracije
    23-05-07
    Starost
    39
    Poruka
    4,875
    Liked
    5 times

Citat Pravi autor: Joks Pogledaj Poruke
    crnac pretjeruješ sa vrijeđanjem
    vidimo se kad se ohladiš malo
    Joj nemoj Joks, baš me zanima ovo što sam ga pitao.

Stranica 3 od 13 PrvoPrvo 12345678 ... ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku