Pokazujem rezultate 1 do 8 od 8

Jesen na Cetinju

Raspravljate o temi Jesen na Cetinju u Vicevi i Smiješni Tekstovi forumu, dio Humor foruma; ...

Regularni forumas Avatar od korisnika RubberDuck
    Datum registracije
    22-04-04
    Poruka
    252
    Liked
    0 times

Jesen na Cetinju

"Jesen na Cetinju
    Počela je jesen u našem gradu. Umrlo je više ljudi, kao i u svakoj jeseni. Meni ih je žao, ali Živku Orlandiju baš i nije. On često kaže da tako mora i treba. A kad mu je brata majka gađala među rogove nije tako mislijo. Domaćice spremaju zimnicu. Ja sam srećan. Grad je pun lišća a tata kaže da bi smećari trebali da idu u kurac jer evo već treća jesen kako ništa ne rade. Od ove jeseni nam strašno faljiva struje u kuću, pa mama kaže za elektrodistributere to su jedna govna, a nije mislila na tom načinu kada nam je kuća bila puna struje.
    Ove jeseni i ja sam kao i mnogi drugi smo se zaljubili u istu curu. To je mala od pašanoga-Vera. Ja je zovem Vjera jer me stid da se odvajam od društva. I ove jeseni ptice su pošle na jugu. Rode i vrapci i slavuji su ostali. Meni ih je žao jer su one male i nezaštićne, pa bi ih mnogi mangupi mogli ubiti namrtvo. Đed kaže da su one ptičiji proleterijat, a nije tako mislio ka nam se roda posrala na fiću, pa je fata do Špadijerskog vrha. Đed je tada slomio nogu, a tu rodu je ubio ujak Vlado dva dana poslije golijama rukama. On kaže da se branila ka čovjek. Meni je bilo žao a žao mi je i đeda koji je slomio nogu. Ali mi je žalije na rodu jer je đed živ a roda ne a mislim da bi rodi bilo milije da je ujak Vlado slomio nogu a da je ona ubila đeda pod Špadijerski vrh. Mada bi meni bilo mrznije. Ja isto mislim da bi najbolje bilo da se ujak Vlado posra đedu na fiću i da ga je đed ubio sjekirom, ka što je htio babu jedan put, a da se roda ne miješa. To je radi toga što me je ujak Vlado (rak ga izijo) šlepio u glavu kad sam prnuo pred direktorom Oboda pa ga je bilo stid od mene. Od kad je ubio rodu još mi je mrzniji.
    Brat od tetke mi Vojo, je ka svake jeseni kupio petarde kod Paljevića u Donje Polje. Oni nemaju para za ljeb pa prodaju petarde. Meni ih je žao. Baba kaže da su dobri ljudi, a nije tako mislila kad su joj zapalili garažu đe je đed i njegovi penzioneri igra fircik u pare. Jesen mi je još draga radi strika Želja što dolazi sa broda. On je bogat čovjek i dosta je zgodan. Svaki put s broda dovede novu strinu, pa ode na brod. Poslije ih mi teško izbacimo iz kuće. Nešo kaže da te žene šiljemo kod njega jer mu ih je žao da se svade s majkom po vas dan. A nije tako mislio kad mu na kocku u pećinu pošle tri plate pa je ijo u našu kuću. Ne znam što bi još pisa od jeseni. Još sem da je volim i njeni plodovi nama đeci daju vitamine da bi smo postali jaki.
    Radenčević Slaven VI/3"
    Učiteljica je rad ocijenila s "nedovoljan (1)", uz opasku "Obrati pažnju na genitiv. Tema je promašena."

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,777
    Liked
    1267 times

Re: Jesen na Cetinju

daj stari tko će to čitati..he he..budem kasnije pa ću komentirati..pozdrav

Regularni forumas Avatar od korisnika RubberDuck
    Datum registracije
    22-04-04
    Poruka
    252
    Liked
    0 times

Nego kaj da buš pročital ... malo je duže ali je zato čitav text vrlo dubokouman ... hehehe ... :jaooooo

Regularni forumas
    Datum registracije
    11-03-04
    Poruka
    123
    Liked
    1 times

hehe a moj frend jednom u zadaćnicu iz hrvatskog u šestom razredu, izabrao između par tema temu "Što je hrabrost" (kao vezano uz knjigu junaci pavlove ulice, nikad neću to zaboravit) i napisao naslov, pustio dvije prazne stranice, i na dno napisao: "Ovo je hrabrost" ...
    i dobio peticu naravno... ludjak

