Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 11 do 20 od 25
Like Tree8Likes

heroin

Raspravljate o temi heroin u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

dr.sc. Foruma
    Datum registracije
    12-11-13
    Poruka
    2,266
    Liked
    2383 times

Re: heroin

eh nikola, neće tablete pomoći kod lijenosti...moraš odlučiti što želiš sa svojim životom...droga ne rješava problem pa čak ni čokoladna, ali ta je doroteina preporuka baren slatka i može se malo udebljati od nje ali mozak neće stradati...narkomani i jesu posljedica lošeg odgoja jer maldi ljudi teže što bržem zadovoljenu svojih potreba a i lijenost koju navodiš je vrlo česta pojava...emocionalna glad....ti nisi narcisoidan jer razmišljaš kako je tvojim roditeljima....učini nešto, imaš roditelje i oslonac...odluči za ono što je dobro za tebe.droga nije ni za koga dobra i teško se odviknuti...malotko uspije...ha ima je svugdje...po našim selima ovdje ima, ima ima...jedan je nedavno pušten iz zatvora jer je pred policijom progutao...kokain ili heroin...nisam sigurna...e, a i u kulenove ju je spremao i maskirao...ne znam puno o drogama...

Akademik Avatar od korisnika Dorotea123
    Datum registracije
    16-02-14
    Poruka
    4,810
    Liked
    2535 times

ma nisi ti narcisoidan nego malo depresivan barem nisi toliko narcisoidan koliko ti zamišljaš....možda tek malo narcističan.....ma pogledaj ti naše političare, selebritije.....pa to su narcisi nad narcisima.....to su sve narcisodine i narcistične profesije i sebeljubive ličnosti.....svi odreda željni pažnje, publike i pljeska tako da nije to ništa strašno, pa ako kažemo da smo mi narcistična kultura onda ti je sve jasno.....svuda oko nas su i depresivni i narcistični, te narcisoidni ljudi, u svakom od nas čuči jedan mali narcis i narcisa.....a i najprodavaniji lijek u Hrvatskoj je bio Prozac ako se ne varam i ostali antidepresivi.....tako da slobodno možeš prestati razmišljati da si ti jedan i jedini koji ima poteškoća i da se samo tebi dešavaju takve stvari, da su tvoji problemi unikatni.....vjerojatno te prati sve ono što i ostale osobe sa poremećajem raspoloženje: tugaljivost, lijenost, bezvoljnost, letargija, nedostatak životne radosti, osjećaj krivnje, neshvaćenosti, osjećaj da nisi vrijedan pažnje i ljubavi.....ma ako si u depri u tom slučaju se nemoj zamarati sa knjigama koje sam ti preporučila, u fazi malo dublje depresije nije baš poželjno provoditi vrijeme analizirajući se i čeprkati po sebi....trenutno je važnije da uzimaš lijek i baviš se nekakvom tjelovježbom kako bi potaknuo lučenje serotonina......ma sve će biti OK, ja vjerujem u tebe......možeš ti to.....a što bi postigao sa drogom?....učinio bi da tvoje raspoloženje i kvaliteta života padne na niske grane, a zadao bi bol i svima onima koji te vole......ne razumijem se baš u droge, ali pretpostavljam da nakon euforije nastane ogroman, još gori pad raspoloženja i još dublja depresija......i oni koji se drogiraju moraju stalno posezati za još i još droge kako bi iznova i iznova na umjetan način stimulirali dobro raspoloženje.....a ako trošiš antidepresiv, onda znaš da prvo veće poboljšanje raspoloženja slijedi tek nakon nekoliko mjeseci......dakle, strpljenje, vježba, boravak u prirodi.....šetnja na svježem zraku....i probaj se sjetiti vremena kad si bio sretan, životnih razdoblja kada si osjećao zadovoljstvo, ispunjenost.....prizvati neke lijepe slike, pogledati neki opuštajući film,poslušati neku finu, smirujuću, refleksivnu glazbicu, popiti čajić od kamilice s medom......pomaziti neku umiljatu životinju...... raditi neke male, sitne smirujuće i opuštajuće stvarčice...
    istrošeni and bubika like this.
    Zapadna civilizacija je izgrađena na potčinjavanju žena. U različitim vremenima, na različite načine, različitim intenzitetom, ali u kontinuitetu. Koga još čudi današnja slika svijeta?

dr.sc. Foruma
    Datum registracije
    12-11-13
    Poruka
    2,266
    Liked
    2383 times

najbolji lijek je umiljati kućni ljubimac...al i oni su ko droga majke mi...ja sve usvajam što u avliju dođea kad sjedne Žujo u krilo...ma jedva kavu popijem.....a to što je sve više narkića - društvo je najkrivlje ali ne bih ja sad filozofirala...društvo to čini od mladih ljudi...
    istrošeni likes this.

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Dame , mislim da gubite vrijeme, Nikola se već "navukao" .
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

Datum registracije
    16-02-14
    Poruka
    4,810
    Liked
    2535 times

na temelju čega to zaključuješ?
    Zapadna civilizacija je izgrađena na potčinjavanju žena. U različitim vremenima, na različite načine, različitim intenzitetom, ali u kontinuitetu. Koga još čudi današnja slika svijeta?

Insajder Avatar od korisnika istrošeni
    Datum registracije
    15-03-13
    Poruka
    11,557
    Liked
    11707 times

Njegovog posta o tzv.uništavanju dorina i ranijih pisanja na forumu.
    Neki te slome sa riječima a neki te sastave sa tišinom.

Datum registracije
    16-02-14
    Poruka
    4,810
    Liked
    2535 times

dorina

hm.......rekao je da pije antidepresive, ali da ne zna dokada će tako izdržati....a nebi on mene tražio popis literature za samousavršavanje na podforumu "psihologija" da nema u sebi želju za oporavkom i nadvladavanjem situacije u kojoj se našao......ma ja želim vjerovati da pije i dalje lijek i da se svakim danom osjeća sve bolje.....i da će nam se uskoro javiti sa nekim lijepim novogodišnjim željama ovdje na forum....

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    9,991
    Liked
    6160 times

Odeš u neki klub kafić gdje se puno mladih okuplja i već će ti netko ponuditi ili se skompaj sa nekim tamo pa će ti on znati reći. A ako te zgrabi policija sa time onda ćeš imati i dodatne užitke u zatvoru jer tamo prakticiraju sex sa ljudima istog spola. Posebno im se sviđaju mlađi muškarci.
    Smeštaju mu oni koji mrze sve rvacko

a ća da ti rećen... Avatar od korisnika tjankovi
    Datum registracije
    16-12-07
    Starost
    35
    Poruka
    10,193
    Liked
    8335 times

je,heroin nude kao zvake

IV Avatar od korisnika beta
    Datum registracije
    08-11-07
    Poruka
    9,991
    Liked
    6160 times

Prvi put sam ga vidio u srednjoj školi neki tip ga je prodavao, bilo ga je i u vojsci među ročnima, na poslu isto gdje sam radio. Odem na teren u Slavoniju i tamo odmah naletim na tipa koji ga je prodavao u hotelu. Ali to je bilo prije više od 14 godina, možda je sada drukčije.
    Smeštaju mu oni koji mrze sve rvacko

Stranica 2 od 3 PrvoPrvo 123 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku