Stranica 1 od 2 12 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 11
Like Tree10Likes

Pozdrav svima, adio mare

Raspravljate o temi Pozdrav svima, adio mare u Predstavljanja forumu, dio Predstavite Se foruma; ...

Mili
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    4,687
    Liked
    282 times

Pozdrav svima, adio mare

Bok ljudi,

dopustite da se odjavim i pozdravim od svih Vas jednim kratkim obraćanjem.

Na ovaj forum sam se regao kao napaljeni tinejđer od nepunih 18 god tražeći sise monike kravić koje su mi bile obećane ako učinim isto. Fiktivne sise, kako se ispostavilo. Međutim, brzo sam shvatio da je ovaj forum nešto više od mjesta koje bih obično jednom posjetio.

Od tada se mnogo promijenilo. Više ne razmišljam koji fakultet upisati, već sam ga završio, više ne mislim o budućoj curi, već ona misli umjesto mene (već četiri godine), više ne žicam starog za novac već ga dajem njemu jer je od kad sam se regao ovdje majstor otišao u mirovinu čim sam se zaposlio. Ok, okolnosti oko njegove mirovine nisu bile tako sretne, ali neću sada da Vas smaram svojim životnim tragedijama. Jesam li rekao da sam se i zaposlio, e da...i zaposlio sam se

Kad se sjetim dana registracije...nije da sam nešto nostalgičan. Al ono...čovjek stane i pomisli...jebote, osam jebenih godina (čovjek koji manje psuje izbaci ovaj dio sa "jebote"). Šta sam sve proživio u tom vremenu ovdje...a tako brzo je prošlo. Sjećam se kako sam nadobudno krenuo u piskaranje po forumu pa su me upozorili da ne spammam. A ja ono...spamanje je?!? Sjećam se kako sam se htio svidjeti forumskim starosjediocima. Naš ono, gledaš avatare sa tisuće poruka i nekim ispod reputacijama i misliš si kako su oni jebeno kul. Smiješno, kaj ne? Da te se dojme sličice nekih anonimusa preko interneta. Al, eto, meni je to bilo fora.

Sjećam se kako sam počeo upoznavati ekipu jednom kad sam se opustio pa sam u tih osam godina upoznao pregršt zanimljivih likova i likica. Možda ne onoliko koliko sam mogao da mi moj stupidni svjetonazor internet-ne nalaženja to nije branio. Možete li vjerovat da sam u ovih osam godina uživo upoznao sam dvoje forumaša, tj. forumašica. Dadyml i dorinu i mogu reć da mi je čast. Oboma šaljem jednu oproštajnu pusu.

Sjećam se kako sam onomad bio baniran pa su me ovdje neke forumašice i forumaši obranili i vratili. Hvala im zbog toga i često to nisam znao cijeniti onoliko koliko sam trebao. To je bila jedna divna gesta koju sam lako smetnuo s uma. Hvala svima zbog toga.

Sjećam se i svađa, i prodaje foruma, i našeg straha (možda neizvjesnosti bolja riječ) hoće li sve ostati isto...sjećam se puno tog, ne mogu sada sve ni napisati.

Sjećam se i smijeha koji ste mi svi često davali, sjećam se i svađa kojima sam tako gorljivo pristupao (s damfiskom najčešće...i dalje ga ne volim...al da je bilo zanimljivo, jebiga je), sjećam se i apoljona, i ševe, i silencea, i prospera, i vibice i dara i mimmy, i wampice i mame i dr jekylla i oggya i wonderwalla i svih onih koji su aktivni i dan danas...fora je bilo zajebavat s vama. Bio sam ovdje i kad sam bio, da prostite u kurcu, kad sam trebao neki savjet, ali i kad sam se došao pohvalit samo s nekim usputnim uspjehom...brzo bi me spustili na zemlju...svega se sjećam.

Svjestan sam i da moja reputacija na ovom forumu i nije bila neka. Ne kaže se džabe da je naš avatar slika i prilika onoga kakvi smo zapravo. I to zbilja jest istina. Ja zbilja jesam inteligentan, zabavan, humorističan, osjećajan, ali i tašt, napadan paketić muškarca iz kojeg izviruje i poneki kompleks. Uvijek sam imao dojam da me ljudi ovdje baš i ne shvaćaju...ali takav dojam imam i u životu. Možda zato i nisam okružen velikim brojem prijatelja već njegujem one odnose koje smatram dostojnim sebe. Mrzim lažna i usputna prijateljstva. Mrzim poznanstva. Ok, ne mrzim, ne prakticiram ih.

Uglavnom, tu ću stat. Neću se sigurno sjetit sve napisat, i nemam pojma kako se pozdravlja nekog nakon osam godina.

Ovo je moj zadnji post.

Ćao svima, ostajte dobro, puno sreće želim...ako koji put vidite "zadnji put aktivan"...to je od nostalgije.

Vaš adolon

Zadnji Uredio Adolon : 27-07-14 u 23:47
    daka, daidza, Shan Sa and 3 others like this.

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Re: Pozdrav svima, adio mare

Sretno
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    9,985
    Liked
    6160 times

Sretno
    Smeštaju mu oni koji mrze sve rvacko

antijunak Avatar od korisnika T.Jeff
    Datum registracije
    11-12-11
    Starost
    42
    Poruka
    3,084
    Liked
    2633 times

ma kuda ćeš Adolone, vračaj se natrag

ipak sretno i pazi na silikone

mag. ing. ljenosti Avatar od korisnika Drevni
    Datum registracije
    15-07-08
    Starost
    11
    Poruka
    3,869
    Liked
    1243 times

Sretno!
    May you live in interesting times...

Agios o Satanas Avatar od korisnika PanterroR
    Datum registracije
    19-10-06
    Poruka
    15,855
    Liked
    14550 times

Šteta, care...

Ali dobro, neka ti je sa srećom...

STAFF - A - HOLIC

Banned
    Datum registracije
    31-01-13
    Poruka
    6,862
    Liked
    3633 times

Adolon nismo komunicirali (nebitna stvar) al sjećam da sam znao naletjeti na par tvojih postova,i iz istih se dalo zaključiti o kakvoj osobi se radi,kakav si tip...a tip si na mjestu što se veli...bitno različit od većine ostalih forumaša,forumašica...na onaj pozitivan način...jednom riječju svoj...i da,već ti je bilo i vrijeme da se makneš s ovog mjesta pametan potez si povukao

drago mi je da te krenulo u životu u međuvremenu i sretno ti bilo i dalje
    Adolon likes this.

Akademik Run Ronaldo Run Champion Avatar od korisnika daka
    Datum registracije
    02-06-06
    Poruka
    5,453
    Liked
    1561 times

a jebote, otišo si, ni sarmu probo nisi

ti si jedan od onih koji se regao u jedno drugo vrijeme, kako na forumu tako i u životu kao što si rekao, i većinu tih ljudi se jako dobro sjećam, pa tako i tebe, i ono malo što sam komunicirao s tobom bilo je zabavno, sretno ti u životu gdje god završio

P.S.

Adolon likes this.

לחיות Avatar od korisnika spaceJesus
    Datum registracije
    25-01-13
    Poruka
    2,424
    Liked
    3684 times

Trollate ga, morat će se vratiti samo da kaže hvala
    fat_boy_slim and Miss Hyde like this.