Hard Sports Avatar od korisnika Pretorian
    Datum registracije
    20-02-04
    Poruka
    25,777
    Liked
    1267 times

mjurman je napisao:
    hehe a moj frend jednom u zadaćnicu iz hrvatskog u šestom razredu, izabrao između par tema temu "Što je hrabrost" (kao vezano uz knjigu junaci pavlove ulice, nikad neću to zaboravit) i napisao naslov, pustio dvije prazne stranice, i na dno napisao: "Ovo je hrabrost" ...
    i dobio peticu naravno... ludjak
    he he koji manijak. Tako to i treba napraviti, šta misliš da je dobio jedan. Btw. Renato, zanimljiv i nadasve dubokouman tekst

Regularni forumaš Avatar od korisnika temperamentna
    Datum registracije
    22-06-07
    Starost
    28
    Poruka
    451
    Liked
    82 times

...sastav ti je ok..gramatički nula bodova ..al u tome je čar..vašeg seljačkog dijalekta.. pheh..

Starter Avatar od korisnika Loodilo
    Datum registracije
    22-09-07
    Starost
    34
    Poruka
    26
    Liked
    0 times

u IV-tom razredu gimnazije smo radili "Na Drini cuprija" - e sad u razredu je bila jedna Ines vrlo mocnog i izazovnog izgleda ali nazalost tuta-mozga. Posto je bila takva po prirodi, od malih nogu naravno...profa odlucio da joj da jos jednu sansu da ispravi 2 uzastopna keca prije nego sto je obori. Ustala ona sva onako u svom fazonu...3kg sminke, nokti od 7cm itd. i sl. kaze njoj profa:

Profa: "Ako odgovoris na ovo pitanje tacno poklonicu ti jednu zgoljavu dvojku za prolaz"

Ines: "Vazi, pokusacu"

Profa: "Gdje se desava radnje knjige Na Drini cuprija?!"

Ines: "Am, hm, am, hm..."

Profa: "Ajde, skoncentrisi se i pokusaj se prisjetiti"

Ines: "Am, hm..."

U tom momentu moj najbolji drug koji je sjedio ispred mene se okrene prema meni i onako sanerski tiho kaze "Ma ovo je za nju spansko selo"

Sva ozerena i sretna, Ines progovori ko iz topa:

Ines: "Sjetila sam se, radnja knjige Na Drini cuprija se odvija u jednom malom spanskom selu!!!"
    Ja želim samo jedno…A to su dvije stvari…Red...Mir i Disciplinu!

Kad ja tamo a ono međutim!

Starter Avatar od korisnika Loodilo
    Datum registracije
    22-09-07
    Starost
    34
    Poruka
    26
    Liked
    0 times

Evo jos jedna skolska saljiva prica...

U gimnaziji smo imali profu fizike koji je bio 160cm visok max. i jedno 45kg zive vage max. Zajedno sa mnom u razred je isao jedan Slaven koji je bio nesto malo nizi i nesto malo tezi nego gore pomenuti profa. Jednog dana se cijeli razred navalio jadnom Slavenu na kosti po pitanju tezine i visine...zajebavali ga cijeli dan do te mjere da smo ga natjerali na plach.

Tako se desilo da smo bas taj dan dva zadnja chasa imali fiziku. Ulazi profa u razred i vidi Slavena oblivenog u suzama, pridje mu pita ga sta je bilo a ovaj mu sve potanko isprica. Profa sjedne pored njega, potapse ga po ramenu i mirnim, ljupkim i pomalo veselim glasom kaze:

"Nista se ti moj Slavene ne sekiraj, i ja sam bio mal i nizak tako kao ti sve dok nisam otisao u vojsku, posle toga sam se nenormalno razrastao!!!"
    Ja želim samo jedno…A to su dvije stvari…Red...Mir i Disciplinu!

Kad ja tamo a ono međutim!

Slične Diskusije

1. Kolekcija viceva
    By RubberDuck in forum Vicevi i Smiješni Tekstovi
    Odgovora: 6
    Zadnja poruka: 24-07-07, 23:37
  2. Tips & Tricks za Siemens Gigaset
    By Pretorian in forum Mobiteli
    Odgovora: 1
    Zadnja poruka: 17-05-07, 14:16
  3. Spajanje mobitela na internet preko GPRS usluge
    By Pretorian in forum Mobiteli