Pokazujem rezultate 1 do 3 od 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By wonderwall

Elektonicar na brodu

Raspravljate o temi Elektonicar na brodu u Posao forumu, dio Život i Stil foruma; evo ovako jedna tema za sve pomorce..tavrsio sam 4 godine srednje skole i planiram otic na brod 6 mjeseci kao ...

Početnik
    Datum registracije
    11-08-10
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Elektonicar na brodu

evo ovako jedna tema za sve pomorce..tavrsio sam 4 godine srednje skole i planiram otic na brod 6 mjeseci kao asistent (eletricar) .. sad me zanima dali bi dobijao i koliko novce tih 6 mjeseci i dali mi imate sto predlozit u vezi tog posla.. hvala..

R.I.P. Clan
    Datum registracije
    26-12-05
    Poruka
    7,447
    Liked
    796 times

Re: Elektonicar na brodu

Jako potentno zanimanje, ali za skolovanje ljude. Kadetura ti nece biti puno placena, mozda 1500-2000 usd/mj plafon, prosla su zlatna vremena. Svakako ako na to gledas kao na dugorocno zanimanje, bilo bi jako dobro da upises taj smjer na nekom od pomorskih fakulteta u Hrvatskoj.

Svakako prouci portal pomorac.net .. Jako puno kvalitetnih informacija se moze dobiti.

Znam da je ovo reklamiranje drugog foruma, ali rijec je o specijaliziranom forumu. Ako moderatori smatraju to protuustavnim, molim da se gornji link zamijeni prknom Kim Kardashian.
    PanterroR likes this.

Početnik
    Datum registracije
    11-08-10
    Poruka
    2
    Liked
    0 times

Re: Elektonicar na brodu

haha hvala puno na informacijama..ja sam planirao odradit kadeturu 6 mjeseci na brodu da vidim kako se snalazim dali je to za mene .. a onda ako mi se svidi i budem zelio nastavit to radit plan mi je upisat fakultet u splitu ili zadru..nekako me strah ovako se ic mucit po fakultetu i sve to ako necu radit taj posao..a necu propast za jednu godinu odnosno 6 mjeseci na brodu..

Slične Diskusije

1. Mađioničar u Brodu?!
    By TonnyMagix in forum Slavonski Brod
    Odgovora: 0
    Zadnja poruka: 29-05-13, 14:20
  2. Yoga u Brodu!!
    By vanjav in forum Slavonski Brod
    Odgovora: 3
    Zadnja poruka: 14-12-10, 11:59
  3. jakne u slavonskom brodu
    By guitar_sg94 in forum Baš Razno
    Odgovora: 17
    Zadnja poruka: 22-02-09, 11:09
  4. HSP ubjedljivo pobijedio u Slavonskom Brodu!!
    By allman in forum Politika
    Odgovora: 61
    Zadnja poruka: 25-08-07, 10:14
  5. Dani gljiva u Slavonskom Brodu
    By Maslow in forum Baš Razno
    Odgovora: 8
    Zadnja poruka: 15-10-06, 02:25

Lajkaj nas na Facebooku