Pokazujem rezultate 1 do 2 od 2

Planinarenje

Raspravljate o temi Planinarenje u Rekreacija forumu, dio Sport foruma; ...za sve ljubitelje planinarenja i avanturiste... Zanima me jel ima netko ko se bavi planinarenjem (nije bitno jel to rekreativno ...

Početnik Avatar od korisnika ivanxxx
    Datum registracije
    22-06-06
    Starost
    32
    Poruka
    50
    Liked
    0 times

Talking Planinarenje

...za sve ljubitelje planinarenja i avanturiste...
    Zanima me jel ima netko ko se bavi planinarenjem (nije bitno jel to rekreativno ili profesionalno) pa da cujemo neke dozivljaje ili mozda vidimo neke slike i usporedimo iskustva a i dobar savijet zlata vrijedi kad si negdje u divljini .
    Jel iso na neku planinu i na kojem ste najvisem vrhu bili ?
    Tvoja bojna čuva Liku, biser zemlje, našu diku !

Početnik
    Datum registracije
    23-09-07
    Poruka
    29
    Liked
    0 times

Re: Planinarenje

Ja ne bih rekao da se bar ja u svoje ime govorim "bavim"
    planinarenjem profesionalno ili rekreativno nego bih rekao da je to način življenja čovjeka sa zdravim razmišljanjem za razliku od krivo-lova i kretena sa kroserima i quadovima.
    Kaj se tiče savjeta najbolje je da ideš s nekim u društvu jer jedno od glavnih ako i ne glavno pravilo je "nikad ne idi sam u planinu" i dobro je imati kartu uz sebe.
    A najbolje se uči na svojim pogreškama pa ćeš znati koliko ti treba vode (po ljeti 2-3 puta više),hrane,odjeće tj. opreme bilo ljetne ili zimske.
    A što se tiče slika ima ih koliko hoćeš na planinarskom forumu imaš temu linkovi na slike a također imaš lijepe slike na crometeo forumu podforum "putovanja i izleti" i također imaš slike na stranicama planinarskih društava.
    Što se tiče najvišeg vrha bio sam na Dinari (Sinjal) 1831m a bio sam i više preko 2000m u Slovačkim Tatrama ali nisam bio na vrhu.

Lajkaj nas na Facebooku