Stranica 1 od 6 123456 ZadnjeZadnje
Pokazujem rezultate 1 do 10 od 55

Kako se riješiti trbuščića za nekoliko dana?

Raspravljate o temi Kako se riješiti trbuščića za nekoliko dana? u Zdravlje forumu, dio Život i Stil foruma; ...

Regularni forumas Avatar od korisnika crni225
    Datum registracije
    07-02-07
    Starost
    32
    Poruka
    447
    Liked
    2 times

Kako se riješiti trbuščića za nekoliko dana?

evo savjeta za one kojima je u ovim dosadnim ljetnim mjesecima narastao maleni (ali ozbiljno maleni) trbuščić, jer ovo neće upaliti na pivskim mjesinama...
    dakle napravite sljedeće: najlonsku foliju koju koristite npr. za voće i meso da bi ostalo svježe omotate u nekoliko slojeva oko trbuha i dobro zategnete, obućete trenirku i krenete trčati.. nakon sat ili sat i pol trčanja skinite foliju i vidjet ćete efekt, nabrat će se mnogo znoja a mozda i primjetite i promjene na trbuhu, nakon dva, najvise tri dana bit cete zadovoljni. Ponavljam ovo ne pali na ogromnim mješinama, to je npr. za one koji imaju pločice ali su se sakrile ispod sloja špeka...

probajte!!
    Do you feel lucky, Punk?

Mili
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    5,003
    Liked
    288 times

Re: Kako se riješiti trbuščića za nekoliko dana?

To ne pali na nikome!!!
    O čem ti pričaš. Znaš li uopće da je nemoguće "lokalizirano" mršaviti na ovakve glupe metode.
    Jedino sranje koje moš napravit ovakvim trčanjem je da ćeš opako dehidrirat i srušit se, a kad dođeš doma i napiješ se vode vratio si sve napravljeno (unio si tekućinu koju si izgubio znojenjem.
    Kad trčiš moraš bit što laganije obučen kako bi se tijelo mučilo da održi radnu temperaturu, a utopljavanjem nećeš apsolutno niša postić...
    Još da ne spominjem da kad ti je koža omotana folijom nemre opće disat i znoj nagriza kožu pa kad dobiš neki gadan osip bit će...
    Straaaašno kakvi savjeti...

Banned Avatar od korisnika silence
    Datum registracije
    21-10-05
    Poruka
    8,458
    Liked
    5 times

stvarno svakvih stvari čovjek može pročitat ovdi ....

Banned
    Datum registracije
    07-08-06
    Starost
    35
    Poruka
    2,370
    Liked
    2 times

Ajd šta vas dvojica znate ... ovo je odličan savjet!

Ja sam čuo da to odlično pali i ako imaš velike uši. Uzmeš najlonsku foliju , omotaš par puta oko glave i dobro stegneš , obučeš trenirku i odeš trčati ... nekih 3 - 4 sata ...

Đurine kućne čarolije.

Mili
    Datum registracije
    25-11-06
    Poruka
    5,003
    Liked
    288 times

Booolesno

Regularni forumas Avatar od korisnika crni225
    Datum registracije
    07-02-07
    Starost
    32
    Poruka
    447
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: Ibort Pogledaj Poruke
    Ajd šta vas dvojica znate ... ovo je odličan savjet!

Ja sam čuo da to odlično pali i ako imaš velike uši. Uzmeš najlonsku foliju , omotaš par puta oko glave i dobro stegneš , obučeš trenirku i odeš trčati ... nekih 3 - 4 sata ...

Đurine kućne čarolije.
    evo vidiš, kućne čarolije... i pali kod prevelike lampe
    Do you feel lucky, Punk?

Starter Avatar od korisnika kimber
    Datum registracije
    11-08-07
    Starost
    26
    Poruka
    55
    Liked
    0 times

Opće je poznato da se trcanjem moze smanjiti trbuscic, ali cemu ova folija???
    To mi je totalno glupo i bezveze i nema smisla!
    Ako se stvarno zelite rijesiti trbuha: vjezbajte i zdravo se hranite tj. izbjegavajte previse slatkog i masnu, przenu hranu... to je jedini ucinkoviti nacin, pa ne moze se samo tak postici ravan i cvrst trbuh, treba malo truda ulozit!
    Osim ako niste anoreksicni ili bulimicni, onda vjerojatno nemate tih "problema" s trbuhom...
    Friendship is love minus sex and plus reason.
    Love is friendship plus sex and minus reason.

eva
    eva je offline
    tuka Avatar od korisnika eva
    Datum registracije
    12-12-06
    Starost
    29
    Poruka
    3,674
    Liked
    8 times

I ja sam negdi procitala da ta folija djeluje kao neka vrsta saune, ali se s njom ne trci. Cak nesto slicno koriste za tretmane u wellnessu.
    Ali lito je, ljudi plivajte- to je najbolje za skidanje viska kilograma, a i misice se lipo oblikuju, ako niste na moru, idite na bazen, ako vam je do skidanja kilaze, koje trcanje, pa to je za kolabrirat po ovim vrucinama.

Banned
    Datum registracije
    07-08-06
    Starost
    35
    Poruka
    2,370
    Liked
    2 times

Citat Pravi autor: eva Pogledaj Poruke
    I ja sam negdi procitala da ta folija djeluje kao neka vrsta saune, ali se s njom ne trci.
    A pa to ti je isto ... ti si samo čula za drugu varijantu iste metode. Naime postoji trčeća i ne trčeća varijanta foliranja.

Trčeća je već opisana , a ne-trčeća se provodi na slijedeći način - prije opisanom radnjom omotate se folijom , upalite TV , izvalite se u fotelju , na trbušinu (koju u ovom slučaju nazivamo trbuščićem) stavite toplu lepinju sa vrućim ćevapima i malo po malo krkate ćevape ... tim postupkom trbuščićevo salo se izlaže dvostrukom termo učinku ... toplinom izvana i iznutra.

Dakle , ćevapom i folijom protiv trbuščića.

eva
    eva je offline
    tuka Avatar od korisnika eva
    Datum registracije
    12-12-06
    Starost
    29
    Poruka
    3,674
    Liked
    8 times

Onda je najbolje nac neku zlatnu sredinu, trcite s folijom dok jedete cevape, a nek neko isprid vas trci u rikverc s TV-om.

Stranica 1 od 6 123456 ZadnjeZadnje

Lajkaj nas na Facebooku