Stranica 5 od 13 PrvoPrvo 12345678910 ... ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 41 do 50 od 126

Biser : Stjepan Mesić strikes again

Raspravljate o temi Biser : Stjepan Mesić strikes again u Politika forumu, dio Znanost foruma; ...

Banned
    Datum registracije
    09-10-08
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

Re: Biser : Stjepan Mesić strikes again

Citat Pravi autor: ševa Pogledaj Poruke
    a ja mu unaprijed rekoh samo da ne vrijeđa i sve će biti ok. čak je znao zanimljivih informacija iznijeti.. i onda počne ljude nazivati četnicima..

i samo da se zna da ga je joks najprije poslao samo par dana na hlađenje, ali zbog ponovne registracije (i usto daljnjeg vrijeđanja, pod novim nickom) dobio je trajni ban.
    kakvih ti prpblema imaš?slobodno mi reci.

po čemu je reći nekome da je četnik,uvreda?

znaš da su četnici u svijetu priznati kao saveznička vojska?

znaš da danas u srbiji četnici (srs) sjede u skupštini i najbrojnija su stranka?

što te pati cakani?kakvi kompleksi te peru?

pomislio sam da si barem malo iznad prosjeka,ali si ukakao stvar i srozao se na najniže grane.

vi ste u totalu nesposobni i prosječno informirani,i sve koji su sposobniji od vas shvatate kao provokatore i banirate ih.

to j ejako glupavo i nezrelo od vas,ali hajde.....kakav forum takvi i posjetitelji

dajte mi sad opet ban i na ovaj nick.predlažem da mi banirate ip pa kad vas budem opet poželio rasplakati da se javim iz nekog internet caffea ili od prijatelja.

uživajte u svojoj prčiji i do tipkanja.

Akademik Avatar od korisnika ševa
    Datum registracije
    28-08-06
    Starost
    36
    Poruka
    6,468
    Liked
    19 times

znam da su dražu mihajlovića odlikovali ameri, ali to ne mijenja činjenicu da se u hrvatskoj (opravdano) smatra uvredom reći nekome da je četnik. pravom četniku to vjerojatno nije uvreda, ali mislim da ljudi ovdje to nisu zaslužili. uostalom, ne znam zašto ističem ono što je očito.

tvoj je problem što imaš predobru sliku o sebi i zato se tako obraćaš ljudima. pravi intelektualac sugovornika tretira kao sebi ravnoga u komunikaciji i napada jedino argumente. ti se tu nisi baš iskazao, osim paušalnim tvrdnjama i prebacivanjem svega na osobnu razinu umjesto argumentiranja, čim bi ti netko proturječio ne uzevši sve što tvrdiš zdravo za gotovo.

uživaj i ti, pajdo!
    Zadnji Uredio ševa : 09-10-08 u 14:13

Banned
    Datum registracije
    09-10-08
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

znam da su dražu mihajlovića odlikovali ameri, ali to ne mijenja činjenicu da se u hrvatskoj (opravdano) smatra uvredom reći nekome da je četnik.
    ovo jednostavno nije istina i nalazi se samo u tvojoj glavi.

danas u beogradskoj skupštini sjede stotinjak četnika i hrvatska država jako dobro surađuje sa taom istom skupštinom.

needuciran si i nesvjestan svakidašnjice.

ukratko - slijep i nesposoban procijeniti situaciju i 'prekršaje'.

banirali ste me bezveze,ali još kad sam doša znao sam sa kakvim osobama imam posla pa nisam ni iznenađen.

želim ti dobru posječenost foruma

Datum registracije
    28-08-06
    Starost
    36
    Poruka
    6,468
    Liked
    19 times

ja ne govorim o državi i političarima - po njima slobodno pljuj i pridružit ću ti se. ali forumaše ostavi na miru.

nisi baniran bez veze nego zbog vrijeđanja.

hvala na želji, ali ja od posjećenosti nemam ama baš ništa jer niti sam dioničar, niti sam oglašivač.

Banned
    Datum registracije
    09-10-08
    Poruka
    3
    Liked
    0 times

ja ne govorim o državi i političarima - po njima slobodno pljuj i pridružit ću ti se. ali forumaše ostavi na miru.

nisi baniran bez veze nego zbog vrijeđanja.

hvala na želji, ali ja od posjećenosti nemam ama baš ništa jer niti sam dioničar, niti sam oglašivač.
    kojeg vrijeđanja,tupko mali? (ni sad nebi trebao shvatiti ovo kao uvredu,ali možeš ako hoćeš).

nikog nisam nazvao četnikom ali sam one koji podržavaju suradnju sa beogradskim četnicima izjednačio sa njima.

ako ti je ostalo još malo inteligencije pročitaj moje postove i provjeri.

kužiš?

pjeniš se bez veze i izmišljaš prekršaje.

ništa nisam prekršio.....do sada....

a sada ti kažem - jebi se jer si bedak.

Datum registracije
    28-08-06
    Starost
    36
    Poruka
    6,468
    Liked
    19 times

psihijatar, vidiš bijele miševe jer čovjek je govorio o gospodarskoj suradnji. o protoku privatnog kapitala (bez ulaženja u priču kako je tko do njega došao), koji ne poznaje nacionalnost.

a ti svojom retorikom i svakim novim postom potvrđuješ opravdanost svoga baniranja. odlično, neka ljudi vide.

prof. Foruma Avatar od korisnika sunka5
    Datum registracije
    29-01-06
    Poruka
    1,335
    Liked
    10 times

Kakvih sve likova ima...

I onda se ja dam navući na raspravu s njime....

Kada nema nikakvih argumenata onda počinje vrijeđanje na osobnoj razini i etiketiranje...Žalosno, stvarno žalosno
    Za one koji žele saznati više o Šunki:

Više o meni

V.I.P. Član Avatar od korisnika dark_zg
    Datum registracije
    25-03-08
    Starost
    49
    Poruka
    6,630
    Liked
    208 times

O svašta, pa ovo je za ne vjerovat. Ovaj crno-plavi psihijatar je nevjerovatan, stvarno nevjerovatan. Da znam da nije moguće mislio bih da ga je netko odmrznuo nako nekih šezdesetak godina.

U pravu si Industrial, mora da je iz Munchen bojne.

Banned
    Datum registracije
    10-10-08
    Poruka
    22
    Liked
    0 times

psihijatar, vidiš bijele miševe jer čovjek je govorio o gospodarskoj suradnji. o protoku privatnog kapitala (bez ulaženja u priču kako je tko do njega došao), koji ne poznaje nacionalnost.

a ti svojom retorikom i svakim novim postom potvrđuješ opravdanost svoga baniranja. odlično, neka ljudi vide.
    srbija ne priznaje da je izvršila agresiju na hrvatsku.ne želi platiti ratne reparacije.i dio njenih parlamentarnih stranaka javno se izjašnjava da želi granicu srbije na liniji virovitica-karlovac-karlobag. a vi se zalažete za gospodarsku suradnju sa njima? i tumačite da je to jedini pravi put i način za hrvatsku? GDJE SE NALAZI VAŠ SERVFER?

Datum registracije
    28-08-06
    Starost
    36
    Poruka
    6,468
    Liked
    19 times

ne, zapravo sam htio reći da nitko neće spriječiti privatni interes jednog npr. todorića da posluje u srbiji i kupuje njihova poduzeća. u tom smislu.. kapital ne poznaje nacionalnost.

i pojasni malo ovu zadnju rečenicu. prijetiš?

Lajkaj nas na Facebooku